x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 17 מתוך 17

נושא: 6/11/11

Re: 6/11/11

תודה רבה שחקן

דרך אגב, הרהור שעלה בי בקשר לאיטליה (וכן שאר האירופיות הטובעות בחובות) -
    אחרי ה"תספורת" ליוון, בטח יש מי שחושב "גם אני רוצה קיצוץ בחוב"!!!
    צריך להיות ממש פראייר, חושב לו האיטלקי (או הפורטוגלי או האירי או הספרדי), לשלם את כל החוב הזה,
    אם קיצצו את החוב ביוון אז שיקצצו גם לי -
    שהגרמנים ישלמו!

והנה מחשבה איטלקית אפשרית בניחוח ישראלי - לא משלם.... מה תעשו לי ????

נראה לי שאולי הפיתרון היחיד הוא הפיתרון האיסלנדי - "לא משלמים, מצידנו שיפלו הבנקים, אין לנו בעיה לחיות רק על דגים".

איציק.

שחקן שלום
    האם יש טעם להחזיק עוד שורט על רמי לוי לאחר כל העליה מאוקטובר
    כמו כן ישנם המלצות חיוביות באתר גלובס
    http://www.globes.co.il/news/instrument ... e=analysts

תודה
    אייל

מאחרי הקלעים של המהלך עומדת פחות רגיעת האינפלציה ויותר מלחמת המטבעות, כשההתחזקות האחרונה באירו יכולה להפוך את איטליה וספרד מגבולויות לנזקקות, כשהמשמעויות של כך קיצוניות בהחלט.
    שחקן, תוכל להסביר בבקשה איך התחזקות האירו תשפיע לרעה על ספרד ואיטליה

ציטוט פורסם במקור על ידי רואה ממטר
    תודה שחקן.
    שורט על איטליה? אולי גם על צרפת?
    אני מקפיץ
    סליחה על הלחץ, אבל עוד מעט לא יהיה על מה ללכת שורט :x

ניב ואיציק – להחזיק מניה רק בגלל הדיבידנד אינה סיבה. ממילא ביום הדיבידנד שער המניה יורד בהתאם, ולכן הערך שנותנים למניות אלה גבוה יתר על המידה ובפרט בהשוואה לאגחים הממלאים תפקיד דומה במידה מסוימת אך רווחי יותר. על אף הדיבידנד איני רואה סיבה להמשיך והלחזיק בזק בשלב זה.

רואה ממטר – אם כהשקעה ארוכת טווח (שנה ויותר) הייתי מבצע שורט דוקא על ספרד. על פניו הדבר הנכון לבצע הוא שורט על חצי אירופה אך איכשהו (באמת נשגב מבינתי) בינתיים המשקיעים ממשיכים להאמין לנאומים ולכן בהחלט יתכן והדשדוש ימשך והירידות תידחנה פעם אחר פעם.

תומר – ההמלצות על רמי לוי לא מבוססות והן דמגוגית מחאה. רמי לוי מאבד מהרויחיות שלו בשוקה התחתונה והסלולאר לא צפוי לפצות על כך. הוא כבר מזמן לא דוד מול גולית וזה ניכר בתזרים המזומנים החל מתחילת השנה. השורט בעינו.

איציק – בודאי וזה היה צפוי אך בפועל זה כבר מתקיים. היוונים ממילא לא מתכוונים לשלם את החוב אבל חייבים לשחק את המשחק. פורטוגל קשורה לספרד ולא תבצע מהלך קיזוז מבלי שספרד תעשה כן, ואיטליה – להערכתי פשוט יוציאות אותה מהאיחוד לכשהתרחיש יתממש.

Ofiry – התחזקות המטבע המקומי פוגעת ביצוא ומאטה את הכלכלה המקומית. בשל סיבה זו מתקיימת מלחמת מטבעות בעולם שמטרתה שמירה על מטבע חלש ככל שניתן, מה גם שמטבע חזק מעלה את מפלס החובות והריבית.

שלום שחקן

האם תצא סקירה היום?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות