x

עמוד 15 מתוך 16 ראשוןראשון ... 513141516 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 141 עד 150 מתוך 156

נושא: שוקת רחבה דצמבר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה דצמבר - דיונים ופרשנויות

מהצד שלי אין מה להשוות את ספטמבר להיום. יש לי כמות קטנה של 1360. לא רציני וגם מספיק רחוק.

[quote=hanan121][quote=
    א. מסכים איתך לגבי 1240-1360. אני כתוב ב 1250-1350
    ב.גם אני חושב שנמשיך לנוע בגבולות 1280-1320( 1280- בגלל הכתיבות של קול 1260)
    ג.באשר לאוכף- מתגבשת אצלי תפישה , לא בדוקה לגמרי כי היא קשה למימוש, האומרת כי בשבועיים-שלושה הראשונים של החודש כדאי לכתוב שוקת ואילו בשבוע האחרון- בניגוד גמור למה שחשבנו עד כה לגבי הטטה, כדאי לקנות/ להמר על כיון או שוקת. חווינו בחודשים האחרונים תנועות חדות בשבוע האחרון, תנועות שגרמו להרחקות של השוקת - מה שמצדיק את התפישה הזו . הבעיה שצריך לוותר על ריווחי הנייר של השוקת- ולכן לא לגמרי בחנתי תפישה זו אבל זה נראה לי הכיוון הנכון.[/quote]
    זה נכתב לפני שבוע-שבועיים. לא בשביל להתגאות חלילה, אלא כדי לחזק את המהפך בתפישה שכתבתי עליה לגבי הטטה בשבוע האחרון.
    החודש סיימתי ב- 5% , לאחר איבוד 3% היום. את 1350 סגרתי כבר בבקר במחיר מציאה ביחס למחירו כעת, כשהרחתי מה קורה. הנזק נגרם לי דווקא מאופציות ינואר כשסברתי שיהיה תיקון כלפי מטה.אבל אין תלונות והלוואי כל חודש כזה, במיוחד לאור מה שאני קורא אצל מבצעי האסטרטגיה, שאותה לא ביצעתי כי סברה הפוך מהתפישה שהצגתי לעיל.

סיכום חודש דצמבר:
    רווח- 5.45% לאחר הוצאות.

א. רוב הרווח הגיעה מהפוטים.
    ב. הלכתי יותר על כיוון של ירידות בגלל הסטיה המאוד נמוכה.
    ג. סיכון מיותר ביום האחרון כתבתי 1350 בשביל כ-600 ש"ח (שהרווחתי , אבל סיכון לא חכם)
    ד. מתלבט שוב לגבי שוקת, מאוד מושך אבל אם תהיה קריסה או עליה חדה, תמיד מפחיד מחדש.

ברכות לכולם.

הרווח שלי הרבה יותר צנוע החודש. סגרתי על 2.5% רווח. אבל בעיקר כי החודש הלכתי על מאד מאד בטוח. מעט אופציות יחסית, אבל חשופות. שבוע הפקיעה נשארתי ב 1360, למרות שבאיזה שלב (לא זוכר בדיוק מתי) בתוך יומי נחצה כלפי מטה
    (לרגע) קו ה 1300. את הקידומים עשיתי בעצלתיים. מי שהזיק לי זה דווקא אופציות ינואר. אבל זה נזק על הנייר.

הוכחה להתנהלות הנכונה היא שבזמן הפקיעה בכלל לא הייתי ליד המחשב. רק עכשיו התעדכנתי מה היה.
    אני מאמין שאם אמשיך ככה, אז לאט לאט, נזקי ספטמבר יעלמו. זה יקח זמן. אבל לאט זה בטוח.

לגבי ינואר, אני מתקשה לראות את המדד ממשיך לדהור למעלה. עם כל האופטימיות שיש, עדיין נמצאים מאד מאד גבוה. אופטימיות תשאיר אותנו עם מדד מדשדש עד עולה קצת. אבל לא דוהר.

כתבת חשוף כל החודש ?

ציטוט פורסם במקור על ידי שוקי
    כתבת חשוף כל החודש ?
    הרוב חשוף ורחוק. בחלק מהמקרים קניתי הגנות חלקיות רחוקות וחסרות משמעות, מטעמי ביטחונות.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    הרווח שלי הרבה יותר צנוע החודש. סגרתי על 2.5% רווח. אבל בעיקר כי החודש הלכתי על מאד מאד בטוח. מעט אופציות יחסית, אבל חשופות. שבוע הפקיעה נשארתי ב 1360, למרות שבאיזה שלב (לא זוכר בדיוק מתי) בתוך יומי נחצה כלפי מטה
    (לרגע) קו ה 1300. את הקידומים עשיתי בעצלתיים. מי שהזיק לי זה דווקא אופציות ינואר. אבל זה נזק על הנייר.

הוכחה להתנהלות הנכונה היא שבזמן הפקיעה בכלל לא הייתי ליד המחשב. רק עכשיו התעדכנתי מה היה.
    אני מאמין שאם אמשיך ככה, אז לאט לאט, נזקי ספטמבר יעלמו. זה יקח זמן. אבל לאט זה בטוח.

לגבי ינואר, אני מתקשה לראות את המדד ממשיך לדהור למעלה. עם כל האופטימיות שיש, עדיין נמצאים מאד מאד גבוה. אופטימיות תשאיר אותנו עם מדד מדשדש עד עולה קצת. אבל לא דוהר.
    דמי כיס - שאלה: אתה מחשב את אחוז הרווח ביחס לסך כל ההון העצמי של החשבון? לדוגמא: הפקדתי לחשבון 50,000 ש"ח, ואני מנהל אסטרטגיה בהשקעה ראשונית של 25,000 ש"ח כדי להשאיר מקום לתיקונים. האם 2.5% זה מתוך ה-50 או ה-25 או איך?

ציטוט פורסם במקור על ידי ping
    ..............

דמי כיס - שאלה: אתה מחשב את אחוז הרווח ביחס לסך כל ההון העצמי של החשבון? לדוגמא: הפקדתי לחשבון 50,000 ש"ח, ואני מנהל אסטרטגיה בהשקעה ראשונית של 25,000 ש"ח כדי להשאיר מקום לתיקונים. האם 2.5% זה מתוך ה-50 או ה-25 או איך?
    אני מחשב את הרווח מכל ההון העצמי של החשבון, כולל עמלות וכולל הנזק (הזמני) של אופציות ינואר וכולל הכל.

גם אני מחשב את הרווח כאחוז מסך כל התיק שלרוב לא מנצל את כולו.
    מוריד את כל העמלות (2 ש"ח לקניה /מכירה)
    (לא מוריד את 20% המס.)

ציטוט פורסם במקור על ידי david15
    גם אני מחשב את הרווח כאחוז מסך כל התיק שלרוב לא מנצל את כולו.
    מוריד את כל העמלות (2 ש"ח לקניה /מכירה)
    (לא מוריד את 20% המס.)
    האם חשבתם על דרך לנצל את החשבון גם לכתיבת קול מגודר בנכס בסיס קנוי (מבלי לפגוע בשוקת)?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות