x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 18 מתוך 18

נושא: 20/2/11

תודה שחקן

על הסקירה המאירה

יאללה לפקיעה בלי בריחה למעלה...

אתה יכול לסדר את זה?

Re: 20/2/11

שוב יישר כח עצום על הסקירה

רק שאלה . מה קרה פתאום לסחורות חקלאיות ,קסם סחורות חקלאיות יורדת בחדות .
    האם בגלל לוב גילו אסמי תבואה חדשים. לכאורה בהמלצות מטפטפים את הצריכה במזרח אסיה ודרום אמריקה. כך שהצפי הוא לדשדוש לכל הפחות? .

שחקן שלום
    תודה על הסקירה כמו תמיד
    לגבי פרוטליקס הפירסום של ההודעה הוא השבוע
    במקרה של אישור התרופה האם הכוונה להחזיק במניה עוד תקופה ארוכה או לממש בשער מסויים
    תודה
    אייל

ציטוט פורסם במקור על ידי etomer
    שחקן שלום
    תודה על הסקירה כמו תמיד
    לגבי פרוטליקס הפירסום של ההודעה הוא השבוע
    במקרה של אישור התרופה האם הכוונה להחזיק במניה עוד תקופה ארוכה או לממש בשער מסויים
    תודה
    אייל
    שחקן המליץ בצ'ט מתאריך 15/2 למכור את פרוטליקס עם קבלת האישור.

"15:1 שחקן מעוף: יותם פרוטליקס יותר מעניינת מביוסל לא בשל הגיון כלכלי (זו כמעט אותה מניה) אלא בשל הרעש התקשורתי הצפויץ ציינתי פעם שאם פרוטליקס תקבל אישור אז נמכור אותה לאחר הזינוק ונעבר לביוסל"

האם אין חשש שלוב גורמת לטריגר של מיני משבר אשר מחזיר להגיון כלכלי בנימה פסימית ,מה שעלול לגרום להמשך מימוש עד מיני משבר .
    כך שאני שואל האם הזמן להיפטר זמנית מכל מניות . כולל למשל צים שיווק ולחכות עד יעבור זעם.
    לי כמובן אין כל הבנה בעניין ,מה דעתך.

jony - שים לב שאני עושה הבחנה בין ישראל ואירופה לארה"ב. בארה"ב יש "מסמם" כספי ולכן לא בכזו
    קלות השוק יהפוך דובי. בישראל גורמי האינפלציה הם אחרים ואני בהחלט פסימי ביחס לבורסה.
    דמי כיס – איש חכם אמר פעם: אם אתה לא מרגיש בזה, זה לא נכון. כמו שרק בנק ישראל רואה אינפלציה של 3% והאזרחים מרגישים 10% כך גם בעליה ברמת החיים.
    David – מה שציינת נכון, ועדיין אינו מתקיים בארה"ב וזה החשש הגדול. החברות יותר רווחיות, מייצרות יותר, ועדין לא רואים כל גיוס של כח אדם. גם הבנקים מתנהגים בדרך דומה, וכל הכסף שהוזרם להם נשמר בקופה ואין מחלחל מטה לאזרחים.
    יהודה – כשיש הערכות מיתון מיידית זה מתורגם לבלימת עלית מחירי הסחורות. ההנחה היא שהעולם יאט ולכן הצריכה תיקן משהו. לרוב זה אינו מוכיח עצמו, ולכן אלא אם תהא התפרצות אינפלציונית משמעותית, מדובר על דשדוש זמני בלבד והמשך הדרך צפונה.
    אייל – השאלה היא במהות האישור ובזינוק. אישור מלא (להבדיל מסייגים מסויימים בדרך לאישור) וזינוק ב 25-30% הינו ריאלי. אם יזנק מעבר לכך נשקול מימוש ונכון יותר לומר , נעבור לביוסל אבל בהחלט זו מניה שניתן גם לשכוח ממנה בתיק לכמה שנים. הכל תלוי השבוע בחדות הזינוק וכמובן ב FDA.
    יהודה – לוב אינה טריגר מספק. ארה"ב הוכיחה אין ספור פעמים בעבר כשמדובר באינטרסים, היא מייד מתייצבת ולכן סביר להניח שתחת חסות נאטו היא תשקול פעולה צבאית, מה שיוביל לירידה במחיר הנפט. לעומת זאת, סעודיה היא כבר סיפור אחר לחלוטין, וארחיב על כך בסקירה.

לאחר ההודעה בפרוטליקס

מה לעשות?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות