x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: חשוב לקרוא !

חשוב לקרוא !

בזמן האחרון אנחנו עדים לתופעה של בעיות משמעת מצד כמה בודדים באתר.
    הדבר לא מייצג 99.99999% מהמשתמשים באתר אך אנחנו מאמינים שיש לעקור את העשבים השוטים בשניה שמניצים.

יתכן כי חלק מהמשתמשים החדשים אינם מודעים להתנהלות ולכן זה המקום לציין שבאתר הזה לא יהיו השמצות, דיבור לא תקין, או הרצות. כל דבר שכזה יטופל ביד חריפה ביותר ולהלן 3 מקרי דוגמא:

לפני כ5 חודשים לערך משתמש בשם yar55 השתולל באתר והתבטא בצורה דוחה. המערכת באתר הגישה תלונה במשטרה על "התחזות ופגיעה במוניטין וקניין רוחני" עפ"י חוק הטוקבקים 2008. מעבר לטיפול במשטרה, הפרטים הועברו לספקית האינטרנט שנאלצה לחשוף את זהות הכותב.

משתמש בשם jony1980 בחר במודע להשמיץ משתמשים אחרים באתר ולנסות להריץ מניה מסוימת. המשתמש הורחק. לאחר מספר ימים המשתמש נרשם ממחשב אחר עם IP שונה, מייל חדש וכך הלאה. המערכת יודעת לזהות גם את המקרים הללו ! שמו החדש היה jk29 ובחרנו להמתין בטרם נפעל שמא הבחור שינה את התנהלותו. היום הוא העלה שוב השמצה מיותרת והמשתמש הורחק בתוספת מתנה פרטית מאיתנו למחשב שלו. תאמינו לי ששטות כזו לא שווה עלות של מחשב.

משתמשת ותיקה בשם נטלי החליטה לעורר פרובוקציה ונרשמה תחת השם שחקנית מעוף, סירבה לשנות את שמה והתנהלה בדרך בעייתית. היא סירבה להיחשף ולכן היה עלינו לפעול. המקרה היה בעייתי יותר: כי מפאת גילה לגברת אין רשיון נהיגה, פרטים בביטוח לאומי, או היסטוריה קלה לאיתור.
    כך או כך הגענו לזיהויה, יצרנו איתה קשר, והיא הורחקה מהאתר לאלתר. לא היה צורך בפעילות משמעותית יותר משום שהיא הבינה את הבעייתיות במהלך, והדברים לובנו.

אנחנו לא שוטרים וזה הדבר האחרון שמתחשק לנו לעשות. אפשר לומר שההתעסקות הזו אפילו מביישת אותנו. זה בזבוז זמן ומשאבים עבורנו אבל בנינו כאן אתר וחברות אחרת לחלוטין ואני לא אגזים אם אגיד אפילו משפחתיות. שחקן היקצה כאן משאבים אדירים בכדי לבנות מערכת הגנה ואיתור בכדי לשמור את כל הרעות והחולות הידועות מאתרים אחרים מחוץ לאתר זה.

הדבר לא מובא כאן כאזהרה וממש לא כאיום אלא כתזכורת שניה לפני שרוח השטות יכולה להשתלט על מי שאינו מכיר את האתר ועברו, ותוביל אותו למעשה מיותר שיצטער עליו.

הגלישה כאן מחייבת הרשמה, משום שבזמן ההרשמה מצהיר המשתמש על נכונותו להתנהג בצורה נאותה אחרת הוא חושף עצמו לתביעה.

תמתחו ביקורת, תתווכחו, תחלקו על מי שתרצו כולל על מנהלי האתר אך הכל בתרבות דיון נאותה.

אפי וצוות האתר.

Re: חשוב לקרוא !

הסיבה שאני נמצא כאן היא בגלל שיש באתר אנשים מיוחדים ואיכפתיים ואני שמח שאתם דואגים לשמר אותו כך!
    חיזקו ואימצו!
    חגי

לכל חברי הצוות, האחראים לתפעול האתר,
    תודה לכם על זמנכם על תשומת הלב, על יושרכם ודאגתכם לאתר המעולה.
    לי על כל פנים, מהווה מפלט, עזרה לזולת ולקהילה, בתנאי שישמרו הכללים הנאותים לשיח תרבותי וסיעור מוחות מועיל. יישר כח אנחנו איתכם מחזיקים ומחזקים, תודה על כל מה שעשיתם ועושים.
    ולך שחקן מעוף, שפו על הרמה, הצוות, התענוג שאנו מפיקים מהגלישה המשפחתית באתר זה.
    תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי hagai
    הסיבה שאני נמצא כאן היא בגלל שיש באתר אנשים מיוחדים ואיכפתיים ואני שמח שאתם דואגים לשמר אותו כך!
    חיזקו ואימצו!
    גנבת לי את המילים מהמקלדת...

אפי - יישר כח

תודה רבה המשיכו והצליחו

לכל החברים!
    שמחה להשתתף בפורום עם רמה של אנשים טובים, בשבילי מיום שניכנסתי לאתר וזה לא הרבה זמן, נהנת מכל רגע ומרגישה שמקבלת הרבה כלים ותובנות מכולם,
    (זה כמו להיות עם חברים לעבודה, בבית)

לכל העוסקים המלאכה חיזקו ואימצו!
    תודההההההההההה

גם אנימברך את האטרואת כול הצבת הדואגת לנו יום ולילהתמשיכו בהצלחה

גם אם אני לא משתתף פעיל מדי בצ'אט מפאט היותי חדש בעיסקי הבורסה
    אני שמח לקרוא וללמוד מהאנשים הנפלאים שיש כאן
    שאפו גדול לכל העוסקים במלאכה

כל הכבוד על העבודה המופלאה באתר
    אני נהנה להכנס כל פעם מחדש ומקווה שמקרים כאלו לא יישנו