x

עמוד 1 מתוך 32 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 315

נושא: שוקת רחבה אוגוסט - דיונים ופרשנויות

שוקת רחבה אוגוסט - דיונים ופרשנויות

ברוכים הבאים לשירשור שוקת רחבה אוגוסט.

בחודש שעבר, השוקת הוכיחה את עצמה לרובינו. כאשר מסביב כל מני אסטרטגיות שונות נלחצו בגלל שינוי המגמה הלא צפוי, בשוקת הדברים התנהלו על מי מנוחות. נקווה שגם אוגוסט יהיה כך.

אני פתחתי C1370, C1370, C1390 מול P1110, P1120 וגם קצת P1130 שנפתחו בזול מידי.
    ההגנות שלי מתמקדות ב C1080. למעלה אין לי הגנות.
    ההערכה שלי לטווח הקרוב זה שבסופו של דבר, תמצא הנוסחה בארה"ב בדבר העלאת תיקרת החוב, מה שיביא לרגיעה קלה, אבל לא לגל עליות.
    בשביל שיהיה גל עליות משמעותי, צריך שהציבור יזרים כסף. הציבור בנתיים חזק על הגדר. כך שיכולים לחזור בשקת לאזור ה 1260. אבל לא יהיה הרבה כח להתרוממם.

אז זהו עד כאן. שיהיה בהצלחה לכולנו.
    ונברך גם את Red שחזרה לחיקה החמים של השוקת. תהיי זהירה וסבלנית. ויהיה בסדר.

Re: שוקת רחבה אוגוסט - דיונים ופרשנויות

דמי כיס,

האם לדעתך אפשר לנסח חוק חשוב לשוקת רחבה:

בשבוע הפקיעה לפתוח את השוקת לחודש הבא.
    אני חושב שיחסית לסטיה רק בשבוע הזה אפשר להשיג מחירים הגונים יחסית לאופציות הבאמת רחוקות..

זה אולי נכון בכתיבות חשופות רחוקות מאוד דוגמת קול 1380. אבל צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל מחזיקים את השוק לקראת פקיעה דבר שגורם תנועה חריפה יחסית ביום חמישי של פקיעה.

דמי כיס , מה מחירי הביצוע שקיבלת על הפוטים ?

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    ברוכים הבאים לשירשור שוקת רחבה אוגוסט.

אני פתחתי C1370, C1370, C1390 מול P1110, P1120 וגם קצת P1130 שנפתחו בזול מידי.
    ההגנות שלי מתמקדות ב C1080. למעלה אין לי הגנות - התכוונת put 1080???.
    אז זהו עד כאן. שיהיה בהצלחה לכולנו.
    ונברך גם את Red שחזרה לחיקה החמים של השוקת. תהיי זהירה וסבלנית. ויהיה בסדר.

הי כיס,
    המון תודה - נקווה להצלחה בחודש הזה.
    שמחה לראות את מצב הנזק שלך קטן - אכן מלבד שירשור שוקת רחבה מגיע לך לפתוח גם שירשור "סבלנות לא מוצאים בשום חנות....."
    לא שמתי לב שבחמישי האחרון הסטייה עלתה ממש, הלא כן?
    בכל מקרה תמשיך לעדכן - אני אפתח ביום א' (וחבל שלא עשיתי כן ביום חמישי כי היתה לי הרגשה שהשוק סתם נבהל).
    למען הסר ספק - עדיין מעדיפה אסט' אחרות - אבל מפאת חוסר זמן - אנוח בחיקה של השוקת בנתיים.

שבת שלום,
    R

דמי כיס שלום רב,

אני חדש בתחום, אתה מוכן להסביר כיצד תגיב האסטרטגיה הזו למצב של דישדוש, למרות ההערכות לתגובה חדה?
    מה הן הנקודות קיצון שמהם האסטרטגיה מחזירה את העלות לפחות?
    אגב למה לא נבחר אוכף?

שבת שלום,

לחיפושית קטנה:

שוקת רחבה מרוויחה כשהשוק עומד במקום\סטיית תקן יורדת.
    מפסידה כאשר הסטיה עולה, יש תנועה חריפה לאחד הצדדים.

במקרה של תזוזה חריפה של המדד, ניתן להזיז אחורה את הרגל המפסידה עם הכפלת כמויות של אסטרטגיה וכך לשמור על רווח.

השוקת היא אסטרטגיה הכי בטוחה מבחינת הסבירות לרווח (שוקת רחבה מפסידה רק במקרה והמדד פוקע 10-15 אחוז מרחק מהספות)
    אבל זאת גם אסטרטגיה שמסכנת הכי הרבה כסף יחסית לרווח אפשרי. בדרך כלל 30-50 שקל רווח אפשרי לכל אלף ש"ח. שהם כ3-5 אחוזים.

זאת השוקת הרחבה, הסבר על רגל אחת.
    מקווה שעזרתי.
    גיא

ציטוט פורסם במקור על ידי Bursa_Guy
    השוקת היא אסטרטגיה הכי בטוחה מבחינת הסבירות לרווח (שוקת רחבה מפסידה רק במקרה והמדד פוקע 10-15 אחוז מרחק מהספות)
    זאת בהנחה שהכתיבות הן במרחק של 10-15 אחוז מהספוט משום מה אני מקבל את הרושם שכאן כבר לא קיים דבר כזה מממממזמן
    הצלחות לכולם
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

יום מותח לפננו היום. מלחמה בין הפסימים לאופטימיים. הדבר שעומד כמובן על הפרק הוא עניין החוב בארה"ב.
    אם לפני שבוע ומשהו, הדעה הרווחת הייתה ש"העסק יסתדר בסופו של דבר", כרגע נראה הולכים לשחק עם עצבי המשקיעים בעולם עד הרגע האחרון.
    והרעיון שארה"ב הולכת להתאבדות כלכלית, ולסחוב איתה את כל העולם, וכל זה בגלל פרינציפים, לא כל כך מופרך.

ככל שהזמן עובר, אחוז הפסימים הולך ועולה, וזה המקור העיקרי לירידות בחמישי שישי בארה"ב. הבורסה שלנו, ש(לדעתי) יש לה כישרון נבואי לא רע הלכה עם זה כבר ביום חמישי.
    עכשיו נשאלת השאלה מה לעשות. כאן, כל אחד לפי הבנתו:

-מי שחושב שיגיעו להסדר בארה"ב יכול לעשות קופה יפה. יש כאן סיכון וזה מפחיד, אבל אם ההימור יצליח, זה הזמן לנצל את הירידות ואת ה"פראיירים" (לפי נקודת מבט זו) שיכנסו לפאניקה.
    -מי שלא יודע, שישב על הגדר.
    -מי שחושב שהמעצמה הגדולה בעולם, צועדת באופן בטוח ועיקבי לפי התהום, יכול לעשות המון כסף (במידה ויצליח) מהירידות שיהיה.

דעתי האישית: ארה"ב לא תתאבד. הציבור האמריקאי לא יסלח לנבחרים שלו ולנשיא שלו, אם אלו יצעדו באופן עיוור לקראת התהום. יש כאן משחק. ולכן אני באסכולה הראשונה.

אבל:
    יכול להיות שהדבר הנכון לעשות (בלי קשר לשוקת הרחבה), זה לקנות אוכף צר היום. כאשר הקול והפוט נמצאים במרחק של 10-20 נקודות מהסטרייק. נניח משהו כמו 1210-1250. הרי בסך הכל אנחנו נמצאים במרחק גדול מהפקיעה. ושוקת קנויה כזו שנחזיק במשך שלושה-ארבעה ימים, יכולה לתת לא מעט:
    במידה והפסימיים יצליחו - השוקת תרוויח בענק מהירידות.
    במידה והאופטימיים יצליחו - השוקת עדיין עשויה להרוויח מהעליות, או לפחות להחזיר את הירידה בערכה כתוצאה מירידה אפשרית בסטייה.

עידכון:

כרגע, אני רואה כותרות בגלובס ובכלכליסט, שיש הסכם עקרוני. כך שנושא קניית השוקת קצת יורד מהפרק. יש מצב ליום עליות היום. אם זה אכן כך, זה יהיה יום טוב מאד לפתוח קולים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות