x

עמוד 10 מתוך 20 ראשוןראשון ... 89101112 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 91 עד 100 מתוך 195

נושא: זהב

ציטוט פורסם במקור על ידי lembo צפה בהודעה
    כשאתה כותב על המחיר כאילו הטכני משפיע על השער... זה תמימות חיפושית.
    מר למבו מכובדי, הזכרת לי, שלפני כשנתיים בערך (או ליתר דיוק ב23 במרץ 2012) ניתחתי את הגרף הזה (שלחתי בזמנו לכמה אנשים) וכתבתי שרואים בגרף שאחרי שקיבלנו תבנית רו"כ שהתממש (מסומן בגרף), ולפי ספירת הגלים היורדים וקביעת תחתית כפולה, אנו כנראה לקראת תיקון שיקח אותנו הרבה יותר גבוה.

היום (אחרי כמעט שנתיים) - לאור מה שכתבת - החלטתי לבדוק מה עלה בגורלו, וכפי שאפשר לראות כאן את הגרף נכון להיום.

כנראה שהמציאות עולה על כל דמיון, ומסתבר שאפשר לנתח גרפים יותר הזויים.

הופס כמעט ושכחתי לציין, מדובר בגרף של.... הכנרת

הנתונים נלקחו מהאתר של מנהלת הכנרת.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

מר למבו יקירי,

אינני מסתובב בשווקים אלא, מנתח גרפים הנמצאים בכל מיני אתרים. בשילוב כל מיני מתנדים ותבניות אני שואף להבין את השוק ובעיקר מהי המגמה. אינני שותף לועדות כאלו או אחרות וכל עיסוקי בנושא הוא תחביב מתוך ניסיון להבין את המתרחש בשווקים.

להבנתי בגרף מרוכזים כל הנתונים הטכניים והפסיכולוגיים ואני נוטה לנתח בשיטה בסיסית ועיוורת.

הזהב

שער - 1198 דולר

הזהב ממשיך את מסעו דרומה וכבר מסמן שער יעד את 1040 דולר עם אפשרויות תיקון מעלה עד שער 1220 דולר.

========================================

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

למבו,

סה לקנות מטבע זהב בארץ מסוחר , אם תצליח למצוא...תראה שיבקשו 20-30 אחוז פרמייה על המחיר
    של המתכת.
    הפרמייה היא התשלום בגין השרותים של הסוחר + רווח -

הוא קונה את הזהב מסיטונאי -וגם לו הוא משלם פרמיה - אל תשכח שהמחיר שמצטטים ההוא שער ספוט למסירה מיידית - אך עליך לקחת את הזהב ממקום אכסונו
    הוא מחזיק חנות פיזית ובתוכה זהב פיזי - יש לו עלויות רבות כולל שמירה וביטוח
    הוא מגדר את מלאי הזהב שלו - הוא סוחר , לא טמבל.

זה רק מדגיש את טענתי - החזקת זהב פיזית זה יקר

באשר לטענה על מניפולציית מחירים - זה כמו הרקדן שטוען שהרצפה עקומה. זהב ב 1200 זה הרבה יותר סביר מזהב ב 1850 דולר

הפרמיה היא פונקציה של ביקוש .
    אתה באמת מאמין לעצמך? אתה באמת חושב שתוכל לקנות באיזשהו מקום בעולם זהב פיזי בכמות קטנה בפרמיה של 5% בלבד על מחיר הספוט בשוק החוזים?

אל תשכח שרק הגידור של המחיר ע"י הסוחר הוא יקר בגלל תנודתיות המחיר

הדבר העוד יותר מדהים הוא העובדה שלעשות נייקד שורט היום לא מצריך מהם להחזיק נכס בסיס
    אז מה? צריך מרגי'ן בדיוק כמו שצריך כאשר עושים לונג. אין הבדל.

אתה מנסה לתת הסברים "מהגורן ומהיקב" למהלך שהוא דרמטי - ירידה של עשרות אחוזים בשנה של הזהב, במקום להכיר באמת הפשוטה - היתה בועה וכעת היא פוקעת.
    נערך לאחרונה על ידי tby, 31.12.2013 בשעה 13:11

TBY אל תנסה לתת הסברים פונדמנטליים לירידה בזהב, זה לא פחות מגוחך מאלה שטענו

שהזהב צריך להיות בשער של 5,000$ כשהוא היה 1,700-1,900$. סה"כ הזהב צריך להיות שווה הרבה יותר מ- 1,200$, דבר שכמובן לא קביל על אנשים שטוענים נגד הזהב והביטקוין שאינם צוברים ריבית....

חוץ מזה, אל תזרה מלח על פצעי אלה שמחזיקים זהב ותספר כמה כסף הם הפסידו וכמה כסף הם יכלו לעשות במניות, אני מאמין שהם יודעים את זה;

מעבר לזה, ראיתי שהתחלת לטעון כנגד הזהב כשהוא הגיע לאזור 1,220$ כך שאתה מזהה את הבועה בזהב אחרי הירידות, מה שנקרא 'חכמה בדיעבד', לא?

הזהב צריך להיות שווה הרבה יותר מ- 1,200$
    אשמח שלשמוע הסבר מלומד מדוע הזהב צריך להיות מעל 1200 דולר - איזה בת קול לחשה לך?

ואם הסברים פונדמנטליים לא מוצאים חן בעיניך, אז תמיד אפשר להתיעץ עם איזה רב או קורא בקפה, אבל אני לא חושב שזו דרך טובה להשקיע את כספי - אני מניח שלך יש נסיון יותר טוב

אני אוהב הסברים פונדמנטליים, אבל לתנועה חזקה לכיוון מסויים תמיד יהיו הסברים מלומדים

שיתאדו ברגע שהכיוון ישתנה. סה"כ הזהב עשה מהלך מ- 200$ ל- 1,900$, אני מניח שצריך לבוא תיקון עמוק. הזהב צריך להיות יותר מ- 1,200$ הן בגלל שתפקידו להגן מחולשת מטבעות ה- FIAT (ללא ספק אנחנו מצויים שם) והן בגלל שהדרישה לזהב פיזי בשיאה. כמובן שכשהזהב במגמת ירידה, אתה יכול להגיד שהזהב שווה חצץ וכד' ושמסכנים מחזיקי הזהב ואיך הם יכלו להתעשר אם רק היו קונים מניות ואני אומר:
    1. אתה חכם בדיעבד;
    2. לא כל מוצר מתכנס למחיר הפקתו/כרייתו/בנייתו;
    3. הגישה שלך לא נעימה ונוטה לזרות מלח;
    4. נחכה ונראה

הזהב צריך להיות יותר מ- 1,200$ הן בגלל שתפקידו להגן מחולשת מטבעות ה- FIAT (ללא ספק אנחנו מצויים שם) והן בגלל שהדרישה לזהב פיזי בשיאה
    זה לא מסביר מדוע דווקא הזהב צריך להיות יותר מ 1200 ולא למשל 500 דולר - הרי הזהב היה ב 250 דולר רק לפני מספר שנים לא רב - אשמח להסבר רלבנטי

כמובן שכשהזהב במגמת ירידה, אתה יכול להגיד שהזהב שווה חצץ
    אני לא אמרתי זאת. אתה פשוט לא הבנת את הרעיון , אז אחזור שנית -

זהב זה כמו חצץ - את שניהם כורים ויש עלויות כריה. אם הרצון להגן על שווי הכסף , אין הבדל בין זהב לחצץ כי אם לכרות אונקיית זהב עולה פי 1000 מלייצר טון חצץ, אזי היחס הזה ישמר גם שהמטבעיתמוטט- כלומר גם החצץ ישמור על ערך הנכס בדיוק כמו הזהב (או כל מחצב אחר)

לא כל מוצר מתכנס למחיר הפקתו/כרייתו/בנייתו;
    אני מסכים שמוצרים אינם מתכנסים למחיר ייצורם , אלא אם הם הופכים להיות "סחורה גנרית" והשוק משוכלל

לגבי מחצבים / גידולים - אין חריגים- הם כולם מתכנסים למחיר כריה /גידול - שולי

זה המהות של שוק משוכלל.

הטענה שכביכול הזהב מיוחד וחריג לעניין היא פשוט נאיביות

תאריך: דצמבר 2004
    נכס: יורו דולר
    שער: 1.3650 (שיא כל הזמנים עד 2007) בדיוק כמו השער עכשיו

לעומת זהב באותו תאריך 450 דולר לאונקיה, או 340 יורו לאונקיה.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות