x

עמוד 20 מתוך 21 ראשוןראשון ... 1018192021 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 191 עד 200 מתוך 204

נושא: זהב

מדד הזהב

שער: 1994 נק'

מגמה שורית עם תנועת לונג בכיוון 2340 נק'

========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

היי חיפושית
    אפשר בבקשה ניתוח חוזר?
    תודה

המחיר הנוכחי של הזהב עומד על 1968.30 ומרחף מעל שני הממוצעים הנעים העיקריים, מה שמסמן על מגמה שורית בטווח הרחב יותר. עם זאת, הנסיגה האחרונה שלו מרמות גבוהות יותר מעידה על שינוי פוטנציאלי במומנטום שעלול להפוך לדובי בטווח הקרוב.
    מיקומו קרוב יותר לתמיכה המינורית ב-1952.21 מאשר התנגדות, מהלך מכריע כלפי מטה עשוי להוביל למבחן של תמיכה בממוצע נע של 200 יום ו-50 יום.
    פריצת ממוצעים אלו עשויה ליצור היפוך מגמה לדובית, כאשר התמיכה העיקרית היא 1930.644 כמוקד הבא לסוחרים.
    סנטימנט השוק, על אף שהוא שורי באופן זמני, פגיע לשינויים.

מדד הזהב

שער: 2001 נק'

לפי הניתוח לדעתי הגרף במגמה ראשית שורית. לפי תנועת המתנדים תנועת השורט עברה ללונג בכיוון 2200.

==================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד הזהב

שער: 2049 נק'

המגמה הראשית שורית והתנודתיות גדולה. מאזור ה-1850 ל-2150 בשאיפה לשערי שיא של 2350 ואף למעלה. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג עם 57%, תנועת הגרף מעל הממוצעים 50 ו-200 והסטוקסטי מדשדש ברמות הלונג באזור ה-73%.

==================

שיא כל הזמנים בזהב ברמה הפונדומנטלית אומר שהציבור מתכונן לתיקון חזק מטה בשווקים
    השאלה רק מתי

כולם כמעט בשיא...הזהב , הבורסות , הריבית , תשואת האג"חים (שקצת ירדה ,אבל עדיין גבוהה ) ואפילו הביטקויין שדי קרוב לשיא . נשאלת השאלה איך כל זה ייתכן ביחד , ומי פה טועה בגדול ...

הפסימיים יגידו שהזהב לא טועה כי זו סחורת "פאניקה" קונים אותו כשמצפים לבלגן אמיתי בשוק.
    אני חושב שזו גישה מיושנת, דברים השתנו אחרי שביטקוין נכנס לתמונה וקיבל יחס רציני מצד הסוחרים.
    לדעתי האישית השווקים מאוד בועתיים ונפיצים, והפיצוץ יכול לבוא מכל כיוון, השאלה רק אם יהיה טריגר.

מדד הזהב

שער: 2469 נק'

המגמה הראשית שורית ברמה השבועית ומסמנת את רמת ההתנגדות הבאה שלה באיזור ה-2600 נק'. ברמת ניתוח זה, נוצרו מספר תבניות של צמיחה בתור אך במתנדים ישנה תחושה של דישדוש קצה תנועת הלונג הנוכחית ואולי פתיחת מרווחים חדשה. מתנד ה-RSI שורי ואף המחזורים גדלים, והממוצעים הנעים נוטים היטב צפונה.

==================

האם הזהב נתן לנו הגנה מפני האינפלציה?
    לא ממש. מחיר הזהב מתואם לאינפלציה הוא מתחת לרמה שהיה בה בשנת 1980, ועוד לא דיברנו על ריבית כלשהיא.
    מאז תחילת שנת 1928 הזהב נתן תשואה מצטברת של 11,737% (5.1% לשנה) בהשוואה לתשואה מצטברת של 729,913% (9.6% לשנה) שנתן מדד ה-S&P 500.
    המקור לגרף: בן קרלסון, X. לנתונים: בלומברג.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות