x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: אסטרטגיית ופקיעת דצמבר

אסטרטגיית ופקיעת דצמבר

מחר אעלה שרשור בנושא, בו ננסה להבין מה התפקשש לשחקנים, וכחלק מזה באסטרטגיה. בינתיים
    אתם מוזמנים לרכז זאת כאן.

Re: אסטרטגיית ופקיעת דצמבר

לי לא ברור איך היו ככ הרבה הזדמנויות לרדת והמעוף נשאר מדושדש ירוק או ירידה קטנה כשכל העולם ירד, ודווקא היום פתאום הכל יורד. אולי פשוט השחקנים רצו עליות ולא ירידות . בכל מקרה לי נשבר כבר מכל המשחקי מעוף ואני תולה את הנעליים לתקופה הקרובה.

שלום שחקן!
    למה לא קנינו C1310 JAN ביום שלישי או אתמול?
    אני זוכר לפחות שתי אסטרטגיות בהן כתבנו אופציה לחודש נוכחי וקנינו אופציה לחודש הבאה...
    הרווח אומנם קטן, אבל מקטינים נזק ב-50%

תודה!
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

ציטוט פורסם במקור על ידי איאן מקסוסג'
    לי לא ברור איך היו ככ הרבה הזדמנויות לרדת והמעוף נשאר מדושדש ירוק או ירידה קטנה כשכל העולם ירד, ודווקא היום פתאום הכל יורד. אולי פשוט השחקנים רצו עליות ולא ירידות . בכל מקרה לי נשבר כבר מכל המשחקי מעוף ואני תולה את הנעליים לתקופה הקרובה.
    אפרופו הזדמנויות
    כמוני כמוך שואל את אותה שאלה מכוון אחר
    כמישהו שנמצא כאן כבר למעלה משבועיים באתר וכנ"ל בשוק ההון כל פעם שומעים ורואים על פי מפת הפוזיות וכו' שהשחקנים רוצים למטה או למעלה ואף פעם לא פועלים כשיש אפשרות לעשותו דוגמא ביום שיש ירידות בחו"ל ו/או כאן והשחקנים כביכול רוצים ירידות למה לא להתערב ביום כזה הרי הרבה יותר קל להוריד מדד כשיש ירידות מאשר להילחם כשיש עליות ובנוסף שזה יוצא גם זול יותר מבחינת עלויות של הורדת מדד וכל פעם השחקנים חיכו לרגע האחרון ורק התערבו כשכבר היה מאוחר מידי ולא אפקטיבי ולחינם ירדו כספים לטמיון

השאלה נוספת כאשר מכרנו את הקול 1260 ולמחורת הירידה לא בא,לא היינו אמורים לפעול?

דבר נוסף הוא יום לפני הפקיעה, כאשר התחילו הסקוויזים ניתן היה לסגור מוקדם יותר או לסגור רק כתיבות של קולים .

תודה רבה על הכול שחקן.

שחקן שלום.
    טוב שאתה איתנו. מתאר לעצמי שגם אתה בין המפסידים החודש.

האם תוכל בבקשה להתייחס לשאלה האם קיימת בכלל היכולת להרוויח ממסחר באופציות מעוף גם במצב שבו ההערכה בזמן פתיחת האסט' בדבר כיוון השוק לא מתקיימת.

תודה רבה

שאלה לשחקן

מדוע הערכנו ירידות למרות סטיית התקן הכל כך נמוכה, הן כאן והן בארה"ב ?

לאחר שהודעת שאנו בסקוויז מהבוקר, מדוע לא נקנו קולים? או לפחות לסגור את המכורים?

אם יום הפקיעה כל כך מסוכן , מדוע לא גלגלנו את הפוזיציה לינואר, כדי לתקן שם? מה בער להרוויח בכל מקרה, גם על חשבון סיכון גדול כל כך?

אני מבקש להוסיף, שאני בטוח שכולנו נלמד מהטעויות, ויחד נוכל לעשות הרבה יותר טוב.
    מאוד מעריך את מקצועיותך בתחום, ואת האדם שבך.
    יישר כוח.

שלום שחקן

תודה על כל המאמץ והעבודה הקשה אני מאוד מאריך את מה שאתה עושה. איני מכיר עוד שחקן שיודע לסחור במעוף כמוך ולמדתי ממך המון. יש כאן אנשים שכותבים ביקורת מאוד אישי וקשה נגדך, איני חושב שצריך לתת לזה במה הדבר אינו תורם כלום לאתר (כאן המקום להזכיר את הרווחים שעשו על האסט' עד היום). אני רשום באתר הזה בערך שנה ואני יודע שאתה נותן הכל לאנשים באתר וברור לי שההפסד הזה כואב לך כאילו זה הכסף שלך.מצד שני קצת ביקורת בונה לא מזיק לדעתי לא ניתן מספיק חשיבות להודעה אתמול. ההודעה לא הייתה הפתעה וכלנו מכירים את הציבור בארץ וברגע שיש הודעה(תוכן ההודעה אינה חשובה העיקר שיהיו בו שתי מילים "מצאנו גז") הציבור נהפך לעדר ג'מוסים(כפי שהגדיר אחד מחברי האתר) שדורסים הכל. אני חושב שלא ניתן מספיק חשיבות לסנטימנט של הציבור.

צריך לזכור מי שלא מפסיד בבורסה גם לא מרוויח

תודה שחקן

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    אפרופו הזדמנויות
    כמישהו שנמצא כאן כבר למעלה משבועיים באתר וכנ"ל בשוק ההון כל פעם שומעים ורואים על פי מפת הפוזיות וכו' שהשחקנים רוצים למטה או למעלה ואף פעם לא פועלים כשיש אפשרות לעשותו דוגמא ביום שיש ירידות בחו"ל ו/או כאן והשחקנים כביכול רוצים ירידות למה לא להתערב ביום כזה הרי הרבה יותר קל להוריד מדד כשיש ירידות מאשר להילחם כשיש עליות ובנוסף שזה יוצא גם זול יותר מבחינת עלויות של הורדת מדד וכל פעם השחקנים חיכו לרגע האחרון ורק התערבו כשכבר היה מאוחר מידי ולא אפקטיבי ולחינם ירדו כספים לטמיון

השחקנים רצו תמיד להוריד את המדד אבל הם היו מסתבכים בסיכון של הכתיבות התחתונות .אגב השוק היה מווסת ע"י השחקנים עד יום לפני הפקיעה . אם לא היה מווסת המדד היה מגיע גם ל1380.
    באותו היום לפני הפקיעה שהם ניסו להוריד את השוק היה מחזורי מסחר ענקיים שלא איפשרו לשחקנים להוריד את המדד
    מאחר והמדד המשיך לעלות השחקנים סבלו מחוסר בטחונות ולכן היו צריכים לסגור את הפוזיציות בהפסד ניכר .
    הסגירות הובילו לליבוי העליות מה שגרם לסקוויז .
    לכן לסיכום השחקנים חשבו שהשוק בשליטתם עד ליום לפני הפקיעה לאחכ כששמו לב שהשוק בורח להם זה כבר לא היה בשליטתם .בנקודה הזאת לדעתי שחקן היה צריך להעביר הודעה בדבר סגירת הפוזיציה כדי להקטין את הנזק.

ציטוט פורסם במקור על ידי ROIXXX
    ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    אפרופו הזדמנויות

השחקנים רצו תמיד להוריד את המדד אבל הם היו מסתבכים בסיכון של הכתיבות התחתונות .
    השוק תמיד נראה בשליטה עד ליום לפני הפקיעה .
    באותו היום שהם ניסו להוריד את השוק היה מחזורי מסחר ענקיים שלא איפשרו לשחקנים להוריד את המדד
    מאחר והמדד המשיך לעלות השחקנים סבלו מחוסר בטחונות ולכן היו צריכים לסגור את הפוזיציות בהפסד ניכר .
    הסגירות הובילו לליבוי העליות מה שגרם לסקוויז .
    לכן לסיכום השחקנים חשבו שהשוק בשליטתם עד ליום לפני הפקיעה לאחכ כששמו לב שהשוק בורח להם זה כבר לא היה בשליטתם .בנקודה הזאת לדעתי שחקן היה צריך להעביר הודעה בדבר הפוזיציה כדי להקטין את הנזק.
    שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מדבר ספציפי על החודש הנוכחי אני שואל בכלליות למה כל פעם ממתינים לרגע האחרון ובנוסף למה לא מתערבים ביום שהמדד הולך לכוון שלהם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות