x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 17 מתוך 17

נושא: 2/1/11

Re: 2/1/11

David – לא מסכים בכלל. דעתי ברמת המאקרו בעינה עומדת, אך אני מזכיר פעם אחר פעם את חוסר האלטרנטיבה. מעבר לזה באמת שלא היו נתונים טובים השבוע (והמדדים אכן התנהגו בהתאם) בניגוד לשבועות קודמים, בהם דוקא הופתענו לטובה.
    מבחינת סטיה – תבדוק בויקס את התנהלות בשבוע האחרון, ובכל מקרה לא ציינתי שהירידות מעבר לפינה.

Ethanc – יש אין ספור אפשרויות לרבות הכרה במס לצרכי גידור, הקמת קרן ממשלתית יעודית ועוד. לדעתי הנקודה היא לא מה הוא יכול לעשות אלא ההבנה שבכל מקרה אין לזה השפעה והנזק יכול להיות גדול מאוד.

הראל – לא. החודש לא היתה פרמיה, ולכן מלכתחילה לא היה חודש רווחי אלא דשדוש שבסופו גרר הפסד.

Rash – אתה שואל ועונה מציע שתבדוק שוב את האסטרטגיה לא נראה לי שאתה מבין אותה.
    דבר נוסף, אני אקח את מה שכתבת כדוגמא מצוינת לחוסר הבנה: אם נפתחו קולים כפי שציינת במדד 1300 ונפתחו גם פוטים במדד 1300, והתקבול היה בממוצע 5300 אז למה שמישהו יהיה מודאג מהמדד הנוכחי, גם ללא כל ניהול בשלב זה, כשבשלב מתקדם יותר יקודמו הפוטים אם בכלל.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף

Rash – אתה שואל ועונה מציע שתבדוק שוב את האסטרטגיה לא נראה לי שאתה מבין אותה.
    דבר נוסף, אני אקח את מה שכתבת כדוגמא מצוינת לחוסר הבנה: אם נפתחו קולים כפי שציינת במדד 1300 ונפתחו גם פוטים במדד 1300, והתקבול היה בממוצע 5300 אז למה שמישהו יהיה מודאג מהמדד הנוכחי, גם ללא כל ניהול בשלב זה, כשבשלב מתקדם יותר יקודמו הפוטים אם בכלל.
    לא הבנתי את הספק לגבי דאגת השחקנים מהמדד הנוכחי. אם קיבלתם תקבול 5000 הרי שלא רק שאתם בהפסד (השווי היום כבר למעלה מ-6000) אלא שתנועת מדד קטנה למעלה ואתם מחוץ לגבול העליון ועוד לא הגענו לסוף השבוע הראשון של החודש. נראה לי כמו סיבה לדאגה, שיכולה להצדיק התערבות "אלימה", "בוטה" וכו' (כמו זו שהיתה היום בסוף המסחר?)

מעבר לכך שאלתי (ואודה על תשובתך) היא האם אלו הקולים שגולגלו מדצמבר (שהיו כזכור כתובים באזור 1260 כלומר מופסדים מתכתחילה כ-40-50 נק').

לא מחשבים גבולות ביחס למחיר הנוכחי אלא ביחס לפקיעה. הסבר:
    1. נפתחו עשרות אלפים מתוך מאות אלפים. ממוצע הפתיחה יעבור ל 1310 מה שיכניס עוד תקבול שיעלה עוד מספר נקודות משמעותי.
    2. בהקשר הסעיף הקודם, בשלב זה פתוחות כרבע - שליש מהפוזיציות בלבד.
    3. קידום PUT יאפשר להגדיל תקבול.
    4. אל תשכח את המכורים ללא הגנה, דוגמת פוט 1280 שם הרווח משמעותי יותר כתוצאה מהיעדר דלתא בין כתיבה-הגנה.
    5. המדד יכול גם לעמוד במקום - יש לנו עוד כ"כ הרבה זמן לפקיעה שהכל אפשרי ומוקדם.

צודק בהחלט!!!!

אם כתבת אוכף בתקבול 5000 שח

גם אם הסטיה תעלה ל 30

תמיד יהיה לך 50 נקודות מרווח לפקיעה

רק היום ירד הויקס מ 20 ל-19.27

ראה קישור http://www.forexpros.co.il/indices

ייש ר כח וכל טוב

האם היום רואים את המשחק במעוף . הבדל גדול בין ת"א 75 ל- ת"א 25.

ייתכן כפי שחשבתי שמי שמאמין בשוק מניות שיתמקד בת"א 75

אכן כן - כבר היום ניתן היה לראות התערבות והבדל משמעותי בין 25 ל 75.
    אני לא בטוח שעדיפה השקעה ב 75 על פני 25, לא משום שאינך צודק - אכן ב 75 כלל אין ויסות, אלא משום שהויסות עובד
    גם הפוך ובמקרה ירידות חדות 25 ירד פחות.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    לא מחשבים גבולות ביחס למחיר הנוכחי אלא ביחס לפקיעה. הסבר:
    1. נפתחו עשרות אלפים מתוך מאות אלפים. ממוצע הפתיחה יעבור ל 1310 מה שיכניס עוד תקבול שיעלה עוד מספר נקודות משמעותי.
    2. בהקשר הסעיף הקודם, בשלב זה פתוחות כרבע - שליש מהפוזיציות בלבד.
    3. קידום PUT יאפשר להגדיל תקבול.
    4. אל תשכח את המכורים ללא הגנה, דוגמת פוט 1280 שם הרווח משמעותי יותר כתוצאה מהיעדר דלתא בין כתיבה-הגנה.
    5. המדד יכול גם לעמוד במקום - יש לנו עוד כ"כ הרבה זמן לפקיעה שהכל אפשרי ומוקדם.
    למה הכוונה ב"קידום PUT" ?
    המושג הזה עלה לא פעם ומשמעו לא ברור לי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות