x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16

נושא: איך מגלגלים לחודש הבא ?

איך מגלגלים לחודש הבא ?

נניח C1250 עלול להפסיד בפקיעה, כעת יעלה לי 1200 ש''ח (בניכוי מחיר ההגנה C1280)
    בחודש הבא התקבול יהיה 1600, האם כדאי להעתיק, ולהרוויח או שמא להרחיק לC1270 - מוגן C1300, שהתקבול שם זהה לנזק כאן.

Re: איך מגלגלים לחודש הבא ?

ציטוט פורסם במקור על ידי מלי
    נניח C1250 עלול להפסיד בפקיעה, כעת יעלה לי 1200 ש''ח (בניכוי מחיר ההגנה C1280)
    בחודש הבא התקבול יהיה 1600, האם כדאי להעתיק, ולהרוויח או שמא להרחיק לC1270 - מוגן C1300, שהתקבול שם זהה לנזק כאן.
    אין כזה דבר גילגול. זו פיקציה שלא קיימת. כי מה שזה אומר בעצם זה:
    נתקעתי עם פוזיציה גרועה, ויש לי אופציה בתוך הכסף. אז אני אעביר את האופציה הזו שבתוך הכסף באופן אוטומטי לחודש הבא, כאשר השיקול שמנחה אותי הוא שחס וחלילה התקבול שקיבלתי לא ירד, גם אם בעצם זו שטות גמורה שעלולה לדפוק לי גם את החודש הבא ולהגדיל את הנזק, וזה דבר שבחיים לא הייתי עושה באופן נורמלי, כמו למשל לפתוח C1270 לאוגוסט, כאשר השוק עושה סימנים משמעותיים של עליה ו C1270 יושב כמעט על הסטרייק.

במקום זה עדיף:
    אני סוגר את הפוזיציה הנוכחית בהפסד, אבל מעדיף לסגור כדי לא להפסיד יותר, כי לך תדע לאן תלך הפקיעה והסיכון לא מתאים לי יותר.
    ואני פותח פוזיציה חדשה בחודש הבא, עם שיקולים שמנותקים מהשטויות שעשיתי החודש הזה, מתוך תקווה להרוויח. כמו למשל להתעסק יותר באזור של 1350. ואם לא אחזיר את הנזק בחודש אחד, אז יש עוד חודש אחרי זה.

יש כזה דבר,
    כי ההפסד לא יגדל והפוזיצייה מתרחקת מהכסף ויש לה עוד חודש שלם לתקן עצמה.
    נכון שזה לא אידיאלי, בדיוק כמו שלא אידיאלי להפסיד, ואתה מפסיד בלית ברירה
    כך הגלגול אמנם לא אידיאלי אך בלית ברירה.

ההפסד לא יגדל והפוזיצייה מתרחקת מהכסף ...
    אולי בדיוק הפוך - הכסף מתרחק מהפוזיצייה

מלי- עצה ידידותית: תקשיבי לדמ"כ. הוא אחד החברים החכמים והמנוסים באתר.

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

מה אומר קאריה :?:

לא קאריה
    אבל נדמה לי שקאריה כבר לפני שבועיים היה מכפיל ומתרחק אחורה ועוד מכפיל ומתרחק אחורה והיום הוא כבר היה מורווח בגדול

קאריה תקן אותי אם אני טועה
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

ובכל זאת,

לא שאלתי אם זה נכון וכדאי,

שאלתי איך עושים !

ברור שאתה לא נגד דבר שאי אפשר לעשותו.

ובכל זאת,
    לא שאלתי אם זה נכון וכדאי,
    שאלתי איך עושים !
    ברור שאתה לא נגד דבר שאי אפשר לעשותו.
    מלי:
    אחד הדברים שמאפיינים את האתר הזה ושגם מעצבן כמה אנשים זה שהחברים עונים על מה שלא נשאלו.
    לפי הנסיון שלי, יש קשר ישיר בין "תוחלת החיים" של האנשים באתר לבין צורת ההתייחסות שלהם לתופעה הזאת. במילים אחרות, אלה שמאריכים ימים כאן, הם דווקא אלה שהבינו שהדרך הנכונה להצליח היא לנצל את התובנות שהחברים כאן מציגים, את אותם "התשובות שלא נשאלו עליהן". אלה שהלכו בדרך של "לא שאלתי... אלא שאלתי..." נמחקו די מהר.
    דרך אגב, מהשאלה שלך "איך מגלגלים לחודש הבא" אני מבין שהמצב שלך לא משהו...
    אז תחשבי שנייה על זה.

מקווה שעזרתי

גם אם עונים על מה שלא נשאלו

עדיין אפשר לענות ענייני.

וחוץ מזה, הרעיון לגלגל אינו מאד נחמד , רק בא לתת הזדמנות למדד לרדת במשך חודש מה שבהחלט יכול לקרות, ואינו כל כך לא הגיוני, נכון שמטעויות לומדים , ומהפסדים לומדים לקח, אבל מי שיכול להציל חלק מההפסד, מה רע בכך.

איך מגלגלים? מאד פשוט:

קונים בחזרה את האופציה של החודש הזה,
    מוכרים אופציה חדשה בחודש הבא,
    מקווים לטוב.

הבחירה של האופציה יכולה ללכת לפי כמה נוסחאות:
    1) שומרים על אותו הערך של האופציה - קניתי חזרה C1250 יולי ומכרתי חזרה C1250 אוגוסט. (שיטת ה"ראש בקיר")
    2) שומרים על אותו תקבול - קניתי חזרה C1250 יולי, מכרתי C1270/80 אוגוסט. משהו שדומה בסכום. (שיטת ה"היתרה הזהה")
    3) שומרים על אותו תקבול בהכפלות - קניתי חזרה C1250 התרחקתי ומכרתי כמה אופציות גבוהות יותר בסכום דומה (ווריאציה על שיטת ה"יתרה הזהה")
    4) כל דבר אחר.

בהצלחה!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות