x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: מכירה לצרכי מס

מכירה לצרכי מס

האם כלכלי למכור חלק ממניות בתיק שאני ברווח בהם כדי לקזז הפסדי מס ולאחר מכן לקנות את אותם המניות שוב ?

תודה

Re: מכירה לצרכי מס

הי רמבו
    אני מבין שיש לך יתרת מגן מס. ישנם סוחרים שמוכרים וקונים שוב אך ישנה דרך לקזז מס דרך אופציות מעוף לינואר
    אם הרווח למניה גדול וצריך למכור כמות קטנה של מניות אז דרך קניה ומכירת מניות עדיפה,אך אם צריך למכור כמות גדולה
    של מניות עדיף לקזז דרך אופציות מעוף.הכל תחשיב של עמלות והפרשים בין קניה ומכירה
    אם תהיה מעונין אסביר יותר בפירוט

תודה רבה על ההתיחסות .
    אני לא כול כך בתחום כך שמכול הסבר שלך אלמד ....

בגדול אני רואה שבבנק יש לי במונה רווחים הפסדים הפסד .חשבתי למכור משהו שאני ברווח כדי להתקזז עם המס של הרווחים

רמבו אם יש לך יתרת הפסד נניח של 1000 שקלים ויש לך מנייה שאתה ברווח עליה נניח של 500 שקלים אז לטעמי כדאי לך למכור אותה "להרוויח את פטור מס רווחים" לפני שתיגמר השנה.
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

רמבו,
    את המניה שברווח תמכור ומיד תקנה שוב. הרווח מהמכירה עד סכום ההפסד הצבור לא יחוייב במס .

במקום למכור ולקנות, לשלם עמלות ולהסתכן בהפרשי שער, אפשרי להגיש בתחילת 2012 דוח להחזר מס למס הכנסה. ניתן לשדר את הדוח ישירות למחשב מס הכנסה באינטרנט ולראות במקום את תוצאות החישוב.
    קודם חשוב לבדוק שהבנק לא קיזז את ההפסדים מרווחים אחרים בשוק ההון (רבית ודיבדנד ני"ע).

ציטוט פורסם במקור על ידי דני
    קודם חשוב לבדוק שהבנק לא קיזז את ההפסדים מרווחים אחרים בשוק ההון (רבית ודיבדנד ני"ע).
    זה באמת הבדיקה הראשונה שאתה צריך לבדוק, יש לך באתר הבנק (לפחות כך זכור לי בפועלים) איפה שהוא, מהו המס ששילמת ומה מונה הקיזוז הנוכחי שלך.
    צריך לקחת גם בחשבון גם את המדד השנתי, כי המס הוא על הרווח הראלי.

ציטוט פורסם במקור על ידי דני
    במקום למכור ולקנות, לשלם עמלות ולהסתכן בהפרשי שער, אפשרי להגיש בתחילת 2012 דוח להחזר מס למס הכנסה. ניתן לשדר את הדוח ישירות למחשב מס הכנסה באינטרנט ולראות במקום את תוצאות החישוב.
    דני, גם בהגשת דו"ח בכדי לקזז רווחים צריך למכור, כי אין קיזוז מרווח תיאורטי שיש לך במניה שלא מכרת.

אפשרות נוספת שיש לך (אם לא לחוץ לך), היא לנצל את קיזוז ההפסדים מרווחי העתיד. כזכור לי (נא לבדוק את הנושא) ניתן לקזז הפסדים 2 שנים קדימה עם רווחים. ז"א אם היו לך הפסדים ב 2008לדוגמא, אתה יכול לקזז אותם עם רווחים מ 2009 ו 2010 אם ישנם.

ציטוט פורסם במקור על ידי סום
    הי רמבו
    אני מבין שיש לך יתרת מגן מס. ישנם סוחרים שמוכרים וקונים שוב אך ישנה דרך לקזז מס דרך אופציות מעוף לינואר
    אם הרווח למניה גדול וצריך למכור כמות קטנה של מניות אז דרך קניה ומכירת מניות עדיפה,אך אם צריך למכור כמות גדולה
    של מניות עדיף לקזז דרך אופציות מעוף.הכל תחשיב של עמלות והפרשים בין קניה ומכירה
    אם תהיה מעונין אסביר יותר בפירוט

היי,
    תוכל לפרט?

הדרך הטובה ביותר נכון להיום לנצל מגן מס וגם להנות משעור מס רווחי הון מופחת הוא מכירה רעיונית: גם משלמים עמלות נמוכות, גם מקזזים הפסדים, וגם נהנים ממדרגת מס נמוכה לפני העליה בינואר.

תוכל לפרט בבקשה מזה מכירה רעיונית?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות