x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: לאן שחקן נעלם ???

לאן שחקן נעלם ???

אני אשמח לשמוע את הסיפור מהצד שלו...
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

Re: לאן שחקן נעלם ???

אני משער שעברה על השחקנים יממה סוערת במיוחד.
    הוא בטח ישמיע קול בקרוב...

הראל
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

חברים
    תנו לו את הזמן , אני משוכנע שהוא יושב כעת ומנסח את סיכום דצמבר מנקודת מבטו.
    יום ראשון חודש חדש.
    A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing[center:2vjxihnl][/center:2vjxihnl]

ציטוט פורסם במקור על ידי devy
    חברים
    יום ראשון חודש חדש.
    אני מקווה לטובת כולנו, שמה שקרה החודש לא יעבור לסדר היום, ומתוך שורה ארוכה של נושאים אזכיר שניים: הודעה על סגירת אסטרטגיה שלא מגיעה למי שאין לו שירות סמס ותיקון יומיים לפני הפקיעה שחשף את האסטרטגיה להפסדים כבדים, על בסיס שיקולים שבינם לבין ניהול מחושב של אסטרטגיות באופציות אין דבר וחצי דבר.

אני גם תוהה האם יכול השחקן לנהל עבורנו אסטרטגיות המנוגדות לאסטרטגיות שהוא מחזיק עבור עצמו ועבור הקרן שהוא מנהל, שפעמים רבות הוא הדבר הנכון לעשותו (רמז: להפוך פוזיציה של 5-10 אופציות תוך 3 דקות זה קל, לעשות את זה עם 50-100 אלף אופציות זה בלאגן).

ציטוט פורסם במקור על ידי ping
    חברים
    יום ראשון חודש חדש.
    אני מקווה לטובת כולנו, שמה שקרה החודש לא יעבור לסדר היום, ומתוך שורה ארוכה של נושאים אזכיר שניים: הודעה על סגירת אסטרטגיה שלא מגיעה למי שאין לו שירות סמס ותיקון יומיים לפני הפקיעה שחשף את האסטרטגיה להפסדים כבדים, על בסיס שיקולים שבינם לבין ניהול מחושב של אסטרטגיות באופציות אין דבר וחצי דבר.

אני גם תוהה האם יכול השחקן לנהל עבורנו אסטרטגיות המנוגדות לאסטרטגיות שהוא מחזיק עבור עצמו ועבור הקרן שהוא מנהל, שפעמים רבות הוא הדבר הנכון לעשותו (רמז: להפוך פוזיציה של 5-10 אופציות תוך 3 דקות זה קל, לעשות את זה עם 50-100 אלף אופציות זה בלאגן).

עכשיו אני מבין למה נדחפת לשרשור של המטח ונבחת עליי. את יכולות הניתוח טכני.
    חבוב אתה אומר דברים חמורים על שחקן.ומין דבריך נידף ריח רע .
    יש לך הוכחות?
    אני אישית לא התרשמתי ממך .מי שיורה בשעת צערו יכול להיות שיצטער אחר כך.
    תזכור שאתה בבורסה .ואלה שמשחקים איתה .לא סופרים אותי ואותך באגד של אחד.
    ובאגד של שחקן יש צרורות של עשרות.
    אז גם לו מותר לתהות מה קרה .
    גם הוא כמוך ויש מין הנמנע שיתפספס לו.

אבל ללכת לטוהר המידות?

אתה משהו אתה.....
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

אני במקום מנהלי האתר כאן, מעיפה אותו לאלף ....
    ובכלל , אולי הוא כאן כמוטציה של מישהוא אחר
    R

ציטוט פורסם במקור על ידי ping
    חברים
    יום ראשון חודש חדש.

על זה כבר נאמר: "אדם ניכר בכיסו, בכוסו ובכעסו".

אני קורא ולא מאמין זה שמדובר על מוטציה זה אני יודע אבל ככה לכתוב????? עוד שתול ואין לי למה להעיף אני חושב
    שאחרי שנתיים של אתר יודעים למי להקשיב ולמי לא.
    אני לא יכנס לנושא של השחקנים אבל תאמינו לי שאם שחקן לא נכנס אחרי פקיעה משהו קרה ואם הוא ירצה הוא ירחיב. היתה שנה שלמה שבה הרוחנו 48 שבועות ו4 הפסדנו והשנה זו שנה מטורפת. גם אני בין המפסידים החודש אבל זה מה יש. לפעמים ככה ולפעמים ככה. כשאנחנו מרויחים אנחנו לא נותנים לו מעשר ותאמינו לי שאתם לא יודעים מה העלויות השוטפות של האתר והעובדים בו (ואני לא יזכיר את מה שבונים כרגע לסרגלים החדשים).יש כאן כמה שכל המטרה שלהם היא רק להתסיס ואף פעם לא
    מפרגנים לאף אחד מהאנשים שכותבים כאן (ויכול להעיד הכי טוב גיל רעננה).
    אני לא נכנס גם לנושא הניהול על ההוא שכתב תיקונים שאין בהם הגיון. הרי ב1305 אם המדד היה עומד או יורד חצי אחוז היה נסגר ברוח של ים כסף. מה עמד מאחרי זה שחקן יסביר אבל יקום הגזר על הגנן. חוצפה.אם אתה כזה טוב למה תיקנת? למה בדיעבד לכתוב שאין הגיון? תמיד בדיעבד.

בשוק הזה בדיעבד= לטיפשות.

אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות