x

עמוד 1 מתוך 10 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 93

נושא: תוצאות מכרז העמלות

תוצאות מכרז העמלות

בוקר טוב.
    כידוע לכם, במכרז העמלות השתתפו ארבעה בנקים וחמישה בתי השקעות. כל החברות אליהן פנינו החזירו הצעות מלאות, ולאחר בדיקה מעמיקה והשוואתית, וחזרה השוואתית בשנית, החברה אשר הציעה את התנאים הטובים ביותר עבור משתמשי שחקן מעוף והזוכה במכרז היא "ישיר בית השקעות" !

מעבר לעמלות הנמוכות, שמנו דגש על כך שהדבר לא יהיה כמבצע או לפרק זמן קצר שמייד לאחריו
    יוקפץ המחיר. כמובן שניתנה חשיבות גבוהה לפרמטרים נוספים, שחלקם יבדקו על ידינו בשוטף.

ישיר בית השקעות הינה חברה בבורסה לניירות ערך בתל-אביב בע"מ (להלן: "הבורסה"), העוסקת בניהול תיקי השקעות ובמתן שירותי שיווק השקעות והינה בעלת רישיון ניהול תיקי השקעות ושיווק השקעות כדין (להלן: "מנהל התיקים"). חברות הבת של ישיר בית השקעות הן:
    1. ישיר בית השקעות (קרנות נאמנות) בע"מ עוסקת בניהול 30 קרנות נאמנות, כמפורט בעמוד זה.
    2. ישיר בית השקעות (קופות גמל) בע"מ הינה חברה מנהלת בעלת רישיון כדין, העוסקת בניהול קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים.
    3. ישיר בית השקעות (חיתום) בע"מ הינה חברה העוסקת בחיתום להנפקות ניירות ערך המוצעים בתשקיף.

בנוסף, ישיר בית השקעות בע"מ הינה חלק מקבוצת "ביטוח ישיר", העוסקת, באמצעות ביטוח ישיר חברה לביטוח בע"מ, שהינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה, בשיווק פוליסות ביטוח רכב, פוליסות ביטוח חיים וביטוח כללי.

להלן הפירוט התנאים המרכזיים אשר סוכמו:
    • רף פתיחת החשבון יעמוד על 15,000 ₪ בלבד.
    • המערכת שתוצע במסגרת ההסכם היא המערכת המתקדמת כיום בשוק – ה FMR. מערכת זו תוצע ללא עלות כנגד ביצוע 700 אופציות חודשיות בלבד או 1.4 מליון ₪ במניות (קנייה ומכירה יחושבו בנפרד).
    • במידה והלקוח לא יגיע לרף זה או לחלופין אינו מעוניין להתחייב לכך תוצע המערכת ב 400 ₪ בלבד או תוצע מערכת האורדרנט כתחליף.
    העמלות הן:
    אופציה – 2.15 ₪ בלבד.
    קניה/מכירה מניות – 0.11
    אג"ח/מק"מ –0.09
    פעילות חו"ל/אופציה ארה"ב
    מניות:
    - 1.9 סנט למניה, מינימום 7$ לעיסקהECN
    - 11$ MARKET MAKER

• אין דמי ביטול על ביצוע פעולות.
    • אין דמי שינוי על ביצוע פעולות.

המחירים הם קבועים, לא ניתנים לשינוי ואינם מותנים בביצוע מינימום עד לחודש מרץ 2010.

לאחר פרק הזמן המצויין לעיל, במידה ותהיה מעוניינת החברה בהעלאת המחיר - הדבר יבוצע רק לאחר ידוע המשתמש על כך ואישורו. מובהר בזאת, כי הבחירה תהא בידי הלקוח בלבד האם לאשר את השינוי או לעזוב את החברה ללא קנסות ו/או התחייבויות אחרות למעט המגיע לחברה עפ"י חוק.

• ללקוחות בעלי פעילות גבוהה במיוחד תיבדק האפשרות למתן הנחה אף מעבר למצויין לעיל, אך בשום פנים ואופן לא גבוהה מהמינימום המצויין.
    • במסגרת ההסכם החברה מעמידה צוות שירות פעיל בשעות המקובלות , ומענה טלפוני מיידי בכל שעות המסחר (9:00 – 23:00), לרבות יום שישי, לשם בדיקת מדדים, ביצוע פעולות, ובכלל. אנו מצידנו נדאג לוודא זאת מידי פעם בפעם. קיימת הסכמה בנוגע למהם זמנים סבירים ופיצוי במקרה והנ"ל אינו מתקיים, אך אין באפשרותנו להעלות זאת על הכתוב - כל שאני יכול לומר הוא שהאתר ידע לפעול במקרה מעין זה עבור כל לקוח שיפנה אלינו.

• החברה תעמיד פירוט מלא של תיק הלקוח בכל עת שתידרש.
    • החברה תספק דו"ח רבעוני ללקוח מידי אשר ישלח לכתובת אשר תימסר במועד ההרשמה.
    • נציג מטעם החברה יגיע פיזית לבית הלקוח/משרדו לשם ביצוע הניירת הדרושה לביצוע ההעברה.

ישנם צ'ופרים נוספים אך איני יכול להעלות אותם על הכתב וסביר כי תגלו אותם בהמשך כלקוחות החברה.

בימים הקרובים, נעלה באנר שיכיל את המידע הנ"ל ואפשרות יצירת קשר. נציג מטעמנו ייצור קשר עם הנרשמים, לשם קביעת פגישה. אני יודע כי ישנם כאלו הממתינים כבר זמן רב, ולכן ניתן בינתיים להירשם בשרשור זה ואנו נדאג כי ייצרו עימכם קשר בהקדם (לציין שם בלבד, והודעה תישלח לפרטי).

המשך יום טוב.

Re: תוצאות מכרז העמלות

אני מעוניין ודחוף.
    המקום שבו אני מנהל גם יותר יקר וגם משנה מחיר כל חודשיים.

תודה שחקן על כל ההשקעה !

אני גם מעוניין.
    No pain, no gain

שחקן יישר כח!!!

אני בפנים גם

גם אני מעונין

[quote="שחקן מעוף"]
    פעילות חו"ל/אופציה ארה"ב
    מניות:
    - 1.9 סנט למניה, מינימום 7$ לעיסקהECN
    - 11$ MARKET MAKER
    המשך יום טוב.[/[/quote

אפשר רק לפרט על הקטע הזה? כמה מינימום בפועל יעלה לי לקנות נייר ערך זר?
    No pain, no gain

7 דולר.
    לפי חישוב של 1.9 סנט.

נשמע מצויין.
    מישהו יכול לתת הסבר מה נותנת ה- FMR ומי זכאי לה ?
    תודה !

FMR נותנת ה כ ל.
    זו מערכת משוכללת שנותנת און ליין מניות/אופציות/חו"ל. ...
    מה שאתה מכיר מהמסכים היפים שנצבעים כל שניה באדום-ירוק כמו ריקוד יפה שכזה (סליחה
    על הפואטיות על הבוקר).
    און ליין - היצרנים מתחייבים לעדכון אוטמאטי כל אלפית שניה מה שנותן לך אפשרות
    לראות שינויי פוזיציה, עיסקאות עתיידיות, גרפים, לוח פקודות, בקיצור באמת שהכל.
    לנו בבנק אין אותה...
    אחת הסיבות לבחירה בישיר היא שהמערכת הזו עדיפה על מערכות אחרות שהוצעו לנו במחיר
    גבוה יותר (דוגמא - מגמה שהיא אחלה מערכת אבל בכלל לא אותה ליגה).
    זכאי לה מי שעושה 700 אופציות או 1.4 מליון ש"ח מניות (נגיד קנית ב 100 אלף ומכרת 100
    אלף = 200 אלף), או מי שרוצה לרכוש ולא להגיע לסכומים האלה בסכום של 400 ש"ח.

נשמע לא רע בכלל, בייחוד עמלה 0.11 על קניה ומכירה של עמלות.
    הייתי מעוניין לנסות.
    תודה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות