x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: סקירה ליום חמישי המסוכן לפני סוף שבוע 19.04.2012

סקירה ליום חמישי המסוכן לפני סוף שבוע 19.04.2012

סקירה ליום חמישי המסוכן לפני סוף שבוע והודעות נתונים חשובים 19.04.2012
    בוקר טוב לכולם בריאות הרבה ופרנסה מספיק בשביל לחיות בכבוד.
    איתות יומי קניית פוט 1150 ב 1090 יעד 1480 ולשם העליתי את הסטופ ,
    = 390 שקל רווח ליח' . הפעם שידרתי גם איתות לכתיבה פוט 1120 ב 2700עד 2800 יעד קניה ראשון 2540 שני 2360 הגיעו ליעד = 400 שקל.
    1. נתחיל בנתונים יבשים כמו שיש ברשומות : הנתונים בגדול על רמת המדדים בהשוואה לטבלה שפרסמתי , פחות טובים , הרמות נמוכות יותר.
    2. אותנו מעניין מעוף נמוך חודשי 1108 גבוה 1150 , לעומת חודש שעבר נמוך חודשי 1121 גבוה חודשי 1158 מסכנה הנמוך נשבר ,הגבוה לא נפרץ. וכך בייתר מדדי חול בלי לפרט .
    3. ארביטראג' אפסי 0.07% + כאשר טבע ופריגו מאזנות אחת את השניה.
    4. בתחילת המשמרת לילה שלי כל החוזים היו ירוקים ובוהקים סביב 0.4% חיוביים , עד פירסום נתון תוצר ביפן ואז החלו לרדת המזרח וכן דאקס וחו"ל.
    5. גם היום חזר על עצמו המצב , האם השוק ייתקן או הולך עוד למטה ,
    לפי רשימת הנתונים שאמורים אירופה , וכן אמריקה לפרסם , אני משער שיהיו יותר שלילים מחיוביים , אם אוסיף לכך את רמת המחירים במדדים , מגיע למסכנה היום גם נראה אדום בחול , וכתוצאה מכך שלילי גם כאן.
    6. אני לוקח בחשבון תרגיל חוזר של אתמול עליה וסלטה עם בורג לאחור , ויש הרבה סיבות לכך , כולל מה שרשמתי .
    7. הכתבנים בשביל להעלות את תשואת הרווח חייבים רב כשר , שיוחל להמשיך במלאכת השחיטה של הקולים , הסטייה כל כך נמוכה ,
    עד שאין פחד שהפוטים יטפסו , ולכן חייבים להוריד את מחיר הקולים. אך אני כבר מזהיר מפני 2 דברים א. בסוף יום המסחר שלא יחזרו על התרגיל של אתמול , שהחזירו לקולים כמעט הכול וכך סיימו שני הצדדים אדום . ב. ב 15.30 מתפרסמים נתונים חשובים הם עלולים להיות משופצים , ואז נראה שוב צוקארה יפני היפוך בלי בורג. ראו הוזהרתם .........
    8. חתונה חוזרת בסטרייק 1140 מחייבת {פרוש לחדשים , הפוטים יעלו והקולים ירדו } החתונה תתקיים באולם 1137 {מחיר הגלום הכוונה}
    סביב מחיר 880/900 שקל יח'.
    9. יחס מסחר C/P {הכוונה למחזור שעשו האופציות בתוך מסחר יומי}
    הוא 0.85 = פירושו שנסחרו יותר קולים ב 15% מאשר פוטים , וכאן גם ההוכחה למה רוצים להוריד את הקולים , גם היום יהיה המשך.
    10. שוב בדקתי ערך האוכפים סביב הכסף :1120 , 1130 , 1140
    אתמול = 6930 שלשלום 7672 לפני שלשום = 6900,
    מסקנה מתבקשת דרוש להם דשדוש ברמות האלה לנצל שחיקה ,
    כי פרמיה בכתיבות אפסית , עדיף להם מסחר יומי כרגע.
    11. שוב אחר בדיקה מדוקדקת טווח אידיאלי בשביל הכתבנים ,
    בין 1120 לבין 1140 , היום התעליתי על עצמי ועשיתי חישוב מתמטי, והמסכנה שלי שפקיעה ב – 1138 עד 1140 תשיג מקסימום רווח , שימו לב טוב זה חשבון שלי ולא של הכתבנים או של הסוחרים אין בכך המלצה או ידיעה , אין אחד שיכול לנחש את רמת הפקיעה.
    12. לפי דעתי חוזים ייפתחו סביב האפס או ירקרקים , אך אין
    לי ספק שיאדימו במהלך היום .
    13. אתמול המעוף נסחר בין 1150.65 בגבוה לבין 1137.72 בנמוך
    וסגר ב1142.8 והגלום 1143.89 , תרגיל ידוע סגירה באמצע שלא נדע את הכוון להיום , וגם ניפוח הקולים בדקות האחרונות שקוף מידיי , ולכן כל זה הביא אותי למסכנה , שהיום נהיה שלילים ,
    וייתכן מאוד שגם 1136 יישבר {עוד אפשרות שתיתכן פתיחה ב 1146/8 והנחתה ל 1136 ומטה }
    14. חברים יקרים אני כותב את מה שאני יודע , אף פעם אל תשכחו שאני לא יודע הכול , ואין אני נביא בין לנביא , כל הכתוב אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי , ואין בכך שום המלצה לסחור על פי הכתוב .
    הצלחה ובריאות הכי חשוב לכולם
    אמסלם שמעון גולד סיגנל

בוקר טוב שמעון

סקירות מרתקות ואתה שם לב שהדוממים גם צופים בכתבות שלך

יום טוב בריאות ופרנסה

בוקר טוב רבי שמעון,
    דבש ממש דבש !!
    ואהבתי את הכינויים של יום רביעי וחמישי
    הצעה ליום ראשון המשעמם, ( חוץ מהאחרון ) שלא שיעמם ביכלל.

תודה שמעון

שמעון בוקר טוב,אביטראג לא לוקח את מלנוקס עם 17 אחוז במסחר המאוחר,יכולה לשנות קצת את התמונה לגבי אביטראג כללי
    יום טוב והצלחות לכולם

גדי צודק, באמת חסר כינוי ליום ראשון.
    זה יכול להיות יום הסקוויזים, יום הגאפים, דווקא בד"כ לא משעמם.
    ושמעון - אין מה לאמר, עלה והצלח.

תודה שמעון . סקירתך ארוכה מרתקת ומושלמת .הצלחות בכל ומעבר לזאת -העיקר הבריאות

שמעון תודה גדולה. סקירות מאלפות. לא מפספסת ומחכה להן כל בוקר. יישר כוח. יום מוצלח וכל טוב לך.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות