x

עמוד 3 מתוך 10 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 93

נושא: תוצאות מכרז העמלות

Re: תוצאות מכרז העמלות

קודם כל תודה על היוזמה לכל המעורבים!
    אני בהחלט מעוניין.

היי

אני לא יודעת מה אתם מתלהבים מהעמלות???
    אני סוחרת היום כבר ב 0.1 עמלת קניית מכירה ו 2.2 ש"ח לאופציה...
    וגם חו"ל אני משלמת פיקס 11$

חוץ מזה למי שלא סוחר אופציות יחסית גדול... (700 אופציות) די מבאס לשלם 400 ש"ח על המערכת...

זומזום – אין דמי שמירה.
    אין עלויות למעבר תיק המניות ולכן גם אין השתתפות.
    כשאתה מעביר לבית ההשקעות 50K ויושב שם על מניות בסכום של 20K ללא שינויים (פשוט יושב על מניות ) תקבל את מערכת האורדרנט ולא את ה FMR.
    אין עמלה על המרת מט"ח .
    מבחינת יציבות – שחקן רשם בעבר שבתי השקעות מבוטחים ובנקים לא. במקרה הזה מדובר גם על חברה ציבורית ולכן אני יכול להוסיף שאין חשש לפשיטת רגל של החברה והיא יציבה.

מקס – אורדרנט, מערכת שמתעדכנת כל 30 שניות או כל שניה אם תעדכן ידני. עדיפה על המערכות של הבנק בעיקר משום שמהירה יותר ויציבה יותר (נופלת פחות). מבחינת אופציות עדיפה משום שמרכזת הרבה נתונים במסך אחד, מה שלא קיים במערכות הבנק.

ג'רחי – רק בחודשים בהם לא הגעת למינימום 700 תחוייב. יתרה מזאת יש בינינו הסכמה שגם על 650 או משהו באיזור לא ילכו איתך לרבנות. בחודש בו לא ביצעת פעולות תחוייב על 400 ₪.

נייטשיפט – פיספסת.

לא רוצה להיות הורס השמחות היחיד פה, אבל 1.9 סנט למניה יכול להיות מאוד יקר.
    אם אני רוצה לקנות מניה זולה (2 דולר נגיד, כמו AIG) בסכום לא גדול (יחסית), נגיד 20,000 דולר.
    10000x1.9/100=190 - יוצא 190 דולר עמלה.
    אותה קניה בבנק (0.35) תצא - 20000x0.0035=70 - יוצא 70 דולר.
    פספסתי משהו?

מספר היחידות לא רלוונטי כי העמלה נגזרת מהסכום הכולל.
    20,000*0.019 = 380 דולר.

בבנק:
    20,000*0.035=700 דולר.

סוחרת- 4 שניות מאז שאשרתי אותך וכבר ביקורת
    בכל מקרה לתגובתך:
    המחיר שאת משלמת היום הוא מחיר גבוה במקצת מהמחיר לסוחר מתחיל עפ"י ההסכם אך לא זו הנקודה. לסוחרים פעילים תינתן הנחה נוספת לאחר הוכחת פעילות. זה סף הכניסה בלבד. מעבר לזה הסכום הוא קבוע לשנה וישנם יתרונות נוספים כמו גם הגב של האתר ויכולת ההשפעה כתוצאה מהקולקטיב.
    מבאס לשלם 400 ש"ח? אין מחיר זול יותר ואין כמות אופציות מינימאלית יותר. מי שלא סוחר
    700 אופציות בחודש או 1.2 מליון לדעתי לא צריך את ה FMR. באמת שזה רף נמוך למשקיע בבורסה.

זומזום – אין דמי שמירה.
    אין עלויות למעבר תיק המניות ולכן גם אין השתתפות.
    כשאתה מעביר לבית ההשקעות 50K ויושב שם על מניות בסכום של 20K ללא שינויים (פשוט יושב על מניות ) תקבל את מערכת האורדרנט ולא את ה FMR.
    אין עמלה על המרת מט"ח .
    מבחינת יציבות – שחקן רשם בעבר שבתי השקעות מבוטחים ובנקים לא. במקרה הזה מדובר גם על חברה ציבורית ולכן אני יכול להוסיף שאין חשש לפשיטת רגל של החברה והיא יציבה.

מקס – אורדרנט, מערכת שמתעדכנת כל 30 שניות או כל שניה אם תעדכן ידני. עדיפה על המערכות של הבנק בעיקר משום שמהירה יותר ויציבה יותר (נופלת פחות). מבחינת אופציות עדיפה משום שמרכזת הרבה נתונים במסך אחד, מה שלא קיים במערכות הבנק.

ג'רחי – רק בחודשים בהם לא הגעת למינימום 700 תחוייב. יתרה מזאת יש בינינו הסכמה שגם על 650 או משהו באיזור לא ילכו איתך לרבנות. בחודש בו לא ביצעת פעולות תחוייב על 400 ₪.

נייטשיפט – פיספסת.

אם אני רוצה לקנות מניה זולה (2 דולר נגיד, כמו AIG) בסכום לא גדול (יחסית), נגיד 20,000 דולר.
    פספסתי משהו?

20,000*0.019 = 380 דולר.

בבנק:
    20,000*0.035=700 דולר.

סוחרת- 4 שניות מאז שאשרתי אותך וכבר ביקורת
    בכל מקרה לתגובתך:
    המחיר שאת משלמת היום הוא מחיר גבוה במקצת מהמחיר לסוחר מתחיל עפ"י ההסכם אך לא זו הנקודה. לסוחרים פעילים תינתן הנחה נוספת לאחר הוכחת פעילות. זה סף הכניסה בלבד. מעבר לזה הסכום הוא קבוע לשנה וישנם יתרונות נוספים כמו גם הגב של האתר ויכולת ההשפעה כתוצאה מהקולקטיב.
    מבאס לשלם 400 ש"ח? אין מחיר זול יותר ואין כמות אופציות מינימאלית יותר. מי שלא סוחר
    700 אופציות בחודש או 1.2 מליון לדעתי לא צריך את ה FMR. באמת שזה רף נמוך למשקיע בבורסה.

לא הבנתי. אני כלקוחה צריכה לבצע 700 אופציות בחודש???? או לחלופין 1.4 מליון שח מניות בחודש? בשביל לקבל את הFMR ללא עלות? נשמע לי המון!
    אנשים דיברו פה שהם סוחרי ביניים ולכן אין סיכוי שיגיעו להקפים כאלה. מקווה שלא הבנתי נכון את הכתוב....

מעוניין מאוד

אני גם כן מעוניין.

תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי admin
    נייטשיפט – פיספסת.

פספסתי משהו?

20,000*0.019 = 380 דולר.

בבנק:
    20,000*0.035=700 דולר.
    0.35 מאיות האחוז זה 0.0035, כך שלא טעיתי לגבי ה-70 דולר.
    לא כל כך הבנתי לגבי הנגזר מהסכום הכולל. לפי מה שאתה כתבת, זה יוצא 1.9% עמלה, וזה הרבה יותר ממה שהבנק לוקח. אפשר לפרט על זה?
    No pain, no gain

ron - הבנת נכון.
    מי שלא סוחר בהיקפים כאלה לא צריך את המערכת הזו.
    זה משהו כמו 25 אופציות ביום או 100 אלף קניה -מכירה 6 -7 פעם.
    תשימי לב אם קנית ב 50 אלף ומכרת אחרי זה ב 50 אלף כלומר שווה 100 אלף.

ציטוט פורסם במקור על ידי admin
    ron - הבנת נכון.
    מי שלא סוחר בהיקפים כאלה לא צריך את המערכת הזו.
    זה משהו כמו 25 אופציות ביום או 100 אלף קניה -מכירה 6 -7 פעם.
    תשימי לב אם קנית ב 50 אלף ומכרת אחרי זה ב 50 אלף כלומר שווה 100 אלף.
    כן, אבל הרעיון במכרז היה לאפשר לאנשים שלא כל היום מול המחשב ועדיין רוצים מערכת משופרת שלא כמו אורדרנט. ההיקפים גבוהים מאד! אין כאן כל פיתרון לסוחרי ביניים, אלא לאלו שמבצעים היקפים גדולים וכאלו אני מניחה שכבר מקבלים את התנאים אותם אתם מציעים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות