x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: 15/4/12

ראשית תודה על הסקירה היעילה והמועילה,

כלל הוא לנו שכשיש הבדל מהותי ברמה היומית בין ת"א 75 לת"א 25 ובנוסף תנודה חדה במדד הבנקים אזי שכנראה מתבצעת התערבות מלאכותית, האם חווינו התערבות כזו היום ? אם כן מדוע היא היתה בכיוון המנוגד לצפי ולרצון השחקנים (לפי הסקירה-פקיעה אידיאלית ב 1100) ואולי לא היתה כאן שום התערבות אלא תגובת יתר לפרסום הזה: http://www.globes.co.il/news/article...did=1000741568 אם כן יתכן וסטנלי פישר אכן החליט לאמץ את שיטתו של מיודענו ברננקי והחליט כל זמן שיש חשש לירידות בשווקים לתדלק את השוק בהודעות כאלו ואחרות...??

אשמח להערות והארות
    רב תודות

נערך לאחרונה על ידי ranlevita, 16.04.2012 בשעה 16:51

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל
    שחקן שלום,
    יישר כח על הסקירה העניינית (כמו תמיד...)

היום, במיוחד אחרי אתמול, "הצלחתם" (השחקנים) להערכתי להגדיל את הסיכוי לסקוויז. הכתיבות ה CALL-ים בכסף מאתמול נכון לעכשיו קצת סיבכו אתכם, לא?
    אשמח להבין אם אני קורא את המפה נכון...

הראל
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

שלום שחקן,

תודה על הסקירה.

האם כתוצאה מההגעה לתחום עליון (1130) אנו צפויים לסגירת שחקנים כבר ביום ג'? או אפילו אפשרות לסקוויז?

תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי harel4u צפה בהודעה
    שחקן שלום,
    יישר כח על הסקירה העניינית (כמו תמיד...)

היום, במיוחד אחרי אתמול, "הצלחתם" (השחקנים) להערכתי להגדיל את הסיכוי לסקוויז. הכתיבות ה CALL-ים בכסף מאתמול נכון לעכשיו קצת סיבכו אתכם, לא?
    אשמח להבין אם אני קורא את המפה נכון...

הראל
    הראל ערב טוב, אתה הבנת מצויין, השאלה כמה פוטים "זולים" כתבו היום? פוטים שבעצם ימנעו ירידות!

אם כבר סקוויז עדיף להם מוקדם מאשר מאוחר.

כיוון שיכולים להגיב, יכולים לעבור חודש , יכולים להאיץ את הכיוון.

ויכול להיות שבכלל העולם יבוא לעזרתם.

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל
    לפי מה שאני רואה במפה, או שהשחקנים ממש ממש לא צפו את זה ולכן לא ביצעו תזוזה מהותית מעלה, או שהם מאמינים שעדיין יצליחו לשלוט במדד.
    מעניין יהיה לשמוע את שחקן בנושא
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

בינתיים החוזים הם המכתיבים את העניינים
    אם עולים מעל 1370 בסנופי בתחילת המסחר
    אנו צפויים לסקוויז כבר היום לדעתי

שחקן- איזה הגנות אתה יוצר לאסט',
    הרי לכתוב בשניות שקורא סקוויז לא תמיד יוצא מוצלח.

שלום שחקן - איך הפקיעה האופטימלית היא ב- 1100 אם מכרו היום פוט 1100 ב- 80 ש"ח ? גם הגבול העליון ב- 1150 כבר לא נראה משהו יציב במיוחד ...
    אני עדיין טוען שרק הגופים המוסדיים הגדולים (קופות וקרנות או בנקים זרים ) בוחשים וקובעים כאן את הפקיעה , ותמיד מכוונים את השוק בשבוע האחרון . אין ממש קשר למה שקורה בעולם , גם אין ציבור בשוק (באופן ישיר) , המוסדיים משתמשים בזה רק כתרוץ כשנוח , עובדה שכשרצו הורידו פה את השוק למרות שבעולם היו עליות חזקות .

תודה עבור הסקירה
    כרגיל ממצה וברורה
    מה הסיבה שאתה תפתח אסטרטגית מאי שבועה הבא לפני שאבק מלחמות הפקיעה ישקע?
    הסתכלתי על אופציות מאי וראיתי כי המחזורים הם אלובים מאד. האם זה מצביע על משהו?

תודה

תודה עבור הסקירה
    כרגיל ממצה וברורה
    מה הסיבה שאתה תפתח אסטרטגית מאי שבועה הבא לפני שאבק מלחמות הפקיעה ישקע?
    הסתכלתי על אופציות מאי וראיתי כי המחזורים הם אלובים מאד. האם זה מצביע על משהו?

תודה

איציק – אני משער לעצמי שפירוק גוש האירו או נכון יותר צמצומו הוא משהו שגם מרקל וגם סרקוזי היו שמחים לבצע אך נמנע מהם בשל קמפיין הבחירות.
    בנוגע לבזק – נראה לי שעכשיו כבר המצב אופטימי יותר.

רן – אכן בשני תגובת יתר לדברים שציינת (ולראיה, הבנקים שוב חזרו ל 1000 נקודות) אך בזק ומלאנוקס בהמשך השבוע הן נותנות הטון העקריות. אין שום אפשרות להוריד את המדד כשמניית מעוף "כבדה" עולה 22%. מכיוון שהשחקנים אינם יכולים לגלגל בשלב זה את הפוזיציה הרי שכל שנותר לנו הוא לפעול דרך מדד הבנקים, שאכן מאבד אחוז.

מבחינת גבולות – כל קידום הפוטים האגרסיבי הוביל לתזוזה מינורית יחסית בגבולות ובפקיעה: גבול תחתון אינו רלוונטי; פקיעה אופטימאלית סביב 1120 וגבול עליון 1160. השחקנים נכנסים לסופ"ש בלית ברירה מאחר ואין כל אפשרות לגלגל בצורה ראויה למאי, כיוון שהסטייה כה נמוכה.

הראל – אתה קורא את המפה מצוין. אנו נכנסים לסופ"ש מאוד בעייתי, והסבירות לסקוויז אכן גבוהה משמעותית מהמצב בראשון.

סטיבן – ציינת " אני עדיין טוען שרק הגופים המוסדיים הגדולים (קופות וקרנות או בנקים זרים ) בוחשים וקובעים כאן את הפקיעה , ותמיד מכוונים את השוק בשבוע האחרון . אין ממש קשר למה שקורה בעולם , גם אין ציבור בשוק (באופן ישיר) , המוסדיים משתמשים בזה רק כתרוץ כשנוח , עובדה שכשרצו הורידו פה את השוק למרות שבעולם היו עליות חזקות".

ראשית כל, תסכים עמי שיש שבועות שליליים ביותר וזה לבדו סותר את האפשרות שמדובר בקרנות וקופות, מאחר ומצידן שהעליות ימשכו עד אין קץ. בודאי שאין קופ"ג שמעוניינית להוריד את המדד. מבחינת בנקים זרים – עקוב אחר דו"ח בנק ישראל, הזרים רק יוצאים מכאן.
    ציבור – רציו, הכשרה, אפריקה, קרדן – אלו בודאי לא מניות שמוסדיים קונים. אפילו מלאנוקס בעליה של 22% זה לא מוסדיים מאחר ואנו מודעים מזמן ליכולות החברה, ולראיה המחיר בו נרכשה בתיק המניות באתר.
    פעם אחת היה זה פישר – נתן "בוסט" למדד וכמובן שהמדד חזר כלעומת שטיפס. השבוע אלו הן בזק ומלאנוקס המעודדות רכישה. יתרה מזאת, המוסדיים המקומיים רק מסיטים אפיקי השקעה לחו"ל ואתה יכול לעקוב אחר דוחות הבורסה ולהתרשם ממגמה זו.

Mik1 – אכן צודק, אין כל סיבה שבעולם ! השחקנים לא יפתחו מאי עד שלא יהיו חייבים וגם אז בכמויות נמוכות במיוחד. לא צפינו ירידה כה חדה בסטייה, ובהתאם חוסר האטרקטיביות בכתיבות בעת הנוכחית.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות