x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: RSX - רוסיה

RSX - רוסיה

שלום לחברים.
    תעודת סל זו עשתה דרך ארוכה בחצי השנה האחרונה כשעלתה מ-29.60 לשער של 41.70 ביום ה' האחרון עלייה של לא פחות מ-40%.
    טכנית נראה שכוחה של התעודה במותניה. לפני שבוע פרצה די בקלילות התנגדות ב-40.40 במחזורים שהולכים ומתרחבים.

מבחינה פונדמנטלית החולשה של התעודה היא ההשענות החזקה על מספר קטן של חברות נפט וגז: ( Rosneft, Gazprom, Lukoil ו-Surgutneftegaz) ועוד כמה קטנות מהוות ביחד 37% מהנכסים. כמה חברות לחומרי גלם הן עוד 27% וביחד - שני שליש מהאחזקות. עוד שני בנקים וחברת סלולר אחת ונגמרה התעודה. מצד שני, תרחיש של המשך עלייה של מחירי האנרגיה ושל חומרי הגלם רק ייטיב עם התעודה.
    מכפיל הרווח של התעודה נוח מאוד - רק 9 (זוכרים את הצ'ילאנית עם מכפיל של 23?).

בחזרה לטכני - ניתן להכנס כבר עכשיו עם סטופלוס קצר (לעצבניים) ב-40.40 (3% ירידה), סטופלוס לבעלי נשימה ארוכה יותר ב-38.60 (7.5% ירידה) וסטופלוס למשקיעים לטווח ארוך ב-36.70 (ירידה של 12%) שם נמצה השליש פיבו' והממוצע נע 100.

בהצלחה

Re: RSX - רוסיה

(אין לי גרף של זה ואני מסתמך על מה שאני רואה בגרף המצורף)

1) אני לא מצליח לקרא יפנית (נרות יפניים) כי הגרף צפוף מידי אבל משום מה נראה לי שיש שמה כוכב ערב (מצריך אימות)
    2) סטוקסטי נמצא בקניות יתר
    3) וה-ADX משום מה לא סבור שהפריצה האחרונה רצינית

כמובן דעתי בלבד
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אבי:
    מסכים איתך לגבי הסטוכסטי ולגבי רצינות הפריצה - ימים יגידו ולכן נתתי סטופלוס מאוד קצר של 3% בלבד.

לגבי הפונדמנטלס של התעודה - ראו כתבה:

http://www.globes.co.il/news/article...did=1000628213

לחברים שלום:

אם מישהו קנה את התעודה והחליט מראש, בזמן פתיחת הפוזיציה, שהסיכון שמתאים לו הוא לשים סטופלוס ב-40.40 - היום התעודה שברה רמה זו בצורה מוכחת ועל כן עליו להפעיל את הסטופ מיד!

סוד ההצלחה הוא משמעת ברזל ולכן אסור לעשות לעצמנו הנחות.

בהצלחה ובנחישות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות