x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: 24/7/11

Re: 24/7/11

ציטוט פורסם במקור על ידי kotler1580
    סליחה על הבורות איך קונים שורט?
    למשל אני רוצה לקנות ב-1000 דולאר שורט
    יש קובץ מצורף
    יש 4 אפשרויות
    קניה- מכירה לפתיחה ולסגירה
    איזה אפשרות לבחור?
    סימול המניה אני מסמן כמובן aapl
    אופציה PUT
    מה אני כותב בלימיט? את השער של המסחר ביום ה'?
    מה אני כותב במספר חוזים?
    איזה תאריך פקיעה לכתוב?
    מה לכתוב במחיר מימוש?
    אני צריך בטחונות?

לא לגחך כל משקיע גדול היה פעם קטן, ולא הביישן למד
    ברשותך לא מדובר על אופציות לקנות פוטים שאז יש לך בעיה עם היוניות
    פשוט מאד במקום לעשות buy על X מניות אתה אמור לעשות sell על X מניות
    אני מתאר לעצמי שבשורה הראשונה איפה שכתוב קניה לפתיחה אמור להיות כתוב מכירה לפתיחה (משהו כזה)
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שחקן - כבכל סקירה בשבועות האחרונים, עולה לי שאלה\תהיה שלאו דווקא קשורה אולי לפורום אך בכל זאת...
    אתה מדבר רבות על חדלות הפירעון של המדינות וחוסר התוחלת בכספי ה"סיוע" שמטרתם לכבות שריפות. אני כמובן מסכים עם כל מילה, אולם משהו אחד חסר לי. מה האופציה החליפית שאתה חושב שיש על ראשי הכלכלות החזקות לבצע? כולנו יודעים מי יגיע לסף פשיטת רגל כשיוון או אירלנד או פורטוגל או כולן יודיעו על חדלות פירעון - אז מה הגרמנים והצרפתים צריכים לעשות אחרת לדעתך?

Golfman - נקודה מעניינת אם כי צריך לזכור ששחיקת מעמד הביניים לא החלה מהיום, ועד לפני זמן לא רב היו גיוסים לקרנות.
    רואה ממטר ו kotler – בנוגע להחלטת הריבית, לצערי פישר שוב פעם בחר שלא לעשות כשהוא מביט על הדולר והחבר ברננקי יותר מאשר על רמת המחירים הנוכחית. הוא חרץ את דינו לעוד שנה בה בנק ישראל לא עומד ביעד האינפלציה (אלא אם יתרחש משבר קיצוני בכלכלות) אך מה חדש, זה המצב מאז שמונה לתפקיד...
    איכשהו הוא חומק מרדאר המפגינים, ועדין לא מרגיש את החום בניגוד לשר האוצר ורוה"מ.
    אפל – להשקה של מוצר חודש (או מחודש) של אפל קודם באז תקשורתי יוצא דופן. בשלב זה החברה לא הוציאה הודעה כי תוציא מכשיר חדש ברבעון הקרוב, וכך גם קיים שקט מצד בלוגים טכנולוגיים מובילים. נוסף על כך, ציינתי את המתחרות שסוגרות פערים ויש לזכור שהתחרות היא על אותו שוק. אני לא חושב שהחברה תידרדר או שאינה חברה מצוינת – אני פשוט סבור שזה רבעון השיא לתקופה, ובצירוף הנמכת התחזית מחירה הנוכחי גבוה מידי.
    Poria- בנוגע לרציו, איזה מאגר חדש? הודעה לקונית שאין בה כלום, לא ניתן להסיק ממנה כלום, ולכן הדבר לא ישפיע על המניה (שאף ירדה אתמול). סיכוי לנפט יש בכל קידוח ימי אך בהיעדר אחוז סיכוי למציאתו לא רואה סיבה לשנות את יעדי המניה.
    שי – סביב 1280 יתרחש סקוויז, וכך גם סביב 1240 אם כי בהחלט יתכן שתבוצע סגירה מוקדמת (הודעה על כך תצא בנפרד).
    Sb69 – שאלה מצוינת ולה פתרון פשוט ביותר שאני מזכיר מידי פעם בפעם בסקירות: יציאה מגוש האירו. אם יוון תפרוש מהגוש, ותחזור לדרכמות במיידי היא מקצצת 50-60% מהחוב שלה. זה לא סקסי, זה הודעה בכשלון ועוד פידבקים שליליים אבל בסופו של דבר זה יקרה – טוב לגוש האירו ויחזקהו, וטוב ליוון.
    הסיבה היחידה שזה טרם קרה, היא שהממשלה ביוון גילתה שקיים כספומט אין סופי בשם קרן המטבע ואם אתה מוכן לתת למדינה (או לאדם) הלוואה כשברור לך שהוא לא יחזיר, אל תצפה מאותו גוף לדחות את המתנה.

תודה על הסקירה רןני

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

נראה לי שהיום, 26/7, השחקנים ניצלו את הירידות בחוזים, כדי להיערך למחר / לפקיעה.
    מדד המעוף עלה באופן זניח, ומדד הבנקים עלה 0.72% (והרי השחקנים רוצים מטה).
    אני לא אתפלא אם השחקנים הצטיידו בסחורה, כדי שיוכלו לאזן את המדד במידה ומחר יהיו עליות בשווקי חו"ל.
    להערכתי הסיכוי לסקוויז עליון ירד היום באופן ניכר...
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

מסכים עם הראל, היה ניכר שלא רוצים ירידות חדות.
    לדעתי פקיעה בטווח 50-60.

רואה ממטר - אני לא מסכים איתך ושים לב למה שקורה ברחובות בימים האחרונים מה שבטח ייגדל ויהפוך למשהו גדול יותר ולכן עד שמעמד הביניים יוכל לחסוך כסף כל חודש לא נראה עליות בבורסה בארץ. זה לא רלוונטי אם חברות יעברו להיות רווחיות יותר צריך שמישהו יקנה את המניות שלהן...
    שיהיה לכולם המשך יום טוב.

מתחילות לרוץ שמועות על IPhone5 ב 5 בספטמבר...

בנוגע לפקיעה – כפי שפורסם בצהרי רביעי, השחקנים לא המתינו לפקיעה, ומרבית הפוזיציות נסגרו עוד קודם לכן. ציינתי בסקירה כי 1240-1245 הינה הנקודה האופטימאלית, ולא היינו רחוקים מכך, אע"פ שבהחלט PUT1240 נפגע משמעותית מהצפוי.

בנוגע לויסות דרך מדד הבנקים – בלי להרחיב בנושא, אציין כי אין שום אפשרות לווסת מדד כשלמעלה משליש ממנו חוזר עם ארביטראז של מינוס 3% ויותר (טבע ופריגו לבדם היו עם ממוצע של 3.5%). זו הבעיה שאנו תמיד טוענים כנגד הבורסה על המעוף – מדד המורכב רק מ25 מניות אינו מייצג כלום. אם בוקר אחד נקום וטבע תאבד את הבלעדיות על הקופקסון, המדד יכול לצנוח גם 4% ביום למרות שכל המניות ירשמו יום ירוק.

באופן כללי - אנו לא פועלים בוואקום, והפקיעה הרצויה לנו, כשמה כן היא - רצויה. לא ליחס לשחקני המעוף כוחות על, אלא להתיחס
    לזה כאל עוד גורם משמעותי בבורסה אך לא בלעדי ואפילו לא מוביל.

דמי כיס – עד ספטמבר אני מאמין שכבר נסגור את השורט

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות