x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: צ'אט עם שחקן 28/08/2014

צ'אט עם שחקן 28/08/2014

(16:29) שחקן מעוף: צהרים טובים לכולם.
    (16:29) nivh: הי שחקן =)
    (16:29) קרלוס: צהריים טובים
    (16:29) שחקן מעוף: ברשותכם, מספר מלים על החודש והצפוי ומשם אשמח להתפנות לשאלות.
    (16:29) עמית1: שלום שחקן וצהריים טובים לכולם
    (16:29) גרוס: שלום שחקן, כמה מילים על הפקיעה?
    (16:30) שחקן מעוף: בגדול,חודש קליל למדי עם מגמה ברורה של החלשות וגלישה איטית מטה. שחקני המעוף
    (16:30) אנליסט: שלום שחקן, הערכות לחודש הקרוב?
    (16:31) שחקן מעוף: לא האתמצו במיוחד החודש ואמנם הורדת הריבית פגמה בתשואה הסופית אך עדין מדובר ברווח (יציאה כאמור בסקירה בסביבות 1393 והמנעות מסקוויז.
    (16:31) שחקן מעוף: מה שראינו בשבוע האחרון הוא שילוב של מספר פרמטרים ובראשם הורדת הריבית + שער הדולר + 2000 נקודות ב SP
    (16:32) שחקן מעוף: שלושת הפרמטרים הללו מיצו עצמם ולכן הערכת שחקני המעוף היא חזרה לכיוון גלישה יטימת מטה ובראש ובראשונה 1380.
    (16:32) שחקן מעוף: הריבית - לא יכולה עוד לרדת; שער הדולר לא יזנק שוב 4% ; SP לא יתרחק במהירות מ 2000 מעלה אם בכלל
    (16:33) שחקן מעוף: שורה חתחתונה לאוגוסט - הממשיכה גם לספטמבר: איננו רואים שינוי מגמה כלשהו ומניחים המשך חולשה בת"א.
    (16:34) יובל_מור: צהריים טוביםם שחקן, דעתך על הסטיה לספטמבר?
    (16:34) שחקן מעוף: מחוץ לפקטורים הרגילים שתי נקודות שלדעתנו יתנו הטון: שער הדולר יאבד 1-2% ויכביד על המדד + טבע שצפויה להמשיך ולהיחלש (בצאט חודש שעבר ציינו ירידה של 10% ואכן ירדה חדות)
    (16:34) אנליסט: האם המבצע יכול להשפיע פןליטית - התפרקות הממשלה? בחירות?
    (16:34) עמית1: גבולות שוקת לחודש 9/2014?
    (16:35) שחקן מעוף: רק הסטוריית ספטמבר תומכת בעליות בחודש הקרוב אלא שהפעם אין בכלל חגים (פקיעה בשלישי טרם ראש השנה) ולכן בהחלט יתכן ולא תהא השפעה
    (16:35) גרוס: אפריקה פרסמה מצגת לא כל כך טובה, האם בתחתית ושווה כניסה? או לחכות?
    (16:35) שחקן מעוף: אנליסט - פוליטית קשה להעריך ולא אנסה להתנבא בעניין אבל ישפיע על הצמיחה ועל קצב ההאטה שיגבר
    (16:36) נוקוטו: פרטנר לא מצליח הלהתייצב, שווה קניה או שצריכה קודם לפרוץ?
    (16:36) smichae2: בזן בראלי יש מקום להיכנס?
    (16:36) קרלוס: התחממות על גבול עם סוריה - חזית שניה? השוק מתרגש?
    (16:36) ronny1181: מה הטווחים העדיפים החודש? בינונית?
    (16:36) שחקן מעוף: עמית - 1360-1430. קשה לכתוב רחוק יותר מזה מאחר והפרמיה מגוחכת
    (16:37) ronny1181: יש טווחים יותר צרים?
    (16:37) nivh: תעודת סל כסף - בארץ או בחול? (ואם אפשר מספר נייר או טיקר)
    (16:37) שני: שחקן אגח טאואר ו הגיע ל8% רווח - מתי למכור?
    (16:37) שני: או שאולי עדיף לחזק?
    (16:37) עמית1: תודה רבה﷯
    (16:37) שחקן מעוף: גרוס = אפריקה זו לא תחתית . אין מה לחפש במניה ואני אומר את זה בערך כל צאט. עדין לא סיימה את הירידה והיא מתאימה רק למסחר יומי.
    (16:37) המכונה: אפשר התיחסות לריבית? ישפיע על דולר/שקל לטווח הארוך?
    (16:38) דוידיק: שלום שחקן, הצמד - טבע ופריגו, מה דעתך על המניות?
    (16:38) שחקן מעוף: פרטנר = תנודתית מדי ולכן מעדיף את סלקום גם בגלל קצב נטישה צפוי חסר פרופורציה. את המכה הקשה סלקום כבר קיבלה ולכן ניתן לאסוף בזהירות
    (16:38) גרוס: אופקו בבקשה
    (16:38) yossid11: ערכתך לגבי כיוון השווקיםבחול בעיקר ארהב
    (16:39) אנליסט: מה הפקטור שלו תהיה השפעה על המדד החודש? חו"ל?
    (16:39) שחקן מעוף: מיכה - בזן יכולה להמשיך בשקט מעל 120 . כל עוד לא תהא מגמה שלילית חזקה בשוק אני לא רואה סיבה שתפסיק לטפס.
    (16:39) ran191: שחקן, מה דעתך על דלק ועל חברה?
    (16:39) yehi: האם הבלגן באוקראינה יכול באמת ליצור מפולת?
    (16:39) יובל_מור: מדד הבנקים, האם יש שנוי הערכה, בבקשה?
    (16:40) שחקן מעוף: קרלוס - זו שאלה בטחונית פוליטית. אם טובי הפרשנים הצבאיים כשלו במשך חודש שלם אני בטח לא יכול לתרום בנושא. באופן אישי לא נראה לי ריאלי שתיפתח כרגע חזית בצפון אבל זה המזה"ת...
    (16:41) קרלוס: לא פתחת ספטמבר אתמול, האם עדיין אפשרי לפתוח?
    (16:41) שחקן מעוף: שני - כל עוד המנה מטפסת, והיא מטפסת, האגח ימשיך לעלות ולכן עכרגע מוטב להחזיק. האגח טוב לאין שיעור מהמניה.
    (16:42) גרוס: כיל וחברה לישראל, מה צפוי?
    (16:42) שחקן מעוף: ניב - סילבר ישירות אבל הכי פשוט זה חוזה עולה במקרה זה. פחות עמלות וחשיפה לשער חליפין.
    (16:42) שני: תודה רבה, אני גם מחזיקה שורט על בזק, מה דעתך?
    (16:43) שחקן מעוף: ריבית - החלטה הזויה אין לי הסבר אחר אבל עושה לנו את החיים קלים = נגמר הסיפור של בנק ישראל ומכאן אם יתחיל מיתון הנגידה הכניסה עצמה לאפס תחמושת.
    (16:43) נוקוטו: ישראמקו לקחתי לפני כמה ימים, היום אני רואה שהיא ואבנר יורדות, שווה סגירה?
    (16:44) p&p: שחקן מה עם ריבית אפס? בלתי אפשרי?
    (16:45) שחקן מעוף: ההשפעה על שער הדולר כבר מגולמת במלואה ומכאן מניחים תיקון של 1-2% והתיצבות סביב3.5-3 55
    (16:45) יובל_מור: אוכף קלנדרי, באיזה שלב של החודש עדיף?
    (16:45) שחקן מעוף: 3.5-3.55
    (16:46) שחקן מעוף: יוסי - לא רואה תיקון חד בוול סטריט ועדין ארה"ב צפויה להיות עם תשואה עודפת. התרחיש הסביר - וול סטריט יציבה , ירידות באירופה ובאופן זניח באסיה.
    (16:46) אנליסט: מדד הנדלן? יכול אולי לציין מניות מעניינות?
    (16:47) שחקן מעוף: הפקטור המרכזי החודש יהיה דווקא אירופה. הסיפור עם אוראינה יכול להתפתח הכי הוא מקרין על כל היבשת ויש בו מספיק בשביל להיות זרז למצב נפיץ גם ככה.
    (16:47) עמית1: בהקשר לוול סטריט, היום כותרות: רוסיה עם אוקראינה, ישפיע?
    (16:47) גרוס: אל על יורדת עוד אחוז היום, מה דעתך על המניה?
    (16:48) שחקן מעוף: דלק קבוצה - מחיר אסטרונומי ואין מה לחפש במניה. חברה אפשרית אבל עדיף כיל ישירות.
    (16:48) המכונה: עמית, השאלה היא יותר כמה אנחנו מושפעים מאירופה
    (16:48) דוידיק: בריינסווי בבקשה
    (16:48) שחקן מעוף: מדד הבנקים, ראו התיחסות בסקירה השבועית. אם אחרי דוחות שכאלה המדד לא רץ קדימה זה רק מחזק את שאנו טוענים ביחס ל
    (16:49) קרלוס: גוגל ואפל מה חדש במניות?
    (16:50) שחקן מעוף: תריך להוסיף לזה החודש את העובדה ששחקני המעוף מעוניינים להוריד המדד ויעשו זאת דרך המגזר ולכן הכיוון של הבנקים מטה.
    (16:51) שחקן מעוף: בזק - הכיוון של המניה מטה ובכלל מרבית התקשורת. יוצאת מן הכלל סלקום אך גם זאת בסכומים נמוכים יחסית.
    (16:51) שני: תודה. יש כיוון לדיסקונט? דיסקונט השקעות עדיפה?
    (16:52) שחקן מעוף: נורקוטו = ישראמקו ואבנר מניות לטווח ארוך מאוד. אין מה להתיחס לקנות ולשכוח ואלו המניות העדיפות כרגע מהגדולות
    (16:52) שחקן מעוף: P - אני חושב שלוג נבהלה מהביקורת עליה + היא לא תעז לעשות מה שדראגי וברננקי לא עשו. קשה לי לראות את פלוג הנגידה הראשונה בעולם שמאפסת ריבית.
    (16:52) גרוס: עברה פה מחשבה שכסף הוא אינדיקטור המוקדם לזהב, מה דעתך?
    (16:52) שחקן מעוף: מה שבטוח = לא בהחלטה הקרובה או זו שאחריה.
    (16:53) אנליסט: מניות מעניינות ממגזר התקשורת?
    (16:53) שחקן מעוף: נדלן - ביג אלרוב אלוני חץ וחנן מור מעניינות . השאר פחות טובות ומוטב להשקיע נקודתית ולא במגזר.
    (16:54) דוידיק: קמטק וכן פיין
    (16:54) ROSI14: שחקן צהריים טובים מה עם אג"ח מדינה ואיזה כדאי להחזיק ? תודה
    (16:54) מיכאל1: שחקן - דלק קידוחים לא מצליחה לעלות - יש סיבה?
    (16:55) שחקן מעוף: עמית = וול סטריט לא תושפע באופן חריג מהמשבר באירופה. הוא לא כזה מדאיג אלא קטליזטור למה שיבוא אחריו.
    (16:55) שחקן מעוף: צריך לעקוב אחרי סנקציות מצד רוסיה על אירופה ולא להיפך.
    (16:57) שחקן מעוף: בריינסווי - 4200-4500 זה השווי ההוגן אחרי ירידה. כרגע נמצאת איפשהו שם באמצע. פרווה.
    (16:57) דוידיק: וגם דלק קבוצה בבקשה
    (16:57) נוקוטו: הראל השקעות? או מגדל?
    (16:58) שחקן מעוף: מהבנקים = הבנקים הקטנים עדיפים וכל מקרה דסקש עדיפה על דיסקונט.
    (16:59) יובל_מור: באיזו רמה יתאפשר שורט על סנופי?
    (16:59) שחקן מעוף: כסף מושפע מזהב ולא להיפך ולכן אינו אינדיקטור מוקדם. אם כבר הנפט מלמד במשהו על כיוון הזהב אך גם זה לא כבעבר בגלל שבירת קורלציות בריבית אפס.
    (17:00) שחקן מעוף: רוסי = אגח מדינה לא רלונטי כרגע. עמלת קניה / מכירה והזמן עד העלאת ריבית בישראל וקבלתי סיכון כמעט ודאי וסיכוי תשואה נמוך ביותר.
    (17:00) שחקן מעוף: קמטק = אחרי 30% הייתי מממש מי שבפנים ומי שבחוץ לא נכנס. מניה טובה אבל לפני תיקון של 5-10%.
    (17:01) גרוס: יש צמד עדיף כעת למסחר במטח?
    (17:01) שחקן מעוף: כן פייט = מגמת ירידה אבל מוגזם = שער 645 ומטה הוא כבר הזדמנות קניה.
    (17:02) שחקן מעוף: דלק קידוחים = אם מחיר הגז לא עולה ויתר הפרמטרים בחברה נשחקים אין סיבה שתעלה. גם סביבת המניות המקומית לא דוחפת ולכן צריך לראות שהמניה לא יורדת ולא זה שאינה עולה. המצב צפוי להימשך.
    (17:02) שני: ארפורט סיטי תקנה בחודש האחרון, לדעתך המשך תיקון מעלה?
    (17:03) מיכאל1: ישראמקו/אבנר/דלק קידוחים =לטווח ארוך מה עדיף?
    (17:03) שחקן מעוף: מגדל עדיפה על הראל = החלוקה יותר יציבה והבעלים החדש חותך עלויות בצורה ברוטאלית. זו לבדה סיבה לעליה ברווחיות ברבעון הקרוב בלי קשר לפעילות מסורתית.
    (17:03) שחקן מעוף: יובל - אתה מחפש לתפוס פיסגה וזה קשה עד בלתי אפשרי. במקום לנסות לתפוס את המדד הטוב בעולם מבחינת תשואה/מניות פשוט תתמקד בשורט על הדאקס. הרבה יותר קל ורווחי.
    (17:04) Sharon209: שחקן שלום, מה קורה עם קמהדע?
    (17:04) שחקן מעוף: גרוס - יורו דולר אחרי תיקון אלים ולכן שורט עד 1.3 ולא יותר. דולר /ש'ל אפשרי אבל ירידה של 1% ולממש
    (17:05) mennytz: שחקן, האם הגיע הזמן לבנות פוזיציה שורט על תל בונד 20 ? באיזה כילים?
    (17:05) שחקן מעוף: שני = ראי יציאה של מוסדיים מהמניה. התיקון הזה לא צפוי להימשך והוא נשען על סוחרים ולא משקיעים = ידיים חלשות ובעייתי.
    (17:06) נוקוטו: פוקס בבקשה
    (17:06) שחקן מעוף: מיכאל = מאוד דומים מבחינת התשואה אבל ישראמקו עדיפה בגל הבאזז התקשורתי והעובדה שזה מדבר ליותר משקיעים וסוחרים.
    (17:07) שחקן מעוף: מני = על תלבונד 40 ומאוד פשוט תעודת סל שורט (תכלית או קסם).למרות הורדת הריבית אין פריצה משמעותית של השיא ומכאן אין הורדה נוספת ויש להמתין עם השרט כמו מניה לטווח ארוך.
    (17:08) mennytz: להמתין זה ברור. לא מחר תעלה הריבית, האם כדאי שורט כפול?
    (17:08) שחקן מעוף: קמהדע = ראו פירוט בתיק האתר. ירידה לא מוצדקת בחודשים האחרונים ומהווה הזדמנות קניה לפחות לטווח קצר בינוני.
    (17:08) שחקן מעוף: פוקס - אין מספיק מקום בישראל לכ"כ הרבה רשתות אופנה. כיוון שההתפשטות לחול לא צלחה המחיר מופקע והיא תרד חדות בתקופה הקרובה.
    (17:09) שחקן מעוף: מני = בדוק אותי אבל עד כמה שאני זוכר אין תעודת שורט כפול תלבונד 40 אלא רק ללא מינוף (כמעט בטוח אך שוב אבדוק בשנית). אם יש כפול ברמה הנוכחית בהחלט אפשרי.
    (17:10) שחקן מעוף: ברשותכם, אני אסיים בשלב זה ואתפנה לשלב הנעילה.
    (17:10) שני: תודה רבה שחקן
    (17:10) mennytz: שחקן תודה
    (17:10) עמית1: תודה רבה וסופשבוע נפלא
    (17:10) שני: סוף שבוע נעים
    (17:10) smichae2: תודה גדולה
    (17:10) המכונה: תודה שחקן, חודש מוצלח לכולם
    (17:10) מיכאל1: תודה רבה
    (17:10) דוידיק: תודה רבה שבת שלום
    (17:10) שחקן מעוף: תודה על הזמן והסבלנות.
    (17:10) נוקוטו: שבת שלום
    (17:11) שחקן מעוף: המשך ערב טוב ושבת שלום.
    (17:11) קרלוס: תודה שחקן
    (17:11) Sharon209: תודה ושבת שלום
    (17:11) nivh: תודה, צ'אט עלי

תודה ניב. אני רואה שאני יחידי. טוב שאתה מעלה באתר את מה שהשחקן אמר. שבת שלום

כדי שלא תישאר לבד וכי חשוב גם להגיד תודה אז יישר כוח ניב

תודה, לכבוד הוא לי =)
    רק מעביר דברי חכמים

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות