x

עמוד 1 מתוך 13 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 126

נושא: שוקת רחבה ספטמבר - דיונים ופרשנויות

שוקת רחבה ספטמבר - דיונים ופרשנויות

אחרי אוגוסט די קטלני, אני מתכוון להיות חצי על הגדר. להכנס אולי במקרי קיצון כדי לצוד הזדמנויות.
    בחצי השני נמצא כרגע ב 1220 מוגן מלא 1260 וב 850 חשוף.

1220 קרוב לי. חושד שאנחנו אחרי הגל השלילי יכול להגיע ראלי.
    מעניין מה תהיה (ואם תהיה) תגובה להוריקן.

Re: שוקת רחבה ספטמבר - דיונים ופרשנויות

לדעתי חודש ספטמבר לא מתאים לשוקת רחבה. יכול להיות שבפקיעה נהיה בדיוק איפה שאנחנו היום אבל לדעתי התנודה תהיה גבוהה מה שיכול להרוג את השוקת. אני עוד מתלבט איזה אסטרטגיה מתאימה לחודש הקרוב. מצד אחד זה שרוב הזמן ישבתי על הגדר באוגוסט נתנה לי שקט נפשי ואפשרות לנצל הזדמניות ולסיים את החודש ברווח. מצד שני זה מבאס לשבת על הגדר...

ציטוט פורסם במקור על ידי formula
    לדעתי חודש ספטמבר לא מתאים לשוקת רחבה. יכול להיות שבפקיעה נהיה בדיוק איפה שאנחנו היום אבל לדעתי התנודה תהיה גבוהה מה שיכול להרוג את השוקת. אני עוד מתלבט איזה אסטרטגיה מתאימה לחודש הקרוב. מצד אחד זה שרוב הזמן ישבתי על הגדר באוגוסט נתנה לי שקט נפשי ואפשרות לנצל הזדמניות ולסיים את החודש ברווח. מצד שני זה מבאס לשבת על הגדר...
    מסכים.
    מכירת שוקת מתאימה לשוק עם תנודתיות נמוכה בהתאם לרוחב השוקת. על פי ההערכות, חודש ספטמבר, בדומה לאוגוסט, צפוי להיות תנודתי מה שיכול לחסל את השקתות המכורות גם אם בפועל לא נגיע לערכים קיצוניים, התנודתיות עלולה לחייב את הכותבים לבצע התאמות ונסיגות למיניהן שיביאו נזק גם אם במונחי פקיעה לא תהיה תזוזה קיצונית.

למה למכור 1220 אם אתה צופה (ולדעתי בצדק) תיקון כלשהוא לירידות ?
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

ציטוט פורסם במקור על ידי dragon74
    למה למכור 1220 אם אתה צופה (ולדעתי בצדק) תיקון כלשהוא לירידות ?
    פעם, כשהמדד היה 1060, וההיסטריה הייתה בעיצומה, 1220 נראה רחוק.

ציטוט פורסם במקור על ידי רואה ממטר
    ציטוט פורסם במקור על ידי formula
    מסכים.
    מכירת שוקת מתאימה לשוק עם תנודתיות נמוכה בהתאם לרוחב השוקת. על פי ההערכות, חודש ספטמבר, בדומה לאוגוסט, צפוי להיות תנודתי מה שיכול לחסל את השקתות המכורות גם אם בפועל לא נגיע לערכים קיצוניים, התנודתיות עלולה לחייב את הכותבים לבצע התאמות ונסיגות למיניהן שיביאו נזק גם אם במונחי פקיעה לא תהיה תזוזה קיצונית.
    אני ממש לא מסכים אתכם, בדיוק להפך. כאשר הציפיות הם לשוק תנודתי כדאי ללכת על מכירת שוקת, כאשר כמו שהיה לפני אוגסט צפיות לשוק יציב, היתה טעות ללכת על שוקת רחבה. אתם מתבלבלים בין צפיות לבין סטיה אמיתית הסטורית.

בוקר טוב לכולם אני דיי חדש פה אז נעים מאוד
    קראתי את מה שרשמתם פה ונראה לי שאתם מפספסים פה משהו החודש הזה רוב הסיכווים יהיה יוצא דופן בגלל המצב הביטחוני אז במקומכם ההיתי יושב בצד החודש הזה

ציטוט פורסם במקור על ידי barak72444
    בוקר טוב לכולם אני דיי חדש פה אז נעים מאוד
    קראתי את מה שרשמתם פה ונראה לי שאתם מפספסים פה משהו החודש הזה רוב הסיכווים יהיה יוצא דופן בגלל המצב הביטחוני אז במקומכם ההיתי יושב בצד החודש הזה

יושב באיזה צד ?

יש הרבה צדדים במשחק הזה

חודש ארוך ומסובך .
    אני אבנה את השוקת בשלבים ולא אפתח אותה מראש במלוא הכמות.
    ממתין למחר לפתיחת המסחר בעולם .
    אין מה למהר.

יושב בצד הכוונה או לא לפעול או שתמכור רק קולים שזה מה שעשיתי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות