x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 30

נושא: לשחקן זמן עשיית האיסט' במדד?

לשחקן זמן עשיית האיסט' במדד?

היי שחקן
    היה לי ויכוח קטן עם חברה מהאתר
    לטענתה זמן עשיית האיס =מדד מחושב
    לעניות דעתי מדד הגלום והוא בילבד מהווה אינדיקציה לזמן עשיית האיסט'
    ולעיניננו
    הזמן 10.49 =גלום 1175
    המחושב היה באותו נקודת זמן 1170
    מאחר והיה הפרש רציני בין הגלום למחושב נישאלת השאלה שבעיניי ברורה לגמרי לפי איזה מדד ניקבעת האיסט?
    בבקשה אם תוכל ליבדוק אצלך באיזה שער היה המדד שלפיו אתה מחשב את זמן פתיחת האיסט
    ולפי איזה מדד
    גם טולרנס של 0.3 יתקבל
    אני מצרף את 2 המדדים בקובץ מצורף
    שחקן!הייתה פה היתערבות רצינית!!!1
    תודה מראש ומאוד
    אבי
    נקודת הזמן מסומנת בעכבר על הקובץ

Re: לשחקן זמן עשיית האיסט' במדד?

האסטרטגיה פורסמה ביציג 1269.34
    גלום = 1271.6

לעיתים בין כתיבת השורה (האסטרטגיה מוצעת עפ"י מדד....) עד סיום האסטרטגיה עוברת כדקה היכולה להשפיע. נדיר שמצב זה קורה, אבל הוא אינו משנה מהותית מהאסטרטגיה.
    בכל מקרה - הרלוונטי לאסטרטגיה הוא המדד הגלום בלבד ואני מסמך עליו (ושוב, פחות רלוונטי באסטרטגיה חודשית, ויותר רוונטי לשבועית ובפרט בשבוע פקיעה).

תודה שחקן!
    רוצה להצטרף?
    R

היי שחקן
    לפי תימחור האופצ שניקנו נימכרו
    דלתא +גמא =1274-5
    טתא לא רלוונטי
    זה נישמע קטנוני משהו אבל הבחורה מיתעקשת
    זה נדיר אבל אשאר איתך באי הסכמה לאישיו הנ"ל

יצא לי כמה פעמים, שהגרף הזה בטרייד1 זייף. שלחתי להם דיווח על זה. עד היום הזיופים שאני ראיתי היו במדד קונים/מוכרים ובמדד עצמו (היה לפעמים שהמדד קונים/מוכרים הפכו את המקומות שלהם).

בכל מקרה, נראה לי לא סביר שפער של 5 נקודות ישאר ללא תגובה הולמת של המכונות. זה הרי כסף מתנה.

אולי הפער נוצר בגלל הפסקת מסחר בכמעט כל החברות נפט\גז?
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    יצא לי כמה פעמים, שהגרף הזה בטרייד1 זייף. שלחתי להם דיווח על זה. עד היום הזיופים שאני ראיתי היו במדד קונים/מוכרים ובמדד עצמו (היה לפעמים שהמדד קונים/מוכרים הפכו את המקומות שלהם).

בכל מקרה, נראה לי לא סביר שפער של 5 נקודות ישאר ללא תגובה הולמת של המכונות. זה הרי כסף מתנה.
    דמ"כ,

1. הפער שהיה הבוקר 5 או אפילו 10 נקודות בין המחושב לבין הגלום אפשרי מאד, אולם זה אינו פער "אמיתי" אלא פער טכני/מאולץ בלבד ואין לו למעשה שום משמעות.
    2. פער כזה לרוב לא נובע מתימחור פסימי או אופטימי של האופציות (גלום) אל מול השוק/נכס הבסיס (מחושב), שאז בהחלט יש מקום לארביטראז' (כסף על הרצפה) אלא בגלל עצירה מסחר במניה אחת או יותר ממדד ת"א 25.
    3. בעת עצירת מסחר, או אפילו יותר מובהק- כשמניה לא מתחילה כלל להיסחר, אזי המדד המחושב מתעלם ממנה, ואנו מקבלים מדד מחושב על סמך 24 או 23 או אף פחות מניות במקום 25 הקבועות, ואילו המניה שאינה נסחרת, בין אם היא אמורה להיסחר בשער גבוהה או נמוך מהסגירה שלה אינה משפיעה על המדד המחושב, אבל כן משפיעה על הגלום, מכיוון שהמדד הגלום הוא תוצאתי (תוצאה של הכנסת כל הפרמטרים, כולל מחיר האופציות, לנוסחת B&S , כאשר המדד הגלום הוא הנעלם, X, ומפתרון הנוסחה מתקבל הגלום)
    4. הסיבה שמניות בעצירת מסחר משפיעות על הגלום, נובעת מכך שהמשקיעים מניחים כי בסופו של דבר (לאחר שתפורסם ההודעה המהותית) יתחדש המסחר, והמניה או מניות האלו ייסחרו בערכן החדש. לכן המדד הגלום לוקח בחשבון את צפי המשקיעים/סוחרים באשר למחירה החדש של המניה הזו, ועל כן הוא כבר משקלל אותה, על אף שאינה נסחרת, וכך נוצר הפער (חיובי או שלילי) בינו לבין המחושב

בעניין טרייד1, למרות שיש לתוכנה/פלטפורמת המסחר הזו, יתרונות רבים, אחד החסרונות שלה הוא בכך שהפקודות שלך עוברות "יד" נוספת (שרתים נוספים) בדרכם לשרתי חבר הבורסה (טרייד1 אינו חבר בורסה), וכנ"ל נתוני הבורסה עוברים תווך נוסף בדרכם מ"רצפת" המסחר אליך למסך, כתוצאה מכך עלולים להיווצר מידי פעם עיוותים כאלו ואחרים. אין הדבר דומה כלל לאותה פעילות (על סף רמאות) של בתי המסחר למט"ח, אני משוכנע שהחברה' של טרייד1 אינם סוחרים נגדך וכי המערכת שלהם שקופה ואדישה לפעילות הסוחרים שלהם, אבל גם ללא כוונות זדון, כאשר יש אמצעי תווך נוסף, יכולים להיגרם עיוותים מסוגים שונים.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)

..................

1. הפער שהיה הבוקר 5 או אפילו 10 נקודות בין המחושב לבין הגלום אפשרי מאד, אולם זה אינו פער "אמיתי" אלא פער טכני/מאולץ בלבד ואין לו למעשה שום משמעות.
    2. פער כזה לרוב לא נובע מתימחור פסימי או אופטימי של האופציות (גלום) אל מול השוק/נכס הבסיס (מחושב), שאז בהחלט יש מקום לארביטראז' (כסף על הרצפה) אלא בגלל עצירה מסחר במניה אחת או יותר ממדד ת"א 25.

.....................

בעניין טרייד1, למרות שיש לתוכנה/פלטפורמת המסחר הזו, יתרונות רבים, אחד החסרונות שלה הוא בכך שהפקודות שלך עוברות "יד" נוספת (שרתים נוספים) בדרכם לשרתי חבר הבורסה (טרייד1 אינו חבר בורסה), וכנ"ל נתוני הבורסה עוברים תווך נוסף בדרכם מ"רצפת" המסחר אליך למסך, כתוצאה מכך עלולים להיווצר מידי פעם עיוותים כאלו ואחרים. אין הדבר דומה כלל לאותה פעילות (על סף רמאות) של בתי המסחר למט"ח, אני משוכנע שהחברה' של טרייד1 אינם סוחרים נגדך וכי המערכת שלהם שקופה ואדישה לפעילות הסוחרים שלהם, אבל גם ללא כוונות זדון, כאשר יש אמצעי תווך נוסף, יכולים להיגרם עיוותים מסוגים שונים.
    אם התיאוריה שלך נכונה, זה אומר שתעודות הסל היו אמורות להיסחר באותה שעה קרוב לשער הגלום ולא לפי שער המחושב. שאם לא כן, עדיין היה כסף על הריצפה דרך תעודות הסל.

לגבי טרייד1, כמובן שהמערכת שלהם שקופה. המסחר עצמו מתבצע דרך בנק איגוד. נכון שיש עוד יד בדרך (מבחינת זמן ביצוע). אבל לצרכים שלי זה זניח לגמרי. כן יש להם לפעמים תקלות.

מה זה משנה הזמן

במדד 1200 לוקחים 6 אלף ברוטו(ליחידה )

אורח

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    אם התיאוריה שלך נכונה, זה אומר שתעודות הסל היו אמורות להיסחר באותה שעה קרוב לשער הגלום ולא לפי שער המחושב. שאם לא כן, עדיין היה כסף על הריצפה דרך תעודות הסל.
    תעודות סל אכן נסחרות שלא לפי המדד במקרה זה.

ארביטראג' שכזה הוא בסיסי דיו שכל אפשרות לרווח של 0.1% יסגר ע"י המכונות לפני שתספיק לראות אותו..

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות