x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 27

נושא: 19/3/12

שחקן,
    האם לא משתמע מדברייך כי לאחר שהמוסדיים יקיימו את ועדות ההשקעה שלהם ובאופן טבעי ירצו להיחשף בצורה גבוהה יותר לבנקים תבוא עליה נוספת ואולי משמעותית יותר?

תודה למפרגנים.
    Golfman – מהסיבות שמניתי, אכן רוכשי הבנקים הם בעיקרם ציבור ולא מוסדיים/זרים.
    Romes – מסכים בהחלט אבל זה נכון לשני הצדדים. אם פישר ינסה לפעול כפי שברננקי פועל נגד שחקני הנגזרים בארה"ב, הוא יגלה שכאן החוקים אחרים לגמרי בשל גודל השוק.
    Yossid – קיימת שחיקה בתעודה ולאורך זמן היא באה לידי ביטוי ניכר. עדין, כאחת מאחזקות העוגן אני מוצא לנכון לרכוש את הנייר, ובפרט של מצב קיצון בטחוני המרחף באויר.
    Rema – הוצאנו כבר לא מעט מניות בתשואה דו-ספרתית מהתיק, ולצערי המעבר באתר מחק את רובן. כך או כך, איני סוחר ולכן פחות מענין אותי מה עושה כיל או בזק נקודתית, ויותר מתאים לשפוט השקעות לאחר שנה ויותר (אלא אם במפורש הודגש לטווח קצר). בנוגע לאפל, אני מודע לעובדה שאת מכורה למניה J אבל באמת שאין כל קשר בין רווחיה לבין מחירה הנוכחי (ואת זה אני כותב לאחר ההודעה בדבר חלוקת הדבידנד). בכל בועת דוט.קום יש את המניה התורנית, והפעם זו אפל. גם על אפריקה לבייב וחברים אמרו שתהיה שווה 18000 לאחר שנגעה ב 580 ומאז צללה 90%. אין ספק שאפל זו לא אפריקה אבל שווי ריאלי הרבה יותר קרוב ל 400 מאשר ל600 (מחירה הנוכחי). ואם יש עדין ספק, שאלי את עצמך מהי הסיבה בגינה מניה זינקה 50% בחודשים ספורים ללא כל השקה, פטנט, רכישה או עניין עקרוני אחר...
    Nivh – תעודת סל לא ממונפת. יש לא מעט כאלה, רק שים לב שכוונתי לנסדק כללי ולא לנסדק 100. בנוגע לדקס – אכן, אין עוד טעם להוסיף ולהחזיק בו לונג לאחר זינוק של 21% מתחילת השנה. בטח לא שורט, אבל יש להמתין לתיקון.
    Poria – נקודה טובה אך זה מאוד תלוי היכן ימצאו הבנקים בשלב זה. כל קירבה לאיזור 900 בנדד מזמינה רוכשים ורמת 1000 בד"כ עושה ההיפך. אני מתאר לעצמי שחזרה ל 900 תמשוך חזרה מוסדיים בלי ועם קשר להודעת פישר, וכנל הפוך.

שחקן שלום...
    תודה רבה על הסקירה ! עדיין יש סעיף שאני לא מבין:
    הציבור לא כזה זריז - מרגע ההודעה של פישר תוך שניות המדד קפץ ואם לא שניות אז דקות ספורות עד חצי שעה.
    גברת כהן מחדרה לא הספיקה לשמוע ולרוץ לבנק, אז מיהו הציבור הזה שממתין לקניות/מכירות עם יד על ההדק ?
    יעקב

שחקן תודה רבה על סקירה מעניינת ומקצועית.אם תתבצע סגירה מוקדמת של חודש מרץ האם הגבולות כתיבה יהיו זהים באפריל?

rema1
    אורח
    שלום שחקן
    תודה על התגובה המהירה.
    כתבתי ועמלתי על אפל והכל נמחק חבל היית נהנה מהכתבה....סורי אבל אני לא נוהגת לכתוב פעמיים ולהשקיע .....פעם אחת enough ממש חבל....
    ובאשר ל ציטוט: "בנוגע לאפל, אני מודע לעובדה שאת מכורה למניה"סוף ציטוט אני לא מכורה לשום מניה אלא אני מעריצה את סטיב ג'ובס....אפל לא בתיק שלי.
    אחרי שאגמור לקרוא את הביוגרפיה אכתוב כאן ואם תרצה אשלח לך הספר special delivery LOL.
    notwithstanding anything stated, i beg to differ sorry

המשך שבוע טוב
    אגב אני מחפשת את ההמלצה שלך על VXX ולא מוצאת תוכל לכתוב שנית - תודה
    ו...אודה על התייחסות לשוק בברזיל - קרי - אג"ח מדינה ו תעודות סל - ewz

המשך ערב נעים

שחקן,בקשר לשוק הנדל"ן והאירועים אתמול בצרפת.אני חושש מאד....והבעתי את חששי בפני נציג בנק ישראל עמו נפגשתי ב-16.2.2012,ששוק הנדל"ן בארץ עומד בפני עליית מחירים נוספת!!!......מהסיבות הברורות של חוסר אלטרנטיבה מוחלטת!!!! באפיקי השקעה סולידיים אחרים.מס על הפסד ריאלי בפק"מ!!!......מס של יותר מ-25% בממוצע רב שנתי מהסיבות שציינתי בתשובתי לדים על רווחים בבורסה,בתוספת פלישה צרפתית צפויה לאחר גלי האנטישמיות בצרפת יובילו לדעתי לקטסטרופה בקיץ בשוק הנדל"ן!!!.......לדעתי האישית צריך לבטל את חוק השבות או לחלופין להודיע לצרפתים,או לכל מי שיהיה מעוניין בעתיד לעלות לארץ,שיש שתי אפשרויות ליישובם בארץ-בנגב,או בגליל.שכן אם לא ייעשה כך אני חוזה שמחירי הנדל"ן במרכז הארץ יאמירו עוד.יש לציין שבבנק ישראל חוששים מאד מהנושא וראיתי את הבעת פניו המודאגת של הנציג כשאמרתי לו זאת,בתוספת הטיעונים המצורפים.נקווה לטוב.כמובן שלדעתי המשכנתאות ימשיכו להיות זולות,מכיוון שהריבית תישאר נמוכה סביב 20 שנה,בדומה ליפן....עכשיו הוא כבר לא יכול להעלות את הריבית.אנא התייחסותך.

שחקן, תעודת סל בחסר על נאסדק,
    אני מוצא רק אחת בארץ, של קסם, והיא על נאסדק 100....מספר נייר: 1117068
    http://ksmc.co.il/Share.asp?ShareID=1117068

האם אני מפספס משהו?
    והאם היא לא תחליף טוב?

rema1
    אורח
    חתול שמיל
    חתול אנגורה שלום,
    מעניין בדיוק אתמול לאחר האירוע בטולוז עלה בדעתי מייד מחירי הנדל"ן והם יעלו..........ואין צורך לחכות. כיום יש תופעה שאנשים חושבים שהמחירים יירדו ולא היא.
    גם בגלל היהודים בגלות וגם בגלל שהמינהל לא מפשיר. הכל עניין של היצע וביקוש.

צריך לבטל את חוק השבות או לחלופין להודיע לצרפתים,או לכל מי שיהיה מעוניין בעתיד לעלות לארץ,שיש שתי אפשרויות ליישובם בארץ-בנגב,או בגליל-
    חתול אנגורה מהיכן הרעיון ההזוי הזה? אתה תכתיב לאנשים היכן לגור, ותבטל את חוק השבות. מדינת ישראל היא מדינת היהודים. זוהי עובדה ועל זה אין ויכוח.!!!
    חוק השבות, התש"י-1950 הוא הביטוי החוקי המרכזי להיותה של מדינת ישראל מדינת העם היהודי כולו. החוק התקבל בכנסת ב-5 ביולי 1950 (כ' בתמוז ה'תש"י), בעקבות יוזמה של חבר-הכנסת זרח ורהפטיג ממפלגת "הפועל המזרחי". החוק הזה מעניק לכל יהודי את הזכות לעלות לישראל ולקבל תעודת עולה, אלא "אם נוכח שר הפנים שהמבקש – (1) פועל נגד העם היהודי; או (2) עלול לסכן בריאות הציבור או ביטחון המדינה; או (3) בעל עבר פלילי העלול לסכן את שלום הציבור". בהתאם לחוק האזרחות הישראלי תעודת עולה מזכה מיידית באזרחות ישראלית.
    בשנת 1970 תוקן החוק, כך שיאפשר גם עלייה של מי שאחד מסביו היה יהודי, מי שבן זוגו הוא יהודי או מי שבן זוגו הוא בנו או נכדו של יהודי, להוציא אדם שהיה יהודי והמיר דתו מרצון.

חתול אנגורה תפנים
    יום נעים

אשמח מאוד לראות תגובת שחקן

שחקן מעוף, שלום.
    ידוע לנו שיש שחיקה משמעותית בתעודת VXX. לכן להחזיק אותה לזמן ארוך יכולה להיות טעות
    כאשר החזקה לתקופה מוגבלת בה מתרחשת מפולת - זה בהחלט פתרון מדהים. "הפואנטה" כאן - זה תזמון.
    2 שאלות:
    -האם אתה מצפה שהתנהגות השוק תשתנה דווקא בקרוב כך שעליות במדד הפחד יובילו לזינוק בVXX?
    -מה גרם לשיבוש קיצוני בקורלציה בין VIX ל-VXX?
    %3.79 מול 4.45%-? (גם אתמול היה די דומה). זה ממש שבירת הכללים. הבדל ענק בין הדברים תוך הולכה לכיוונים נגדיים לגמרי.
    יש הסבר סביר? שינוי בגישה?
    אבקש התייחסותך.
    תודה.
    יגאל.

שלום שחקן,
    תודה עבור הסקירה.
    לפי נתוני הכתיבות, נראה שפקיעה אופטימלית הינה 1110-1120.
    לפי מה אתה מסיק 1070-1080?
    אודה לתגובתך.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות