x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 18 מתוך 18

נושא: 17/7/11

הערתך ביחס לאג"ח

שלום שחקן
    כתבת "האג"חים נסחרים בשפל שיא". לאילו אג"חים כוונתך ???
    אני לא רואה שום שפל משמעותי.
    במפולת של 2008, האג"חים היו בשפל אמיתי, חלקם הגיע לשער של כ-50 נקודות ואספתי אותן כביצים עזובות שהניבו לאחר מכן רווחים נאים מאד.
    כיום אינני רואה הזדמנויות כאלו (עדיין). אודה לך באם תבהיר את הערתך בנושא, אולי אני מחמיץ משהו.

בתודה
    ק.

Re: 17/7/11

תודה על הסקירה המושקעת

תענוג צרוף

תודה

תודה רבה סקירה לעינין... {אני כל שבוע קורא את הסקירה שלך כמו שעון דוקסה}

היי שחקן,
    לפי המצב שאתה מתאר בישראל (האטה במשק), אסיה (השתוללות של אינפלציה), אירופה (נאמר כבר מספיק...) וארה"ב (שם בכלל זוועת עולם..), השאלה שלי היא למה שבמצב של היום שווה להיות בשוק? לפי הנתונים היבשים שרשמת המשבר הקרוב צריך היה להתרחש כבר אתמול ובכל זאת אנחנו עדיין עם הראש מעל המים.
    האם אתה רואה דברים חיוביים שכן נותנים לנו המשקיעים במניות לגיטמציה להישאר?

ציטוט פורסם במקור על ידי ranh
    היי שחקן,
    לפי המצב שאתה מתאר בישראל (האטה במשק), אסיה (השתוללות של אינפלציה), אירופה (נאמר כבר מספיק...) וארה"ב (שם בכלל זוועת עולם..), השאלה שלי היא למה שבמצב של היום שווה להיות בשוק? לפי הנתונים היבשים שרשמת המשבר הקרוב צריך היה להתרחש כבר אתמול ובכל זאת אנחנו עדיין עם הראש מעל המים.
    האם אתה רואה דברים חיוביים שכן נותנים לנו המשקיעים במניות לגיטמציה להישאר?
    אני לא שחקן, אבל אני מצרף לך שרשור שבו דיסקסנו את השאלה שאתה מעלה ויש שם תשובות של שחקן ועוד כמה חברים חכמים.
    http://s-maof.com/Forum/viewtopic.ph...13700&start=10
    מקווה שעזרתי

2 שאלות לשחקן
    1)האם יש חדש לגבי פרוטליקס?
    2)האם לדעתך יש בועה במחיר הזהב?? כולם מדברים על אונקיה ב 2000 -(זה מזכיר לי שהנפט היה ב 140 כולם אמרו -יגיע ל 200 ותוך חודשיים הגיע ל ... 40).האם כדאי לקחת לטווח של שנה שורט על הזהב?

תודה
    אייל

תודה למפרגנים – לכבוד הוא לי.

Cormorant – הכוונה היא שתשואות האגחים ברמות שפל, קרי, אין כל הזמדנות כלל וכלל ואנו באותה דעה.

רן – אף פעם לא צריך להיות במלוא החשיפה או ללא חשיפה כלל. אני סבור שפוטנציאל העליות מאוד מוגבל אך קיימים גם תרחישים היכולים לספק עליה נקודתית ולא מבוטלת: אישור תקרת החוב בארה"ב; פתרון חיובי בנוגע לספטמבר; רגיעה באינפלציה המקומית; רגיעה בגיזרה האירופאית ועוד. כל אלה שווים כקליפת השום בתקופה רגילה אך בתקופה בה אין אלטרנטיבה כספית, בהחלט יכולים לספק לשוק רוח גבית. יחד עם זאת לגישתי, פוטנציאל העליות הוא כ 5% ואילו פוטנציאל הירידות כפול ומשולש, ולכן לא מומלץ להיות עם חשיפה גבוהה בשלב זה.

אייל – אין חדשה בנוגע לפרוטליקס. מחכים לספטמבר + שהסיפור עם ביוסל יתפוס כיוון חיובי.
    הזהב בפירוש לא בועה! לטווח של שנה ויותר גם במחיר הנוכחי הייתי רוכש. אין כיום שום בונקר כספי: לא הדולר, לא אגח ארה"ב, לא שווקים מתעוררים. בהיעדר אלטרנטיבה דפנסיבית הזהב הוא בחירה ראויה ובהחלט לא מנופחת.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות