x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 25 מתוך 25

נושא: מניית טוויטר TWTR

גם אם באמת מתחילה לתפוס תאוצה זה עדיין לא משתקף בשער...

אכן עדיין וול סטריט לא מאמינה בה אך כך היה גם בפייסבוק....בוול סטריט מאמינים בהנהלות ויש לטוויטר עוד המון מה להוכיח.אני באופן ברור רואה עלייה בכמות המשתמשים והזמן שהם שוהים בטוויטר אך שוב,יכול להיות שאני טועה הנייר הזה הוא בסיכון גבוה (לעומת פייסבוק שהייתי בטוח בה ב-100% שהיא הדבר הבא ואפשר לראות זאת בפוסט שפירסמתי)....ראיתי זאת בעיקר בגלל המאבק והקבוצות שפשוט הכל מתנקז לשם...טוויטר מניה בסיכון גבוה אך להערכתי נסחרת מאד בחסר (היא צריכה להיסחר מינימום 20% מפייס הגדולה).....אחרי הדו"ח האחרון היא ירדה חזק (המשקיעים פשוט לא אהבו שהם הורידו נתון מסוים שמבטא את זמן השהייה באתר).....חכה לדו"ח הבא ונקבל אינדיקציה טובה יותר

http://www.bizportal.co.il/wallstree...article/412384 טוויטר הצליח להביס את התחזיות אך כפי שאמרתי למעלה הגידול במספר המשתמשים הוא המשמעותי ואם המנכ"ל לא צופה גידול משמעותי אז נראה שטעיתי בהערכתי.....לטוויטר אין כנראה את ה"חובה" שיש בפייסבוק כיום להיכנס לאתר ולשהות בו ממושכות...מודה ועוזב ירוחם,מה שנקרא.לחתוך הפסד.

מאז הקפיצה ל36 המניה רק יורדת ולא מתאוששת, השאלה הגדולה איפה תבוא התמיכה

לדעתי התמיכה כבר כאן ובגלל זה אני מאמין בטוויטר......דברים שפירסמה כרגע בפייסבוק סתיו שפיר....

Stav Shaffir

11 mins ·

קודם נעקוף אותו בטוויטר, אחר כך - בקלפי smile emoticon
    היום מציינים עשור לטוויטר, ומסתבר שאני הפוליטיקאית המובילה שם אחרי ראש הממשלה. תודה רבה לכל מי שעוקב אחריי, ומי שעדיין לא - אתם פשוט מוכרחים להצטרף. זה לוקח ממש כמה דקות לפתוח לעצמכם פרופיל, ועוד כמה דקות כדי להתמכר לזה.
    מהיתרונות הבולטים של הטוויטר: מדובר ברשת שמחייבת אפילו חובבי טקסטים ארוכים וטרחניים כמוני - לקצר הכל ל-140 תוים. לא שווה?
    וברצינות, הטוויטר מאפשר לנו לדבר ישירות, בלי התיווך של אמצעי התקשורת. אני מעדכנת שם בזמן אמת בכל מה שקורה בכנסת - ובעיקר מתוך ישיבות ועדת השקיפות שבראשה אני עומדת. מהטוויטר קיבלתי רעיונות לדיונים בוועדה, ולא פעם עלתה שם שאלה טובה שהפניתי ישירות לנציגי הממשלה, בזמן אמת.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות