x

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 50

נושא: אסטרטגיית דצמבר

Re: אסטרטגיית דצמבר

נשאלת השאלה, איפה שחקן? למה הוא לא מגיב ? הבטיח שייכנס לצאט אתמול ולא נכנס.

איאן , אינני סנגורו של שחקן אבל אנא דייק , הוא אמר שישתדל לחזור יותר מאוחר . כנראה מסיבות מובנות לא יצא לו.

אין לי בעיה עם זה. סתם הייתי שמח לקבל סוג של הסבר למה שקרה ...לא שמישהו חייב לי משהו ...פשוט יש לי תחושה קשה אחרי אובדן של קרוב ל8000 שקל ביום אחד והייתי שמח לשמוע אותו . אני יודע שהכל זה באחריותי

חברים יקרים,
    צר לי על ההפסד שנגרם לכם, אני מקווה שלא נוצר לאף אחד הפסד ברמה מהותית של פגיעה בחסכונות וכו.

אם זאת אני חייב לומר לכם, שיש פה אנשים אשר מנסים להבין מה קרה ולמה נגרם ההפסד וכו
    לדעתי הסיבה להפסד אחרת לגמרי, יש פה אנשים שכל הידע המקצועי שלהם זה קורס כזה או אחר, או אחרים שגם זה לא. וכולכם מסתמכים באופן עיוור על שחקן , בלי שיש לכם יכולת להבין
    מה צריך להיות המהלך הבא, ואיך מתקנים את האסטרטגיה.

אני לא חושב שחלק מהאנשים פה יודעים להעריך את רמת הסיכון שבה הם נימצאים כל רגע נתון באסטרטגיה, ולכן אסור להם לסחור!
    כי כל אדם צריך להתאים את רמת הסיכון, ליכולותיו הכספיות.
    לסיכום, אני לא אומר לאף אחד להפסיק לסחור, אני רק אומר שאם אתם לא יודעים להעריך את הסיכון, אל תתעסקו במעוף, שבו ותלמדו, תסחרו על דמו, וגם תפסידו קצת כסף כי רק ככה באמת לומדים.

שיהיה שבת שלום לכולם ובהצלחה.

שלום לכולם!

אני קצת מבולבל, לדעתי היה פתרון והוא מאוד פשוט.
    קניה של C1310 JAN שלשום או אתמול בבוקר היה מקטין את הנזק...

לא חסר פה אנשים מבריקים שיודעים "לתקן" פוזיציה גם בלי שחקן, מוזר שאף אחד לא חשב על זה :(
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

דוד אריאל פעל עצמאית ויצא מזה בשלום. ראה
    http://s-maof.com/Forum/viewtopic.ph...11797&start=30.

גם צריך להביא בחשבון שגם אנשים שביצעו את האסט' המדוברת, ולא הפעילו שיקול דעת נוסף לגביה, פעלו במקביל באסט' אחרות שיכול להיות שקיזזו את הנזק של זאת.

גילוי הוגן- את מה שאני כותב עכשיו , כתבתי בהודעה בתחילת החודש, ההודעה נמחקה, בטענה במסר אישי שאסור לכתוב נגד שחקן באופן אישי.
    ראשית יש להודות לשחקן ולאתר על מה שהוא נותן.

אך ללא בקורת בונה אי אפשר להתקדם בחיים לכיוון הרצוי.

הכשל לדעתי הוא, ששחקן וכן רוב חברי האתר שבויים בקוספציה של ירידות.
    היה ממש תמוהה כיצד ההנחה שעוד מעט תגענה ירידות המשיכה, למרות הסימנים הברורים לשוק שורי.

א. סטיית תקן נמוכה מאי פעם, גם בארה"ב(מצד שחקן זה סימן מובהק),
    ב. ברננקי שמצהיר, כמעט באופן בוטה , אני לא אתן לשוק לרדת וכל פעם שיש ירידות הוא יוצא בהצהרה כזו או אחרת שמעלה את השוק.
    ג. כמעט ולא קיימות אלטרנטיבות אחרות.
    ד. ריבית נמוכה מאוד במשק.
    ה. דוחות מצויינים של הרבה חברות מובילות
    ו. יש לזכור שכאשר הולכים לפיתרון(כמו באירופה) זה אומר עליות, ולא כאשר הגיע כבר הפיתרון.

והיו עוד סימנים, ושחקן המשיך להתעקש על ירידות, ככה נבנו רוב האסט' .
    בשבועית זה הצליח כאשר בא יום של ירידות ויצאנו בחופזה.
    אך זה לא אפשרי ל-25%

אפילו ביום ששחקן כותב שאנו בסקוויז עדין חושבים אולי תבוא ירידה קטנה ותציל אותנו, במקום בואו ננצל את הסקוויז .

חייב להיות עם ראש פתוח ולא להיכנס לדעות סגורות.

אני לא כתבתי החודש את האסט'

שלום שחקן

תודה על כל המאמץ והעבודה הקשה אני מאוד מאריך את מה שאתה עושה. איני מכיר עוד שחקן שיודע לסחור במעוף כמוך ולמדתי ממך המון. יש כאן אנשים שכותבים ביקורת מאוד אישי וקשה נגדך, איני חושב שצריך לתת לזה במה הדבר אינו תורם כלום לאתר (כאן המקום להזכיר את הרווחים שעשו על האסט' עד היום). אני רשום באתר הזה בערך שנה ואני יודע שאתה נותן הכל לאנשים באתר וברור לי שההפסד הזה כואב לך כאילו זה הכסף שלך.מצד שני קצת ביקורת בונה לא מזיק לדעתי לא ניתן מספיק חשיבות להודעה אתמול. ההודעה לא הייתה הפתעה וכלנו מכירים את הציבור בארץ וברגע שיש הודעה(תוכן ההודעה אינה חשובה העיקר שיהיו בו שתי מילים "מצאנו גז") הציבור נהפך לעדר ג'מוסים(כפי שהגדיר אחד מחברי האתר) שדורסים הכל. אני חושב שלא ניתן מספיק חשיבות לסנטימנט של הציבור.

צריך לזכור מי שלא מפסיד בבורסה גם לא מרוויח

תודה שחקן

ציטוט פורסם במקור על ידי פועל קטן
    חברים יקרים,
    צר לי על ההפסד שנגרם לכם, אני מקווה שלא נוצר לאף אחד הפסד ברמה מהותית של פגיעה בחסכונות וכו.

אם זאת אני חייב לומר לכם, שיש פה אנשים אשר מנסים להבין מה קרה ולמה נגרם ההפסד וכו
    לדעתי הסיבה להפסד אחרת לגמרי, יש פה אנשים שכל הידע המקצועי שלהם זה קורס כזה או אחר, או אחרים שגם זה לא. וכולכם מסתמכים באופן עיוור על שחקן , בלי שיש לכם יכולת להבין

אני לא חושב שחלק מהאנשים פה יודעים להעריך את רמת הסיכון שבה הם נימצאים כל רגע נתון באסטרטגיה, ולכן אסור להם לסחור!
    לסיכום, אני לא אומר לאף אחד להפסיק לסחור, אני רק אומר שאם אתם לא יודעים להעריך את הסיכון, אל תתעסקו במעוף, שבו ותלמדו, תסחרו על דמו, וגם תפסידו קצת כסף כי רק ככה באמת לומדים.

[quote=שמואל43]
    ציטוט פורסם במקור על ידי "פועל קטן":705jbeko
    חברים יקרים,

[/quote:705jbeko]

אני כבר מבולבל

מי זה שכתב את הנ"ל שמואל א' או שמואל ב' ?

או סתם מלכים א'

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות