x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

נושא: 11/12/11

Re: 11/12/11

ציטוט פורסם במקור על ידי yuvalbz
    תודה רבה על הסקירה הממצה.

שאלה קטנה - מה קרה לפרוטאליקס בתיק המניות ?, האם הוצאה ?
    היא עדיין בתיק:
    shares.php

תודה לכל המפרגנים – לכבוד הוא לי.

David15 – לא מפולת או ירידות דרמטיות, משום שבשוק הניזון ממלים, תגיע התמיכה ממלים. כל אימת שתיראה הדרדרות משמעותית, ימצא כבר המנהיג התורן שימציא "קסם" חדש היכול לתמוך בשווקים. עדין איני רואה את האירוע החיצוני שמשנה את התמונה ומוריד מסך מעיני המשקיעים.

ניב- גרמניה מעניינת אם אתה שורי, שכן היא תניב תשואת יתר. אם אתה דובי ביחס לשוק, אין מה לחפש בה בלונג, היות ותשואת יתר יכולה להיות גם ירידות מתונות יותר.

SUN99 – אני מסכים עם חלק מהדברים שכתבת אך אחדד:
    "החשיבות היא בקביעת הדרך" – איני רואה כאן דרך אלא רק קביעה. השווקים שמחו יום אחד (וגם זה לדעתי תיקון ליום ירידות קודם), וחזרו לסורם.
    "הסנקציות, הן ברורות , כל מדינה שתצטרך סיוע תעבור ויה דלרוזה" – יש אימרה האומרת אל תשים אקדח לא טעון על השולחן. מחר איטליה צריכה סיוע ופונה לאיחוד. האיחוד עושה קונצים. מי נפגע יותר? ולכל הפחות, תסכים ששני הצדדים נפגעים מאוד? לכל מדינה שיופעלו נגדה סנקציות יש הסנקציה הנגדית האולטמטיבית, פרישה מהאיחוד, ולכן אני לא רואה ויה דלרוזה בקבלת כספים.
    "רביעית, המשבר הכלכלי מנוצל להשגת חזון פוליטי של איחוד אירופה, אולי אלף שנים של דם ושנאות בין השבטים השונים בארופה ילכו לאיחוד , מניעה וצימצום קונפלקטים ועימותים בתוך היבשת." – אירופה שונאת מדי מבכדי להיות מאוחדת. איני היסטוריון ולכן לא ארחיב בנושא, אך תוכל למצוא אין ספור ספרים שניבאו כי האיחוד יקרוס רק בשל נקודה זו. עצם העובדה שגרמניה חוזרת לשלוט על כל היבשת, כבר מקימה לא מעט מתנגדים (הידעת שקמה מפלגה חדשה בצרפת שכל מצעה הוא פרישה מהאיחוד כדי "לא להיות מושפלים בשנית" ע"י הגרמנים).
    "אגב, שחקן לא התייחסת מה יעשו בכל כספי ההפרשות של סוף שנה אצלנו, השתלמות, פנסיה, פיצויים." – איני מבין את השאלה ואשמח אם תחדד. תודה.
    בכל מקרה בינתיים איזור 1100 אינו מצריך עבודה, כפי שהינך רואה.

GOLFMAN – דוקא בחודש האחרון הערכתי תיקון שיגיע, ואכן הגיע, אך התמונה הכללית מאוד פסימית. יחד עם זאת, שים לב שאיני רואה באופק כל מפולת בשלב זה, וזו חצי אופטימיות

Lembo – אין ספק שהמניפולציות בשווקים הגיעו לשיאים חדשים אך לא לעד חוסן. בסוף-בסוף, אתה מסתכל מה יש לך בארנק וכשאין שם כסף, הצריכה יורדת וכך הלאה. חברות יכולות להמשיך להציג רווחים בדוחות גם רגע לפני הערת עסק חי, אך המשקיעים יהיו אלה שלא יכניסו כסף חדש לשוק.

משקיע מתחיל – מאוד משונה, ואני ממתין לסוף השבוע לראות אם שוב מדובר על תיקון רגעי או שמא אנו מתבססים ברמות אלה. ארחיב בסקירה הקרובה.

יובל – פרוטליקס היתה ונותרה בתיק המניות.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    תודה לכל המפרגנים – לכבוד הוא לי.

SUN99 – אני מסכים עם חלק מהדברים שכתבת אך אחדד:
    בכל מקרה בינתיים איזור 1100 אינו מצריך עבודה, כפי שהינך רואה.
    שחקן בוקר טוב, בסופו של דבר, אכן אתם תצטרכו כנראה להלחם בגבול עליון.

השאלה, האם תלחמו או תצטרפו?

מה דעתך על 1150? כמה נזיל המחסום הזה?

SUN99 - קצת סבלנות, דברים מסתדרים בסופו של דבר

שחקן, אני רואה היום עבדתם קשה מאוד, בנקים מינוס שתים וחצי אחוז הגיעו בשפל , וכנגד חוזים וארופה בעליות, מדד נמוך 1083~.

טווח מדד היום-1101-1083.

בסגירה הספוט חזר לאפס= 1091~. גלום למעלה 1095~.

נראה כמה פוטים נכתבו לתוך הירידות.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99

שחקן, אני רואה היום עבדתם קשה מאוד, בנקים מינוס שתים וחצי אחוז הגיעו בשפל , וכנגד חוזים וארופה בעליות, מדד נמוך 1083~.

טווח מדד היום-1101-1083.

בסגירה הספוט חזר לאפס= 1091~. גלום למעלה 1095~.

נראה כמה פוטים נכתבו לתוך הירידות.
    שחקן, ערב טוב,

אתמול , יום א', לפי מפה רואים שנסגרו קולים באזור הכסף, ונפתחו פוטים קרובים.

סגר היום, 1123.

שחקן, המדד יושב לכם על גבול עליון, יהיה מעניין לדעת האם אתם מצטרפים או נלחמים ?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות