x

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 47

נושא: אסטרטגיית 31/10 - למעלה מ 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

Re: אסטרטגיית 31/10 - למעלה מ 10% רווח שבועי, נא לסגור במיידי !

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אין לי מלים.
    או שהתעלמתם מהרווח בתיקון או שבאמת לא יודע מה לומר. המחירים מפורסמים, חלקכם השגתם מחירים טובים יותר משלי, המדד כרגע עדין 1263 וחלק יצאו בהפסד. קחו את המחיר הנוכחי, והשוו + 300 ש"ח רווח מתיקון.
    שמישהו יעלה צילום מסך במדד 1263 ותראו עד כמה מחירי הסגירה מדוייקים. לא יתכן הפסד, ואלה שקיבלו תקבול גבוה יותר צריכים אף לצאת ברווח משמעותי יותר.
    נסתרות דרכי האל.
    שחקן - אלה המחירים שלי.sorry

http://www.optionline.co.il/Stg/He/Stg.html?stgID=23347

האם יכול להיות שבתי השקעות שונים נותנים מחירים שונים עד כדי כך?

הפעם נראה שהרווח מובהק ולא גבולי בכלל (במיוחד ע"פ המחירים של "המכונה").
    אבל שחקן, לפי דעתי לא ציינת את מחירי סגירה שלך.

ברכות על הרווחים (מעל 10% לפי כל קנה מידה).

אורי

גם אני בהפסד של 210 ש"ח ליח'

להלן הסגירה שלי.

כמה נקודות חשובות:

1.המחירים הם מחירי ביצוע של שחקן כפי שכתב.
    2. הסגירה נעשתה בשעה 10:33 דקה לאחר הסמס.
    3. השוויתי לאסט' של המכונה - בטריידים לקחת מחירים טובים יותר אבל מחירי הסגירה שלנו כמעט זהים - מה שהוביל לרווח אצלך גבוה יותר.
    4. הרווח כאן - הינו 90 ש"ח.
    5. ניתן לעקוב אחרי המחירים והדרך - הכל ברור וגלוי.

http://www.zerosum.co.il/Users/1226/Positions/Show/7821

תודה לשחקן!
    R

red
    איזה מחירי סגירה לקחת?

שחקן,לא נראה לי שאנשים כותבים בכוונה שהפסידו.
    אם אני מסתכל על עצמי בלבד ומנסה לנתח, ההבדל ביני לבין הרווח של "המכונה", הוא המחירים שהשגנו.
    ב- C1260 אני מכרתי ב-2460 במקום 2600 שהוא מתאר. (הבדל של כמה דקות שהמדד זיגזג קצת).
    זה לבד עושה את רוב ההבדל ברווח/הפסד.
    אני מתאר לעצמי שיש עוד אנשים עם מקרים דומים.

אורי אני אציין את מחירי הסגירה שלי וממליץ לכל אחד לבדוק אותם בדיוק במדד 1263 בכדי להיכוח עד כמה הם מדוייקים (כשהמדד יהיה בנקודה זו אלו המחירים המדוייקים).
    C1260 - 2240
    P1260- 1820
    C1300 - 520
    P1230- 920

עשו ניסוי, ואע"פ שאין ביכולתי להתחייב שהסטייה תהא זהה, הרי שאני בטוח שהמחירים יהיו כמעט זהים. אם המדד ירד מתחת לכך, והוא בהחלט היה גם נמוך מכך היום, הרי שהרווח יגדל.
    אני עוקב גם אחר המיילים בפרטי, ואע"פ שאיני מפרסמם בשל צינעת הפרט היו גם סגירות במדד 1258-9 ברווח הרבה יותר משמעותי.

לא יתכן מה שקורה כאן. לא יתכן שמכונה, ו red-r מעלים סגירה רווחית וחלק מעלים סגירה שלילית. אחת ולתמיד צריך לפתור את התעלומה.

בשום וריאציה שהיא לא יתכן הפסד של 200 ש"ח ליחידה. לא היה קפיצה/נפילה במדד שתצדיק הבדל משמעותי במחירי ביצוע, מה גם שאנו רחוקים מפקיעה ולכן מעט יותר תקבול בקול ושווה מעט פחות תקבול בפוט (משחק סכום אפס) - מקרה ranjef שתואר. אולי הרווחת קצת פחות בכתיבה אך מהצד השני הרווחת יותר. איני סבור חלילה שמישהו מציין הפסד לחינם אך בהחלט לא ברורה התמונה במקרה זה. לא מדובר על ספק של 50 ש"ח אלא הבדל של מאות, ואני מדגיש שוב - לא יתכן במרחק כה רב מפקיעה שצד אחד לא יכסה על משנהו.

הדבר היחיד שאני יכול לשער לעצמי, הוא שחלק מהאנשים מתעלמים מהתיקון ולא הוסיפו את אותם 300 ש"ח בקירוב לסך כל האסטרטגיה. אז בהחלט יתכן שהפסד של 100 יהפך לרווח של 200 וזה יעשה שכל.

רואה ממטר:
    הרצנו כאן את מחירי הביצוע שלך. אחד משניים קרה:
    1. לקח לך 3 דקות לסגור את האסטרטגיה.
    2. סגרת במדד 1264.1 - לפי מחירי הביצוע. לא יתכן במדד 1263 PUT 1230 יהיה שווה 840 ש"ח. כרגע המדד שוב 1263 ושוויו 890 ש"ח. זה, והשוואות נוספות מראות שהמדד היה אחר בסגירה. red-r סגרה במדד 1263.2 וכך הלאה. יש לכם הזדמנות מצוינת ברגעים אלה בה המדד נושק ל 1263 מלמטה בכדי להיוכח בנכונות הנתונים והמחירים.

שחקן -
    אני מסכים שלא ייתכן הפסד של 200 ש"ח אלא אם כן לא בוצע התיקון של ה-4/11 שהכניס 270 ש"ח רווח אצלי ואם אני זוכר טוב, 300 ש"ח אצלך.
    הבעייה בעיניי היא אותה האחת שהעליתי בסיכום של חודש אוקטובר כאשר סגרנו בבת אחת שלוש אסטרטגיות. הפרש של 10 ש"ח בכל פעולה, שזה בעצם יחידת מחיר אחת ברוב האופציות, עושה את כל ההבדל. באסטרטגיה הזאת בצענו 10 פעולות (5 פעולות פתיחה ו-5 פעולות סגירה) כפול 10 ש"ח זה נותן את רוב הפער בין הפסד של 50 ש"ח לרווח כזה.

אצלי רווח 110 ש"ח ליחידה.
    תודה!
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות