x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 18 מתוך 18

נושא: 5/6/11

Re: 5/6/11

תודה רבה על הסקירה המושקעת.

בקשר לחברה לישראל - האם לדעתך, המניה מסוגלת לתת תשואה חיובית גם בתרחיש המרכזי לגבי השוק כולו, של ירידות מתונות ללא מפולת?

תודה וחג שמח.

אינדיאנה – אני מעריך שיגיע תרחיש קיצון ולכן התעודה עודנה בתיק. מה שציינת בנוגע לשחיקה מדוייק אך במצבי פאניקה, התעודה מאבדת קורלציה מול הויקס ומזנקת הרבה מעבר לעליה בו, ולכן אין בהכרח צורך במפולת דוגמת 2008 ודי באירוע קיצון בודד. נוסף על כך, אני חושב שהיא הגנה ראויה לתיק, ובאופן כללי מוטב שבתיק שרובו לונג תהא גם תעודה זו.

לונג – אכן זו היתה הכוונה. תודה על ההבהרה.

ניב – למניות הללו אני מתיחס בנפרד בפורום השאלות. כל אחת מהן עודנה במעקב ומעת לעת חלק מהחברים שואלים בנוגע למי מהן ואני משיב. במקביל אם יהא שינוי מהותי אציין זאת בשני הפורומים, גם מבלי שאשאל על כך.

רואה ממטר – בתרחיש של ירידות מתונות, מצב שאני מעריך שהוא המדויק ביותר לעת זן, להערכתי חברה לישראל אכן תספק תשואת יתר. במצב של ירידות תלולות היא תרד כמובן, היות ומשליכים הכל מהכל (התיחסתח לכך גם בסקירה) אך גם אז מדובר על תשואת יתר ביחס למדד. בכל מקרה, אין המטרה להיות במניה תקופה ממושכת אלא רק עד שיסגר הדיסקאונט העומד על סביבות 5-8%.

תודה למפרגנים – ושוב, חג שמח לכל בית ישראל.

שחקן חג שמח,
    תודה על התמונה הכל כך אמיתית למתרחש בארץ ובעולם. אני עוקב אחרי צמד תעודות הסל FAS ו-FAZ והן מנוגדות באופיין. השבוע לראשונה נראה שינוי המגמה הברור ב- FAZ מה שנראה סביר שהשוק האמריקאי יגיב באירוע קיצוני אולי תוך מספר ימים. מצד אחר הפד עומד לסיים את רכישת האג"ח של האוצר ב-600 מיליארד בסוף החודש מה שעשוי לתרום לאופטמיות במערכות הפיננסיות. מה דעתך שאכן סבירות התרחיש הקיצון אכן יתרחש?

אין קטליזטור לתרחיש קיצון. ישנם הרבה, אך תרחיש קיצון מתחיל מאירוע לא צפוי. אירופה וארה"ב מצב צפוי לחלוטין
    וברננקי ברוב חוכמה אמנם מסיים לרכוש אך לא מתיחס לעתיד: משאיר את כל האופציות פתוחות, ולכן המשקיעים יוסיפו
    לקוות כי אולי בכל זאת תתכן תכנית הרחבה נוספת.
    קטליזטור יכול להיות הורדת דירוג פתאומית, הדרדרות המצב בסעודיה, או נפילת בנקים מרכזיים (איטליה?). בהיעדר
    אחד מאלה אנו נמשיך לגלוש למטה אך בצורה מתונה למדי.

תודה רבה לשחקן,

כשמנקים את הרעשים החדשותיים מהעיתונות והתקשורת לא תמיד מצטיירת התמונה המדויקת, ולמרות שחלק מהנתונים גלויים וידועים למשואה הכלכלית יותר מידי נעלמים, והסקירות שלך שופכות אור באופן יחיד ומיוחד.

חג שמח

בדיוק !
    רבים רואים את הירידה במעוף בשלב זה כדרמה גדולה אע"פ שבפועל המעוף עלה 12% בשנה האחרונה. הכל
    שאלה של פרספקטיבת הבחינה.

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

שלום שחקן

האם תוכל לתת עדכון לגבי גבולות השחקנים.
    עושה רושם שאנחנו בנקודה קריטית למדי (1200), גם מבחינה פסיכולוגית וגם מבחינת השחקנים.

תודה רבה ושבוע טוב

הראל
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

שחקן שבוע טוב,

בעיקבות הבחירות בטורקיה, והתחלת עלייתה מחדש של האימפריה העותומנית שכלכלתה איתנה (מקום 17 בכלכלה העולמית) ויש לה יחסים אינטימיים עם אירן, העולם הערבי, היא בסיס איתן לכוחות נאטו וארה"ב ומהווה הפתח לגבול המשותף שיש לה עם רוסיה שלא לדבר על הנסיונות להיכנס לגוש היורו ולהחשב כחלק ממדינות אירופה. האם עלינו להיערך באופן חדש להשפעות הכלכליות באיזורינו. האם לטורקיה יש את הכלים להשפיע על המהלכים קשרי המסחר או על שערי המטבעות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות