x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: איך ניתן להרוויח מהמפולת הצפויה במחירי הדירות ?

איך ניתן להרוויח מהמפולת הצפויה במחירי הדירות ?

שמעתי שהיא צפוייה כבר כמה שנים
    בינתיים יש סימנים ?
    אייל

בגדול, שורט בנקים.
    מדד הנדלן הוא לכאורה הבחירה הטבעית אלא שהוא מערב הרבה נדלן מניב + השקעות מעבר לים ולכן הרגישות שלו שלאחר הבום הראשוני זניחה.
    לעומת זאת מניות הבנקים הן החשופות האמיתיות למשבר כי מקסימום חברת נדלן תפשוט רגל אבל לבנק זאת לא יקרה ולכן שם פוטנציאל ההפסד משמעותי במיוחד. בחירה בשורט בנקים גם טומנת בחובה בונוס נוסף - גם אם נניח שהבועה לא תתפוצץ בשנה הקרובה אתה מקבל השקעה בה הדאונסייד של הריבית כמעט ולא קיים, והיות וברור שהריבית תעלה (גם אם נניח רק עוד שנה) די בכך לספק עוד פוטניאל רווח ללא קשר לנדלן.

מפולת לא תהיה.
    אבל אני צופה שתוך שנתיים המחירים ירדו ב 20%
    הצעדים שנעשו בקבינט הדיור של פיד יובילו להיצע גדול יותר.

מסכים בהחלט עם שחקן מעוף ו"לונג" ב-100%. זו גם דעתי. דרך אגב לאלה ששכחו. אני עוקב אחר מחירי דירות בשכונות טובות בירושלים. לפני כ22שח חבר שלי קנה ברמת בית הכרם,רחוב משה קול דירת 4 חדרים וקיבל מחיר מועדף כמעה היות והקבלן יזם חבר שלנו. לאחר מכן מחיר הדירה ירד ב30% והתאושש רק לאחר כ15 שנים. עכשיו המחיר גבוה יותר. לתשומת לבכם

בהקשר זה ובהערכה גסה = כל הורדת ריבית דוחה בעוד רבעון לפחות ירידה (אמיתית) במחירי הדיור. תעשו חישוב
    כמה צריכה להיות הריבית שלילית בשביל לפלוג תצליח לחצות את הכהונה מבלי שזאת יתרחש במשמרת שלה....

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות