x

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 41 עד 47 מתוך 47

נושא: אסטרטגיית 31/10 - למעלה מ 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

Re: אסטרטגיית 31/10 - למעלה מ 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

זה אמורה להיות יכולת של אורדרנט2. בפועל, לפחות לפי דברי שירות הלקוחות של מגדל וההתנסות שלי ע המערכת, היכולת הזאת עדיין לא נתמכת במערכת. אם מישהו הצליח לשדר בו זמנית מספר פקודות באורדרנט2 אשמח אם יסביר כיצד ביצע זאת

אני עובד עם גאון תרייד.
    יש לי את המערכת אורדרנט החדשה, אחד המסכים שלה הוא מסך "פלא אינטרנט נגזרים",
    תפקידו לשלוח פקודות מרובות במקביל.
    לפי שירות לקוחות של תרייד, הכל עובד בלי בעיה.
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

חברים,
    כאשר פורסמה האסטרטגיה שאלתי האם כדאי להכנס לאסטרטגיה שהרווח המיועד שלה נמוך מ - 100 ש"ח, היות שסטייה קטנה בביצוע תיקונים/סגירה עלולה להפוך אותה ממרויחה למופסדת.
    לאור שרשרת התגובות לאחר הסגירה אני חושב שהשאלה עדיין בתוקף (ואין משמעות לביצוע מס' רב יותר של פעמים במקרה זה כפי שאחד החברים כתב - הפסד של יחידה אחת ישאר הפסד אם אבצע 5 או 50 פעם). שימו לב מה קרה כאן - אנשים ניסו "לריב" על המחיר כדי לצאת ברווח. מי שפספס את התיקון/סגירה יצא בהפסד.
    (אני ביצעתי את האסטרטגיה ויצאתי ברווח מינימלי של 20 ש"ח ליחידה, וזאת מכיוון שביצוע התיקון היה בעיכוב.)
    שימו לב שבניגוד לאסטרטגיה זו, האסטרטגיה החדשה בעלת יותר "בשר" ולכן שם רווח של 10% של שחקן יהיה רווח כמעט וודאי לכל מי שמבצע את האסטרטגיה ומכיוון שכך גם כתפיסה לא כדאי "לריב" על המחיר.
    אין לי תלונות לשחקן ואני מאוד מעריך את פעילותו ומבצע די באדיקות את האסטרטגיות. אני מעלה שוב את הסוגיה כדי לדון בה לטובת הכלל. דעתכם?

ציטוט פורסם במקור על ידי mike317
    חברים,
    כאשר פורסמה האסטרטגיה שאלתי האם כדאי להכנס לאסטרטגיה שהרווח המיועד שלה נמוך מ - 100 ש"ח, היות שסטייה קטנה בביצוע תיקונים/סגירה עלולה להפוך אותה ממרויחה למופסדת.
    לאור שרשרת התגובות לאחר הסגירה אני חושב שהשאלה עדיין בתוקף (ואין משמעות לביצוע מס' רב יותר של פעמים במקרה זה כפי שאחד החברים כתב - הפסד של יחידה אחת ישאר הפסד אם אבצע 5 או 50 פעם). דעתכם?
    מייק, אין משמעות ל100 ש"ח בפני עצמו. הבעיה מתחילה כאשר יעד הרווח ביחס לכמות הפעולות הוא קטן (גם העמלות נכנסות כאן לשיקול, אבל נניח את זה), שהרי אם שחקן מראש היה מבצע את אותה האסט' פעמיים (כיחידה אחת), אמרת בעצמך שהתוצאה תהא זהה.

אולי המסקנה היא שצריך יחס (רווח/מס' פעולות) מינימאלי או משהו.
    (אני לא מבצע את אסט' שחקן, אך עוקב).

ציטוט פורסם במקור על ידי CAFE
    אני עובד עם גאון תרייד.
    יפה! לצערי לא קיים באורדרנט2 שמפעילה מגדל

ציטוט פורסם במקור על ידי mike317
    חברים,
    לאור שרשרת התגובות לאחר הסגירה אני חושב שהשאלה עדיין בתוקף (ואין משמעות לביצוע מס' רב יותר של פעמים במקרה זה כפי שאחד החברים כתב - הפסד של יחידה אחת ישאר הפסד אם אבצע 5 או 50 פעם).
    mike:
    אני מודה לך שכתבת. בדיוק חשבתי עליך היום במהלך המחשבות סביב מה שקרה לי ולאחרים עם הסגירה.
    "אחד החברים" הזה שענה לך זה אני והתשובה שלי כנראה הייתה פזיזה כי נדמה לי עכשיו, במבט לאחור, שלא ירדתי לסוף דעתך לפני שעניתי.

arti:
    מה שאתה אומר בקשר לבעייתיות של מס' הפעולות רק מוסיף לבעיות, כפי שהיה עם האסט' של אוקטובר, כי כאשר מספר הפעולות (לא היחידות) גדל, כתוצאה ממספר רב של תיקונים, הפרשי המחירים מול שחקן הולך וגדל עד מאוד.
    הבעייה עם המדד שאתה הצעת היא שכאשר אתה נכנס לאסט' אתה אף פעם לא יודע מראש כמה פעולות תבצע.

ציטוט פורסם במקור על ידי eaea
    ציטוט פורסם במקור על ידי CAFE
    אני עובד עם גאון תרייד.
    יפה! לצערי לא קיים באורדרנט2 שמפעילה מגדל
    יש לי אורדרנט 2 במגדל ואני מעביר הוראות במקביל

יש אפשרות לעיצוב דפים/לשוניות אישים כשבהם יש תפריט הגדרות ויישומים, אחד מהם זה "פלא אינטרנט נגזרים"

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות