x

עמוד 12 מתוך 53 ראשוןראשון ... 2101112131422 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 111 עד 120 מתוך 525

נושא: סקירות טכניות על מדדי ישראל , תא" 35 , בנקים ,נדל"ן , ביטוח.

לוי עובדיה בוקר טוב
    בנקים - לדעתי לפי מצב הכסף+מוכרים יתר =המצב לא כל כך קשה כמו שאתה מתאר
    נערך לאחרונה על ידי golzvi, 15.09.2014 בשעה 09:15

בוקר אור,

איני מתאר שום מצב חמור , אלא במילים את אשר אני רואה.

חמור או לא זו פרשנות.

אבקשך הסבר " מצב הכסף" + "מוכרים יתר " שאני מניח שזה מכירות יתר, על כן על אילו מתנדי מומנטום כוונתך, ובאיזה כיול.

תודה וממתין לך.
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

מצב הכסף=OBV יותר כסף נכנס בעליות מאשר יצא בירידות
    מוכרים יתר=כמובן מכירות יתר
    אני לא רואה כל כך את הירידות שאתה צופה לפחות בטווח הקצר

היי,

זה בסדר שאתה לא רואה , כמוני, כי לבטח מתנדי מומנטום שלנו מכוילים באופן שונה.

תודה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

מדד הנדל"ן,

עדכון ל 17-9-14 1225H

המדד נסחר עדיין בתוך הגזרה שנתנה בסופ"ש האחרון , ב ין ה 405 שבו נתמך ובין ה 415.

כרגע הגרף שוב חיובי מאתמול שלשום כאשר נתמך על קו ה 405, והוא עושה את דרכו לקו העליון בנמצא כרגע ב 417 ( כול יום הקו עולה קצת ), אבל :

עצם היותו חיובי , לא הופך אותו עדיין לבעל כוח פריצה של הקו העליון , אלא המחיר מתנהל בתוכו.
    NADLAN25.jpg
    תודה ובהצלה.

ל golzvi
    עובדיה הזכיר בהזדמנות אחרת שהוא מסתמך בעיקר ב5 מתנדים
    כאשר OBV לא כלול ביינהם
    אני גם עוקב אחרי המתנד
    לדוגמא
    באבגול יש סטייה חיובית ב OBV
    אבל עובדיה חשב שהיא שלילית
    והיא יורדת
    אייל

משקל הבנקים שונה מאבגול
    יש מתנדים שמשפיעים האחד על השני לדוגמא RSI מושפע מ OBV
    זה דיון במקום אחר ולא בפוסט הזה

מדד הנדל"ן,

עדכון לסופ"ש, 19-9-14

מדד הנדל"ן פתח היום בגפ מטה וממנו חזר להיות חיובי עם סגירה שבועי חיובית ב 415.57 שהם כ 0.57%+ .

טכנית המדד עוצר בדיוק בקו התנגדות שבועי, ב 415 , וזו הפעם השנייה שהוא נמצא בערך זה בשבועיים האחרונים.

מעל ראשו ומעבר לקו ב 415 נמצא קו טכני נוסף של יתד עולה , מאוד ארוך והוא ב אזור ה 418.

נתונים טכניים:

המדד נסחר מעל שלושת הממוצעים החשובים + מעל רצועת מרכז בולינגר + מתנדי מומנטום חיוביים , יחד עם מתנדי מגמה חיוביים.

כך ש על היבש , הנתונים הללו אמורים לאפשר פריצה מעלה של הקו האופקי + האלכסוני בהמשך.

האם הנתונים והגרף השבועי מאפשרים המשך עליות ?

כן ! וכרצונו של הטווח היומי !

לסיכום :

טכנית שני טווחי הזמן של הגרף נראים באופן חיובי להמשכיות מעלה, כאשר במידה והמחיר מצליח כבר ביום א" הקרוב לפרוץ את שני הקווים מעל ראשו, הזירה פתוחה ללא התנגדויות מיוחדות עד ה 450 +-.

המדד חיובי וחופשי להמשיך במהלך העולה שלו.

NADLAN 23.jpg

תודה ובהצלחה

עובדיה שלום,

אודה לסקירה עדכנית לבנקים ול-25,

סוף שבוע נעים

מדד הביטוח,

עדכון לסופ"ש ' 19-9-14

גרף שבועי :

מאז שבר המחיר לפני 22 שבועות את קו ה 1540, הוא מדשדש על בסיס שבועי ולא הצליח לפרוץ אפילו לרגע את הקו הזה

כטווח עליון בדשדוש ואילו הטווח התחתון הוא ב 1468. כך שלפחות על בסיס שבועי רק פריצה או שבירה ייתנו את הכיוון וגם 75

נק" לכול כיוון שלא יהיה.

קובץ מצורף 5099

גרף יומי :

כאן רואים בפירוט את טווח הדשדוש ואת התנועות היומיות בתוכו, כאשר יום ה" האחרון המדד פותח בגפ מטה מתחת לקו ה 1520 ומיד מתרומם וסוגר את השבוע באופן חיובי ב1531 .

נתונים טכניים:

הגרף נסחר מעלל שלושת הממוצעים החשובים + מעל מרכז רצועת בולינגר + 3 מתנדי מומנטום בטווח היומי חיוביים + מתנדי מגמה חיוביים !

מה נשאר ???

לסיכום :

המדד מדשדש כבר 22 שבועות , בטווח נתון וידוע כאשר מצב המתנדים הטכניים עם הקרבה ל טווח העליון, נותנים את האפשרות ואת הכוח לפרוץ מעלה את הטווח ולמעשה לקבוע יעדים מעל ה 1540 , גרף שבועי בהחלט מאפשר פריצה שכזו, .

המדד חיובי להמשך עם הצפי לפריצה.

BITUAHDDD23.jpg

תודה ובהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות