x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 30

נושא: 1/5/11

Re: 1/5/11

עדכון מהדקה האחרונה (11:01):
    הברוקר שלי בחו"ל הוציא הודעה שאומרת שצפויה בקרוב מאוד העלאה נוספת בבטחונות על מסחר בחוזה של כסף, בשיעור של 20% !!!
    לכן, הוא לוקח מעתה 25% יותר על הבטחונות.

לתשומת לבכם.

שחקן ,תודה רבה על התשובה

אך כפי שאני רואה ,גם בימים שיש מעוט עליות בדולר ,למשל קסם סחורות חקלאיות יורד . ראה למשל היום. רק לאחרונה ,כבר מגיע לירידה של כ- 10 אחוז. זה עניין משמעותי שלא מוסבר על ידי שער הדולר

ציטוט פורסם במקור על ידי gabbayo
    עדכון מהדקה האחרונה (11:01):
    הברוקר שלי בחו"ל הוציא הודעה שאומרת שצפויה בקרוב מאוד העלאה נוספת בבטחונות על מסחר בחוזה של כסף, בשיעור של 20% !!!
    לכן, הוא לוקח מעתה 25% יותר על הבטחונות.

לתשומת לבכם.
    תודה על העדכון. תשים לב שגם את הבועה בשנת 1980 שם הכסף הגיע לאזור 50 דולר פוצצו באותה הדרך. הם העלו באופן רציף את דרישת הבטחונות ובסופו של דבר הכסף התרסק ולקח לו 30 שנה להאושש ולחזור לרמה זו.

שחקן - תודה על סקירה איכותית ומקיפה . ממש תענוג.
    מאוד מסכים איתך לגבי היהירות של הנגיד ביחס למסלול הפריים במשכנתא. אף אחד לא מתייחס לזה ומצטטים את הנגיד כאילו זו תורה מסיני, אבל ברור לי כי העלות הכללת של מסלול צמוד גבוה בהרבה ממסלול הפריים שאולי קצת מכביד "תזרימית " בשלב הראשוןן של התשלומים.

שאלה - מדוע אין השפעה על שער הדולר אם הזרים כל הזמן יוצאים מהשוק?

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    גיל - כהמשך ישיר להודעה הקודמת, הדברים נכתבו עוד טרם פתיחת המסחר, וכעת המתכת קורסת 8.5% כפי שצפינו
    בעוד הזהב בירידה קלה 1% בלבד.
    :o בררר... , הצלת לי לא מעט כסף. תודה

רק לעדכנכם שאתמול היתה העלאה נוספת בדרישת הבטחונות על מסחר בחוזים על הכסף (העלאה 4 ב - 8 ימים).
    הפעם, ההעלאה היתה 17% !!!

קישור:
    http://www.zerohedge.com/article/cme-hi ... ading-days

ציטוט פורסם במקור על ידי gabbayo
    רק לעדכנכם שאתמול היתה העלאה נוספת בדרישת הבטחונות על מסחר בחוזים על הכסף (העלאה 4 ב - 8 ימים).
    הפעם, ההעלאה היתה 17% !!!

קישור:
    http://www.zerohedge.com/article/cme-hi ... ading-days

השאלה האם ה-SILVER יגרור אחריו מתכות אחרות לשורט? בהרחבה סחורות? בהרחבה מניות? כיוון שאם יש גופים גדולים שנכנסו ממונפים לונג על הכסף , הגדילו להם בטחונות הם יצטרכו להמשיך לממש לונג , ואולי נכסים אחרים שלהם.

כרגע, ואני מדגיש כרגע, זה נראה שאכן יש זליגה מסוימת לסחורות אחרות - זהב ונפט בעיקר.
    מה שמוזר הוא שהדולר ממש לא מתחזק, אלא די סטטי (באזור 73 אינדקס דולר).
    מה שבטוח, יהיה מעניין.

היי שחקן

האם הירידה בסחורות ובזהב מסמנת שינוי מגמה או שזה רק מימוש מתבקש?
    היעד עדיין 1600?
    תודה

היי שחקן

ביומיים האחרונים רואים עליה במדד הדולר מ-73 לכמעט 75 נק' האם ניתן ליראות בשינוי סנונית ראשונה של שינוי בהתנהגות המטבע האמריקאי?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות