x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: 25/12/11

Re: 25/12/11

תודה לשחקן על הסקירה
    האם משהו יודע מתי איטליה וספרד מגייסות הלוואות בחודש ינואר(ימים של לחץ בשווקים)
    תודה
    אייל

קודם כל בעניין הריבית – הפתעה חכמה מאוד מצד פישר. שמירת התחמושת לדעתי הגיעה ממש בדקה ה90 בשל נתון האבטלה המצוין, שכן בנאום מלפני כשבועיים הוא ציין שיש מקום להורדת ריבית נוספת עוד השנה. כך או כך, בהחלט צעד נבון של הנגיד שללא ספק גם העיף מבט לרמות הנוכחיות של הבורסה.

1120 – התיחסתי בסקירה אך ארחיב מחר. השחקנים מניחים שמחר תהיינה ירידות, ואם לאו, הסגירה המוקדמת תתחיל עוד בשעות הבוקר. חצי השעה האחרונה היתה כפי שציינתי בצ'אט, מעין תחרות בין השחקנים מי יכבה ראשון את האור, דבר שהתעצם בשל מחזורי המסחר הנמוכים.

Danben – סגירה מוקדמת משמעה שאין עוד תמיכה לשוק, ובד"כ הדבר מוביל לתנועות מאוד חדות לאחד הכיוונים שלעיתים מפרשים אותן בטעות כסקוויז. בהיעדר יד מכוונת, הבורסה שלנו נוטה להגזמה בתגובותיה, ולכן יש להישמר פי כמה.

אבי – מבלי לפרט יתר על המידה מסיבות מובנות: אם אתה לא תצהיר, לא יהיה לך מס על רווחי הון מבורסות זרות.

רן – כפי שציינתי לעיל, אם מחר המדד לא יורד בבוקר החשקנים יתחילו בסגירה מוקדמת היות ואנו מעל 1120.

דני – בין יודעים ובין עושים עם זה משהו קיים פער משמעותי. כך לדוגמא, 99% מהאנשים באתר מוגדרים כסוחרים, קרי, תחביבם הוא עיסוקם ולכן המס שלהם לא צריך להיות כמס רווחי הון אלא כאחוז המס השולי שלהם. אין לי ספק שמס הכנסה יכול בשניה לקבל מכל בנק, גם ללא בקשה אגב, את פירוט הפעולות של כל משקיע ועדין עובדתית הם נמנעים מזה.

דן – אם עקבת אחר הסקירות, הרי שאתה יודע שמרכז הכתיבות הוא סביב 1050-1060. מכיוון שהדבר הניב כ 8000 ₪ עוד טרם ביצוע קידומים ושינויים (וכאלה היו לא מעט ברגל התחתונה) הרי שקיים רווח. בודאי שלא רווח שיא, אך בהחלט עדין בתוך הגבולות.

דוד – בטווח של עד אמצע ינואר אני מניח שנדשדש סביב רמות 1060-1140.

ציטוט פורסם במקור על ידי etomer
    תודה לשחקן על הסקירה
    האם משהו יודע מתי איטליה וספרד מגייסות הלוואות בחודש ינואר(ימים של לחץ בשווקים)
    תודה
    אייל
    חיפוש קצר בגוגל העלה לי את התוצאה הזאת
    כמובן שאינני אחראי לאמיתות הדברים
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי - מדוייק ובקשתי גם שיעלו את זה בפורום סקירות לנוחות כולם.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף

בשוק הסחורות, הזהב מוסיף לאכזב והמתכת רשמה השבוע עליה קלה בלבד. בהיעדר נתוני מאקרו הסותרים המשך האטה, אנו נותיר את נקודת הסטופ ברמת 1550 דולר לאונקיה.

שבוע טוב ומוצלח !
    שחקן:
    אז זהו? נותנים ברקס?

[quote=רואה ממטר]
    ציטוט פורסם במקור על ידי "שחקן מעוף":2ps5ktu0

בשוק הסחורות, הזהב מוסיף לאכזב והמתכת רשמה השבוע עליה קלה בלבד. בהיעדר נתוני מאקרו הסותרים המשך האטה, אנו נותיר את נקודת הסטופ ברמת 1550 דולר לאונקיה.

שבוע טוב ומוצלח !
    שחקן:
    אז זהו? נותנים ברקס?[/quote:2ps5ktu0]

שחקן:
    האם תוכל להתייחס לנקודה זו? אולי בסקירה השבועית?
    תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות