x

עמוד 1 מתוך 20 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 198

נושא: שוקת רחבה מאי - דיונים ופרשנויות

שוקת רחבה מאי - דיונים ופרשנויות

ברוכים הבאים לשוקת רחבה מאי.

אנחנו אחרי תקופה ארוכה מאד, שבה המדד נע בין 1320 ל 1340. זה נוח מאד, אבל מכניס לשאננות. אז הזהירות מתבקשת.
    אופציות מאי נסחרות כרגע בסטיה קצת יותר נורמלית מאופציות אפריל, אבל עדיין נמוך מאד. הסטיה היא באזור ה 13.5%.

פתחתי פתיחה חלקית. למטה נמצא ב 1200 מוגן 1170. למעלה נמצא ב 1430 מוגן 1440. למעשה את ה 1430 פתחתי ממזמן, ואת ההגנה קניתי רק היום. כך שלמרות הצפיפות בין האופצית, היה לי רווח יפה.
    אני בדעה שהאופטימיות בשוק לא נגמרה. היו זו רק הפוגה. אז כרגע מהמר ונמנע מלפתוח למעלה באמת.

Re: שוקת רחבה מאי - דיונים ופרשנויות

אני מאמין שהעליות יחזרו,
    אך היה צריך תיקון בריא.

אני לא פתחתי עדין.
    נתתי הוראה למכירת 1210 ב-150 ש"ח כאשר היה המדד ב-1324 המחיר היה 145
    עכשיו במדד 1318.85 המחיר 140, אני נשאר עם ההוראה מקווה שיתפוס

אני הימרתי באופן מוחלט על עליות. ניצלתי את החרפת הירידות לפתיחה נוספת.
    הנימוק הוא שאני רואה בירידות היום תיקון נורמלי. לא קרה שום דבר שמצדיק גל ירידות מעבר לתיקון.
    אני קצת נחפז לפתוח, בגלל שיש מצב שהסטיה תנשור שוב לאזורים הסופר נמוכים. אז אולי היום יש איזו הזדמנות קלה.

בכל אופן, לא עולה מעל 1200. כך שגם אם אני טועה, הזמן יתקן. מקסימום זה יעלה לי בחודש פחות מוצלח.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    אני הימרתי באופן מוחלט על עליות. ניצלתי את החרפת הירידות לפתיחה נוספת.
    הנימוק הוא שאני רואה בירידות היום תיקון נורמלי. לא קרה שום דבר שמצדיק גל ירידות מעבר לתיקון.
    אני קצת נחפז לפתוח, בגלל שיש מצב שהסטיה תנשור שוב לאזורים הסופר נמוכים. אז אולי היום יש איזו הזדמנות קלה.

בכל אופן, לא עולה מעל 1200. כך שגם אם אני טועה, הזמן יתקן. מקסימום זה יעלה לי בחודש פחות מוצלח.
    דברי ברננקי לטעמי מצדיקים תיקון רציני של השוק האמריקאי לפחות 3% (לא מספר מדעי סתם תחושה)
    הרצועה העליונה של הבולינגר נפרצה בכמעט עמודה שלמה.
    אבל... בסטיה כל כך נמוכה יש אפשרות שכל המסייעים לירידות יחזיקו מעמד רק יומיים שלושה ולא יותר.

אבל, אם חוצים כלפי מטה את הרצועה המרכזית של הבולינגר
    וממוצע 5 חותך כלפי מטה את 13 סביר להניח שהירידות כאן לפחות ל-3% למטה.

אצלנו קשה לי להאמין שנחצה למטה את ה-1305

ה-י דמי כיס אפ אפשר לפרט עבור החדשים ביננו מה נכתב ומה נקנה וגבולות רווח והפסד..בטחונות נדרשים.. לעת עתה הקצת שהבנתי כתיבת קצוות רחוקים אלו ועוד הגנה [קניה ] בצידם נותנים רווח דל אם בכלל [הסטיה כה נמוכה מה שמעורר את השאלה אם בכלל כדאי לקנות הגנות] אז אם תואיל להרחיב ולומר כמה יחדות אתה נוהג לקנות ולהוסיף בהמשך הדרך אודה לך

טל בוקר טוב,

הנחות היסוד שהשוק לא יזוז מעל 15 אחוז תוך חודש גם אם יקרה משבר רציני.
    אז אנחנו מנסים , בסטיה נורמאלית, לפתוח במרחק של כ15 סטרייקים.

בחודשים עם סטיה נמוכה, אנחנו פותחים בשבוע פקיעה ומנסים לעשות את זה הכי רחוק שאפשר כאשר בין אופציה המכורה לקנויה ישאר מרווח בין 30 ל50 שקלים על קל מרווח.

זאת אומרת להרוויח בכל צד לפחות 3-5% על כל אלף שקל שמשכיבים.

המשך יום טוב,
    ויום פועלים שמח.

שלום,

אני חושב שכתבתי בדיון הזה לפני שנה, לפני ספטמבר שרוב הנוכחים כאן נפגעו ממנו, ואני לא יודע כמה נמחקו ולא חזרו.

אני רוצה להעלות את אופן הביצוע שלי של השוקת, את הוותיקים אני מניח שלא אשכנע אבל אולי חלק מהחדשים יותר יהיו טיפה יותר מודעים.

הנקודות הן פשוטות מאוד:

1. תשואה של 3-5% לחודש מקבילה לתשואה של 42%-79% אחוז שנתי, אם מישהו חושב שזה יתכן בלי לקחת סיכון גדול (מאוד) הוא מתאים להיות בקבוצת הלקוחות של בארני מאידוף או בארני בעצמו.

2. שוקת כאשר קונים הגנות (בעיקר צמודות) היא אסטרטגיה מסוכנת מזו ללא הגנות. הסבר: במשפט אחד, ההגנות מאפשרות למבצע של האסט' להישאר בפוזיצה מבלי לחרוג מהבטחונות עד הרגע האחרון, למעשה גם אחרי הרגע האחרון. כמו שקרה בספטמבר שנה שעברה ואני מניח שגם בפברואר אם אני זוכר נכון, וגם החודש קראתי הודעה של מישהו עם קולים כתובים ב1340, הרבה חברים כאן לא מרחיקים בזמן. והסיבה פשוטה: 20-30 שח למרווח, מזה 5 שח עמלות בכניסה, 5 ביציאה ונאמר רק 5 שח התפשרות על מחיר, והופ נמחק הרווח. והשחיקה מצילה לעיתים לא מספיק קרובות. אז מה עושים, נשארים...

אני מציע גישה קצת שונה, זה לא אינטרס שלי לפרסם אותה (להיפך) אבל מאחר והמטרה האמיתית היא רק להזהיר חלק מכם, אני לא חושב שאפגע מכך. עקרי האסט' הם:
    1. כתיבה רחוקה יותר ללא הגנות, (1.5% -1% מהבטחונות לפוטים קולים)
    2. פיזור על פני מספר סטרייקים
    3. שימוש ב80% מהבטחונות (בעזרת סימולטורים אפשר לשכלל טיפה את הסעיף הזה)
    4. הרחקה הדרגתית של הרגל המסוכנת כאשר הדרישה לבטחונות עולה.

החודש זו תהיה הפעם ה17 שלי באסט'. ב16 פעם השגתי את מלא (מעל 90%) מהרווח הפוטנציאלי, פעם אחת הסתפקתי ב30% לא הפסדתי אף לא חודש אחד, ולמעשה גם לא היתי קרוב באף פקיעה.

ברכות ואיחולים לכולם,

א.

[quote="elade"]שלום,

אני חושב שכתבתי בדיון הזה לפני שנה, לפני ספטמבר שרוב הנוכחים כאן נפגעו ממנו, ואני לא יודע כמה נמחקו ולא חזרו.

אני רוצה להעלות את אופן הביצוע שלי של השוקת, את הוותיקים אני מניח שלא אשכנע אבל אולי חלק מהחדשים יותר יהיו טיפה יותר מודעים.

הנקודות הן פשוטות מאוד:

1. תשואה של 3-5% לחודש מקבילה לתשואה של 42%-79% אחוז שנתי, אם מישהו חושב שזה יתכן בלי לקחת סיכון גדול (מאוד) הוא מתאים להיות בקבוצת הלקוחות של בארני מאידוף או בארני בעצמו.

2. שוקת כאשר קונים הגנות (בעיקר צמודות) היא אסטרטגיה מסוכנת מזו ללא הגנות. הסבר: במשפט אחד, ההגנות מאפשרות למבצע של האסט' להישאר בפוזיצה מבלי לחרוג מהבטחונות עד הרגע האחרון, למעשה גם אחרי הרגע האחרון. כמו שקרה בספטמבר שנה שעברה ואני מניח שגם בפברואר אם אני זוכר נכון, וגם החודש קראתי הודעה של מישהו עם קולים כתובים ב1340, הרבה חברים כאן לא מרחיקים בזמן. והסיבה פשוטה: 20-30 שח למרווח, מזה 5 שח עמלות בכניסה, 5 ביציאה ונאמר רק 5 שח התפשרות על מחיר, והופ נמחק הרווח. והשחיקה מצילה לעיתים לא מספיק קרובות. אז מה עושים, נשארים...

אני מציע גישה קצת שונה, זה לא אינטרס שלי לפרסם אותה (להיפך) אבל מאחר והמטרה האמיתית היא רק להזהיר חלק מכם, אני לא חושב שאפגע מכך. עקרי האסט' הם:
    2. פיזור על פני מספר סטרייקים
    3. שימוש ב80% מהבטחונות (בעזרת סימולטורים אפשר לשכלל טיפה את הסעיף הזה)
    4. הרחקה הדרגתית של הרגל המסוכנת כאשר הדרישה לבטחונות עולה.

החודש זו תהיה הפעם ה17 שלי באסט'. ב16 פעם השגתי את מלא (מעל 90%) מהרווח הפוטנציאלי, פעם אחת הסתפקתי ב30% לא הפסדתי אף לא חודש אחד, ולמעשה גם לא היתי קרוב באף פקיעה.

ברכות ואיחולים לכולם,

א.[/quote

מקבל את דברך ומאוד מתחבר אליהם
    האם אתה נוהג לבצע קירובים במהלך החודש או שנשאר תמיד עם הפתיחה הראשונית?
    תודה
    ינון

תגובה לאלעד
    יש משהו בדברייך אבל כאשר אתה מבצע כתיבה גם אם מאוד מאוד רחוקה
    וללא הגנות סך הבטחונות הנדרשים עולה ובכך הרווח מצטמצם ביותר מחצי
    תקן אותי אם אני טועה

ציטוט פורסם במקור על ידי elade
    אתה יכול לפרט באיזה מרחק אתה כותב מהסטרייק?

תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות