x

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 50

נושא: אסטרטגיית דצמבר - המשך תיקון/מיקסום רווח !

Re: אסטרטגיית דצמבר - המשך תיקון/מיקסום רווח !

ציטוט פורסם במקור על ידי ping
    ציטוט פורסם במקור על ידי arielmbg
    לסיום אומר, שלפני כחצי שעה סגרתי את האסט' ברווח מכובד
    תודה לכל המגיבים
    דוד
    בינואר אסע לחו"ל (דאבלין ולונדון) להנות מהכסף, להרגע ולאסוף מידע חדש
    דוד, סחטיין, הלך לך קלף ואני מאחל לך רק הצלחות נוספות. עם זאת, מה שעשית למעשה זה להמר על כיוון השוק. לפעמים זה מצליח (סחטיין) ולפעמים זה לא. נדמה לי שמה שאנחנו מנסים לעשות זה ללמוד איך לבנות ולנהל אסטרטגיות שאין בהן הימור על הכיוון של השוק, בוודאי שלא בטווח הקצר (תוך יומי, או של יומיים-שלושה). השוק יכול היה להתהפך עליך בקלות (קוריאה הצפונית, הורדת דירוגים ומה לא). הלך לך קלף וזה לא קרה. אך כשיטה? זו ספקולציה גרידא.

אם לדבר על הימורים לגבי השוק, הבעיה שיש לנו בחודשים האחרונים היא ששחקני המעו"ף פיספסו את הראלי, ומצאו עצמם נלחמים בעדר של שוורים שרצים צפונה. האסטרטגיות נבנו תמיד בהנחה של שוק יורד, ומכאן הקשיים
    רוב האסטרטגיות כולל של השחקנים מתבססות על כיוון עם אפשרות לתיקונים.
    בשונה מיעד רווח של 10% באופציות לא די ביום ירידה אחד חזק כדי לצאת ברגע אחד ולקצור רווח,
    25% מצריך הרבה יותר מכך.
    גם אסטר' זו החודשית העדיפה כיוון של ירידות (ראה את התחלתה)
    הגיעה גם להפסד של 20%(לא זוכר בדיוק- לא עשיתי את האסט').
    השאלה היא למה לבחור כיוון של ירידות עם סטיית תקן כל כך נמוכה?

ping היקר
    בדרך כלל אינני מהמר ולא קונה אופ' ערומות אלא לעיתים למסחר תוך יומי תוך קביעת "סטופ לוס". את זה אני עושה כאשר אני רואה הפרשים משמעותיים בין מדד 25 למדדים האמריקאים והאירופאים. ב70% מצליח. כאן זה לא היה הימור אלא לאחר ששמעתי את הסקירה בארה"ב בערוצים cnbc וגם bloomberg הרי המגמה החיובית עתידה איכשהוא להישמר. כלומר, לא יהיו עוד השנה עליות של אחוזים רבים, אולי אחוז או שניים. ירידות חדות, אם לא יהיה אירוע חיצוני חריג, לא יהיו. לכן קניתי שלשום את הקול שציינתי, והשארתי רק קול אחד כתוב. היום קיבלתי תקבול עבור אחד הקולים 6000שח ואת השני קניתי ה3160 והרווח ביניהם היה 2840שח. את קול 1320 מכרתי ב960. ההנחות שעשיתי ביומיים האחרונים היו נכונות, ולשמחתי לא קרה שום דבר חריג חיצוני.
    א פרופו הימורים. פעמיים נכנסתי לרציו, הרווחתי כמה אלפים ויצאתי. מאז אינני נכנס כלל למניות נפט וגז. אין לי, או לאחרים, אפשרות להעריך מה יהיה, וכל ניחוש טוב
    ושוב שנה טובה לכל קוראי האתר
    דוד אריאל
    ירושלים

אני מצידי אחכה לתיקון של שחקן....

היום ?
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

ציטוט פורסם במקור על ידי david15
    רוב האסטרטגיות כולל של השחקנים מתבססות על כיוון עם אפשרות לתיקונים.
    בשונה מיעד רווח של 10% באופציות לא די ביום ירידה אחד חזק כדי לצאת ברגע אחד ולקצור רווח,
    25% מצריך הרבה יותר מכך.
    - דויד, אני מסכים איתך, כי אם נסתכל על החודש הקודם, נובמבר, אז גם לאסט' מוטת כיוון לעליות, וגם לאסט' מוטת ירידות, היו שתי נקודות זמן (שונות כמובן) על ציר הזמן, ואז כל אסט' הגיעה לנקודת הזמן של +10%+ לפידיון, אז מה הבעיה עם אסט'25% ?

- הבעיה עם אסט'25% שהיא מטרה קשה להשגה, כי אם אסט'25% תגיע לפדיונה, אז בהכרח שאסט'10% הגיעה לפדיונה, אבל מבחינת הסתברות סטטיסטית יש יותר נקודות זמן לאסט'10%, ונבדוק את זה בחודש נובמבר על רובי, שימי, ויהודה, אז מה הם עשו בנובמבר?(סיפור דמיוני)

- רובי כתב אסט'10% מוטת ירידות
    - שימי כתב אסט'10% מוטת עליות
    - יהודה כתב שתי אסט'25% מוטות כיוונים הפוכים

- חודש נובמבר התחיל, ומדד הבסיס ירד, אסט'-רובי הגיעה לפדיונה, אסט'-שימי ירדה ל-10%- ומה קרה אח"כ?

- המדד הפך כיוון, עבר לעליות, וגם אסט'-שימי הגיעה לפידיונה, ומה קרה עם יהודה?

- יש פתגם "תפסת מרובה לא תפסת" וזה מה שקרה ליהודה, הוא ראה בכיליון עיניים את שתי האסט' שלו מתנדנדות בנדנדת המעו"ף, האמפליטודות חצו את זויות הפדיון(=10%) של רובי ושימי, אבל לא התרוממו לפדיון הנכסף(=25%), תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי Sassi6
    ציטוט פורסם במקור על ידי david15

- הבעיה עם אסט'25% שהיא מטרה קשה להשגה, כי אם אסט'25% תגיע לפדיונה, אז בהכרח שאסט'10% הגיעה לפדיונה, אבל מבחינת הסתברות סטטיסטית יש יותר נקודות זמן לאסט'10%, [/color]
    גם לי נדמה ששיטה המבוססת על יעד שבועי של 10% עדיפה על פני האסטרטגיה החודשית. הנקודה הזו מעסיקה אותי לא מעט, ואשמח להתייחסות השחקן.

האסטרטגיה החודש היתה בעייתית מכמה סיבות:
    א. הגדרת יעד הרווח הגבוה (מדי),
    ב. העדפה לירידות (בזמן שהשוורים רצים בכל העולם),
    ג. האוכף שקנינו על 1260. כרגע האוכף הזה לכאורה לא מפסיד בגלל עליית שווי הקול, אבל למעשה אנו תקועים איתו ואם המדד ירד כפי שאנו מקווים האוכף יתחיל להפסיד. ההנחה שלי היתה שנרצה להפטר מהאוכף הזה בנקודה מוקדמת ולא נמתין איתו לפקיעה.

בקיצור, לא אסטרטגיה שתיכנס לפנתיאון..

נקודה נוספת שאשמח לקבל עליה התייחסות של החברים, היא נושא הבטחונות.

אני מוצא שכדי לבצע את הקידומים שממליץ השחקן, צריך למעשה להקצות לאסטרטגיה הבסיסית לכל היותר 30% מסך כל הבטחונות, אחרת כבר בקידום הראשון אני מוצא עצמי בחסר בטחונות ונאלץ להזיז גם את ההגנה, וכל הקידום הופך להיות כמעט חסר-משמעות מבחינת רווח

מי למשל השאיר עד התיקון היום את הפוט 1180? אם הייתי צריך להשען עליו בתור ההגנה, דרישת הבטחונות המקורית היתה מוכפלת פי כמה וכמה

המשמעות היא שכשמדברים על רווח (10% או 25%) זה מתוך 30%-20% ביום טוב. אני לא מזלזל ברווח הזה, אבל צריך לראות את הדברים כמו שהם.

תודה לכל המגיבים
    דוד

כמו שכתבתי (וגם בפרטי) בצעת מהלך מדהים וגם מחיויב המציאות
    כשראינו שהפוזיצה מפסידה מעליות
    ובמקום לקדם את רגל הפוט הכתוב
    לרחק את רגל הקול הכתוב

ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה
    תודה לכל המגיבים
    דוד

לרחק את רגל הקול הכתוב
    קאריה - כנראה לא הבנת מה עשה דוד. הוא לא הרחיק את רגל הקול הכתובה אלא למעשה נשאר עם קול 'ערום' שזה הימור מוחלט לאן פני השוק. היום זה הצליח, כשיטה זה מתכון להפסדים

ping אינני מסכים אתך שזה מתכון להפסדים. כמו שכתבתי אינני קונה בדרך כלל אופ' ערומות, אולם לאחר הסקירה בשני ערוצי הטלויזיה האמריקאית וההנחה, שבינתיים נכונה, שישנה איזו מגמה של ראלי לקראת סוף השנה, כל אלה הינחו אותי לעשות את אשר עשיתי. אתה צודק במאה אחוזים שקניית אופ' ערומות, כמוהן כהימור, אולם לא במקרה הספציפי הזה
    דוד

ציטוט פורסם במקור על ידי ping
    ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה
    תודה לכל המגיבים
    דוד

לרחק את רגל הקול הכתוב
    קאריה - כנראה לא הבנת מה עשה דוד. הוא לא הרחיק את רגל הקול הכתובה אלא למעשה נשאר עם קול 'ערום' שזה הימור מוחלט לאן פני השוק. היום זה הצליח, כשיטה זה מתכון להפסדים
    בכל אופן ,הוא סגר את האיסטרטגיה ברווח אדיר

מה שיאפשר לו ,לבדוק אם הסימפלון עדיין פתוח

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות