x

עמוד 1 מתוך 12 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 120

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

ברוכים הבאים לשרשור שוקת רחבה ינואר.

אנו נמצאים לאחר רצף שבירות שיאים שקשה היה לדמיין שיהיה. הפקיעה האחרונה לא הטיבה עם רבים מאיתנו. ובכל זאת, אנשי השוקת הרחבה (למייטב ידיעתי) יצאו בסדר גמור. הכתובים על 1350 נלחצו קצת (ובצדק מסויים). מעבר לזה גם לא היה לחץ.

כפי שאני מעריך, קשה לי לראות המשך דהרה ל 1400. עם כל האופטימיות, עדיין צריך לעכל את הגובה.
    אני הקדמתי ופתחתי את ינואר. נמצא על C1400 ו C1420, מוגן חלקית ב C1430. למטה נמצא ב P1150 ו P1140 חשופים.

אני מקווה לקצת ירידות, שיעלו את סטיית התקן, על מנת שיהיה אפשר לחזור ל 4%-5% רווח חודשי. ללא ירידות, אני מניח שאפשר יהיה להשיג 3%-3.5% (ברמת סיכון נמוכה).
    שיהיה לכולם בהצלחה!

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

אני פתחתי ביום רביעי למעלה קצת 1410 וקצת יותר 1430, בנתיים ללא הגנות. לא פותח למטה ברמת הסטייה הנוכחית.
    שיהיה לכולם שנה אזרחית טובה ורווחית.

רק אני בדעה שהסטייה הנוכחית דווקא גבוהה וכדאית ומסתמכת על צפי לתנודה שלא בטוח בכלל שתגיע? הרי חודש שעבר בכינו על הסטיות הנמוכות..

אכן, הסטייה לא רעה.
    מענין שהיום העליות המשיכו, למרות הארביטראז' השלילי והגמגומים בחו'ל בסופ'ש.
    האמנם התנתקנו (שוב) מחו'ל ?
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

דמי כיס, אני לא מבין דבר אחד, חשבתי שאחרי ספטמבר ירדתם מהעץ של 4-5% לחודש ואתם מכוונים לחצי מזה. אז או שהבנתי את מה שרציתי להבין או שכחתם את הלקח שעלה לכם ביוקר.

אני אישית לא כותב כאן הרבה אבל לפני כמה חודשים (למי שזוכר במקרה) ניסיתי לנהל דיון לגבי השוקת הלכאורה רחבה שאתם מבצעים. הנקודות העקריות הן:

1. 5% לחודש זה מאוד מאוד מסוכן, לא יכל להיות אחרת. הוכחה: גם אם רק חצי משווי התיק נחשב לבטחונות (זה הכי נמוך שהיה לי) וגם אם משתמשים רק בחצי מזה בתחילת החודש ומשאירים את השאר לתיקונים. מתקבלת אסטר' ברווח של 1.25% לחודש לכאורה ללא סיכון. 15% לשנה, אומר שיש סיכון רציני. מה גם שאני מניח שאנשים כאן משתמשים בהרבה יותר בטחונות...

2. קניית הגנות מגבירה את הסיכון! כן כן, אולי בתרחיש של טיל גרעיני היא איכשהו מגבילה אותו אבל בכל תרחיש אחר היא מגבירה אותו. הוכחה: מי שכותב רחוק יותר וללא הגנות (כמוני למשל) מתשמש נאמר ב80% מהבטחונות אחרי השבוע הראשון לחודש. אם המדד מתחיל לזוז באופן חד מידי, דרישת הבטחונות עולה. מאחר והכתיבות רחוקות, השחיקה מתקזזת עם ההתקרבות ואפשר לסגור בהדרגה את הפוזיציה ללא נזק. לא סתם אפשר גם צריך וחייב פשוט כי מישהו אחר מחליט בשבילכם, אם לא סוגרים מקבלים טלפון מבית ההשקעות...

אני מספר את כל זה כי כואב לי לשמוע דברים כמו:
    ציטוט פורסם במקור על ידי איאן מקסוסג'
    אני פורש מהמעוף. זו מכה שלא ציפיתי לה. 3 יחידות עם הפסד עתק! למישהו יש להציע לי מקום לישון בשנה הקרובה? אני צופה גירושין כואבים !
    ויש עוד הרבה דומים...

אציין שאני במהלך השנה ברווח כל חודש מהאוכף (לא שוקת כי אין הגנות) הרחב שלי. חודש אחד (מאי) יצאתי ברווח זניח. שאר החודשים אני בין 1%-1.7% מהבטחונות מה שמוסיף לתיק שלי משהו כמו 7% השנה. אני נוהג לקפל את הרגל הקרובה ביותר בערך כל חודש שני (אני כותב כל רגל בכמה סטרייקים אז למעשה אני מקפל רק את הכתיבה הקרובה ביותר בכל רגל), אני בדרך כלל יוצא איתה ללא רווח או נזק.

שנה אזרחית טובה

א.

למעשה אני לא מכוון לאחוז רווח ספציפי. אני עובד לפי הסיכון שאני רוצה לקחת. ולראיה, בחודש האחרון יצא לי 2.5% בלבד.
    לגבי ספטמבר, טחנו את זה מספיק. נכנסתי עם הראש בקיר וזו הייתה הטעות. אפשר לראות את כל ההתחבטויות בהודעות הקודמות.

לא הבנתי מה כתבת לגבי אוכף. אם אני מבין אותך נכון, אתה עושה שוקת רחבה בלי הגנות. שזה בסדר גמור. מסכים איתך שביצוע כמויות גדולות בזכות הגנות מגדיל סיכון.

מתקשה בנתיים לפתוח השוקת - אין בשר בטווחים שאני מכוון אליהם. שזה פוט 1130 וקול 1480-1470.

איציק

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1
    מתקשה בנתיים לפתוח השוקת - אין בשר בטווחים שאני מכוון אליהם. שזה פוט 1130 וקול 1480-1470.

איציק
    איציק, לדעתי יש בעיתיות מסויימת בטווחי השוקת שלך..

אם הבנתי נכון אתה לוקח טווחים באחוזים, שזה כביכול נכון יותר, אך לא תואם את שיטת התשלום במעוף.

ככל שהמדד יהיה גבוה יותר (והמינוף גבוה יותר), כך יהיו יותר סטרייקים בינו לבין הטווח שלך, דבר שיוריד את הסחירות (ואת המחירים) ללא הרבה יותר מ0..

כל עוד לא ישנו את שיטת התמחור, אני מפחד שתתקשה לפתוח במרחקים כאלו (ומה יהיה אם יטפס המדד ל2000 :?: ).

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

דרך אגב, אני כתוב די קרוב מלמעלה (1410), ומודע לכך ובכל זאת בחרתי לקבל תקבול גבוה (לצורך השוואה, מלמטה הכי גבוה שיש לי זה 1190 כתוב), כי אני מאמין שלפחות יגיע תיקון לפני המשך עליות.

אם אראה שהמדד מטפס ל1360 אני ארחיק. אם אראה שהמדד יורד ל1305 אני ארחיק (את הקולים).

כרגע אני מאמין שהסיכוי הוא לתיקון למטה ובהתאם הכתיבות.

בניגוד לדעה הרווחת, לי החודש "מריח" כמו דשדוש אחד גדול, לא מאמין שנצא מגבולות 1370-1290.

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1

איציק
    איציק חשבתי אליך ועל הכללים שלך לשוקת ,ראיתי שאין אפשרות לכתוב כל כך רחוק,עניין אותי לדעת איכן פתחת.
    אני לא מצליח לפתוח פוטים הכול קרוב לי מידי בכל מצב מוגן או לא.
    למעלה כתבתי ב1420 הגנה ב1440 ולא כל כך שמח מכך לכן השארתי מלא בטחונות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות