x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 30

נושא: 1/5/11

Re: 1/5/11

שחקן,
    האם הגבול התחתון כפי שמצטייר ממפת הפוזיציות הוא 1250?

שורט על רמי לוי:
    כששאלתי על כך בעבר (איך עושים שורט על משו),
    התשובה הכי מדוייקת שקיבלתי זה:
    תשאל את בית ההשקעה שלך....

תגיד לי בבקשה יש לדעתך מנייה ששווה לעקוב אחריה?

ארז – אכן כן. תודה.
    יהודה – התעודות שציינת יורדות כתוצאה משחיקת שער הדולר בו נקובות מרביתן. אין פתרון לנושא למעט השקעה ישירה בחברות העוסקות בתחום, ואז הקורלציה תהא נמוכה יותר, ולכן לא כדאית מלכתחילה.
    גיל – זהב הוא התגוננות בפני אינפלציה ובונקר במקרה נפילות בשווקים. כסף – בעיקר ספקולציה טהורה, ולכן אני מעדיף השקעה ישירה בזהב על פני הכסף. לא חושב שהכסף צפוי להניב תשואה שוות ערך לזהב היות והראלי בו חד ומשמעותי מהזהב ולכן גם התיקון המתבקש עמוק יותר.
    ניב
    עזריאלי: יתכן שכן ויתכן שלא. בכל מקרה, אני מפרגן למשקיעים שמה שהם לא ראו עד עכשיו, כנראה כבר לא יראו בקרוב (ואולי יש סיבה שאני מפספס). שלושה חודשים הם מספיק זמן בכדי שהשוק יגיב ואם לא נסגר הדיסקאונט נניח שהוא נמוך עד לא קיים.
    מחיר מניה: חד משמעית כן אבל לא בתקופה הנוכחית. בשנתיים האחרונות מחיר מניה נקבע על סמך הודעות, תקשורת ואנליסטים. אין שום משמעות למכפיל רווח (ראה טבע) אן להכנסות (ראה רמי לוי), שאחרת מחצית מהמניות היו נחתכות.
    גידור – אני מתיחס לתיק כאילו כל המניות הן בחלקים שווים. מלכתחילה שורט הנדלן הוא השקעה לטווח ארוך (בניגוד לשורט הבנקים שצויין כטווח קצר), ולכן לא רואה סיבה לשנות זאת.
    שלן וניב – אני אומר שוב, דברו עם בית ההשקעות/הבנק ובידקו כיצד ניתן לפתוח שורט על מניה לרבות עלויות.
    Amarcian- לא. עוד מאוד מוקדם לקבוע גבול תחתון. הגבול העליון הוא שארית אוכף 1330-40 בצירוף מחסום פסיכולוגי ושיא שהוכיח פעם אחר פעם כי לאחריו מגיע תיקון. בגבול התחתון אין כרגע כתיבה אחת משמעותית, ואם עלי להעריך בשלב זה הכיוון הוא דווקא 1220 ולא 1250.
    Genkaf – ברוך הבא ובהצלחה. בסרגל הכלים האפור בראש העמוד, תוכל למצוא תחת מניות את תיק המניות העדכני של האתר בו אני מעדכן את המניות שאני סבור שיש מקום לקנות, כמו גם מתי יש למכור ונימוקים.

גיל - כהמשך ישיר להודעה הקודמת, הדברים נכתבו עוד טרם פתיחת המסחר, וכעת המתכת קורסת 8.5% כפי שצפינו
    בעוד הזהב בירידה קלה 1% בלבד.

שחקן שלום
    ההודעה שלך נכתבה לפני חיסול בן לדן
    לאחר מכן לא מעט פרשנים טוענים כי תהיה ירדה בסחורות
    האם יש עידכון בתחזית שלך
    תודה
    אייל

אין שום סיבה שתהא ירידה בסחורות בשל חיסול בין לאדן.
    מכיוון שלא היה שליט מדנה הוא לא החזיק אף ברז נפט, ובטח שלא יכול להשפיע על מחירי המתכות
    או הסחורות החקלאיות הקשורים בביקוש ואינפלציה (הכסף נפל אתמול בשל עליה בדרישת הבטחונות
    וללא קשר לחיסול).

(הכסף נפל אתמול בשל עליה בדרישת הבטחונות
    וללא קשר לחיסול)
    לא הבנתי את זה!
    מישהו יכול להסביר?
    תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אין שום סיבה שתהא ירידה בסחורות בשל חיסול בין לאדן.
    מכיוון שלא היה שליט מדנה הוא לא החזיק אף ברז נפט, ובטח שלא יכול להשפיע על מחירי המתכות
    או הסחורות החקלאיות הקשורים בביקוש ואינפלציה (הכסף נפל אתמול בשל עליה בדרישת הבטחונות
    וללא קשר לחיסול).
    בוקר טוב,

נוסיף, כי הכסף מתפקד כמו אופציה על הזהב.

כרגע הוא מושך לשם כמו חרקים לאור את "כל" סוחרי היום באמריקה לפרקים המחזור בתעודה על הכסף עולה על המחזור בתעודה על S&P500-SPY . כרגע בפרה מרקט למשל הכסף נסחר בעלייה של שלושה אחוז.

התנודתיות שם מזכירה את המסחר בתעודות FAZ/FAS (תעודות ממונפות פי שלוש על מדד הפננסי) אשר בימים הטובים שלהם נעו בתנודתיות עצומה.

הרמה החשובה שם הינה 40 דולר במיוחד שהיה נסיון תקיפה של שיא כל הזמנים באיזור חמישים דולר. אבל כמו כל שוק שנמצא במנאייה מרוכזת בתקופה האחרונה הוא כנראה יקרוס ויתמוטט ברעש מאוד גדול(יתכן והקריסה החלה? אף אחד לא יודע). וזה יקרה שכבר לא יישארו יותר קונים.

על כן שומר נפשו יירחק.

ציטוט פורסם במקור על ידי jonyk
    (הכסף נפל אתמול בשל עליה בדרישת הבטחונות
    וללא קשר לחיסול)
    לא הבנתי את זה!
    מישהו יכול להסביר?
    תודה
    הבורסות, אשר בהן ניתן לסחור בחוזים עתידיים על הכסף, כגון CME, העלו את דרישת הבטחונות למשקיעים אשר קונים/מוכרים חוזים אלו. למעשה ישנו רצף העלאות של בטחונות במשך החודשים האחרונים כדי לנסות ולמתן את הראלי במחירי הכסף באמצעות הגבלת כמות המשקיעים היכולים לסחור בחוזים אלו. שים לב שבניגוד למסחר באופציות אצלנו, בו צריך לשים בטחונות רק אם אתה מוכר אופציות, במסחר בחוזים עתידיים אתה צריך לשים בטחונות גם אם אתה קונה חוזה.

ב - 7 ימי המסחר האחרונים, CME העלתה את דרישת הבטחונות 3 פעמים !!! כל פעם בשיעור של בערך 10%.
    כיום, דרישת הבטחונות לחוזה אחד של כסף (SI) עומדת על $16,200, כאשר מחיר החוזה הוא 225K$ בערך. ברוב בתי ההשקעות גם מוספים עוד 5% לדרישת הבטחונות כדי לכסות את עצמם.

לכן, ההערכה אתמול היתה שהמחיר ירד בגלל ההעלאה האחרונה. הנה קישור לכתבה מביזפורטל בנושא (לפי דעתי, הנתונים שם לא הכי מדויקים אבל אפשר להבין את רוח הדברים):
    http://wallstreet.bizportal.co.il/artic ... ?id=140886

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות