x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: אורדרנט - מגדל .......... המערכת תקועה .............

Re: אורדרנט - מגדל .......... המערכת תקועה .............

שלוש נקודות חשובות:
    1. הבעייתיות לא היתה קיימת רק במגדל, ולכן אין מה לתבוע את מגדל. ממילא, בהסכמים של כל בתי ההשקעות
    הם מוגדרים במתווכי התוכנה, ולכן תביעה צריכה להיות מכוונת לבית התוכנה. אציין כי כמו בבנק, כך גם בבתי השקעות
    קיים סעיף הפותר אותם מכל כשל טכני.
    2. כהמשך לכך, לפני כשנתיים כמדומני, קרסו המערכות של בנק פועלים למשך מספר ימים. הכאוס היה גדול (אני בטוח
    שרבים זוכרים זאת), ולקוחות קיבלו תשובה כי עליהם לשלוח פקודות בפקס... זהו המבחן הקלאסי המתאים למקרה זה,
    ולצערי, גם אז הבנק לא הפסיד שקל והפנה לסעיף האמור.
    3. מעבר לדברים שציינתי, אנו מוכנים להירתם לכל מה שתחליטו, לרבות העלויות הכרוכות בכך.

שחקן, מודה לך על התייחסותך.
    לאחר דברייך אני מבין שאין ממש מה לעשות, אלא ואם חברי האתרי ייתגבשו להגשת תביעה ייצוגית על ההפסדים שנגרמו לחברה שלה התכנה שייכת.
    יאללה עובר לFMR למרות העלויות לדם הקטן

גם מיטב גאון טרייד נתקעו

למישהו עוד האורדרנט מראה היום (שישי) שינוי יומי, שינוי מעלות ו"ערך היום" מוזרים?
    No pain, no gain

אני באופן אישי נתקעתי עם פוטים קנויים וחוץ מלהסתכל על המסך ולראות את הכסף של מתאדה במהירות לא היה לי מה לעשות. ביום ראשון לפני פתיחת המסחר אנסה לתפוס אותם בטלפון ולנסות להציל שבריר מהכסף. ברור לי שמגדל מכוסים מבחינת האחריות שלהם ואין לי מה לריב איתם אך בכל זאת אני מתכוון לדבר איתם בראשון ולסגור את החשבון. המסקנה שלי מכל הסיפור היא אם רוצים לסחור באופציות עושים זאת עם תוכנה מקצועית סטייל FMR או לא עושים את זה בכלל. בכל מקרה יש אחריות או אין אחריות, מגדל לא יראו שקל ממני יותר בחיים. כמובן שאם מתארגנת תביעה נגד חברת התוכנה אני בפנים (עוגמת הנפש שחוויתי בדקות שהמדד טס למעלה, המערכת תקועה ולא עונים לטלפונים שווה לא פחות מהכסף שהפסדתי וכנראה אמשיך להפסיד בפתיחה בראשון)
    "כשמשחקים פוקר אתה אמור לדעת תוך 15 דק' מי יספק את הרווחים , אם אתה לא יודע כנראה שזה אתה."

רק שתדעו שעם סיסמה ושם משתמש לאורדרנט 2 תמיד אפשר להיכנס לאורדרנט 1 (אני סוחר דרך מגדל).
    תינסו ותראו!
    נכון שהמערכת היא מאוד איטית ופרימיטיבית אבל לפחות היא עובדת וקורסת הרבה פחות.
    זה מה שעשיתי ביום חמישי כשראיתי שאורדרנט 2 תקועה... וזה עבד מצויין.
    לצערי ראיתי את השרשור רק עכשיו, צר לי על כל החברים שהפסידו...

אני סוחר דרך הראל וגם דרך הראל המערכת נתקעה, אישית היו לי פוט אחד קנוי , מאוד מתסכל לשבת ולראות שאין לך יכולת לעשות כלום, ויותר מזה - אין גם את מי להאשים מלבד את עצמך. הקטע זה שמתקשרים אליהם ומתלוננים ( אצלי ייאמר לזכותם שענו והספקתתי להעיף אותו באיזור רבע ל4) הם כאילו מקבלים את זה העניין הזה בכזה שיווין נפש כאילו זה קורה פעמיים ביופ לפחות, עד שהיתה לי הרגשה שעוד מעט הם יצעקו עלי איך אני בכלל מעיז להתלונן.

מי שמעוניין בפרטים במערכת החדשה של כלל פיננסים,שישלח לי מסרון המערכת הכי טובה בשוק ובעמלות מתקזזות אם אתה פעיל אתה לא משלם כלום

זה פשוט חוצפה לא פעם ראשונה שזה קורה שלחתי הוראות לקניית קולים במחירי שוק(במקרה מסוים נתתי הצעה ב570 כשההיצע הראשון בחמש מאות שישים) וזה לא ביצע לי , מתקשר ואין עם מי לדבר פשוט חוצפה.

ציטוט פורסם במקור על ידי shimix2
    מי שמעוניין בפרטים במערכת החדשה של כלל פיננסים,שישלח לי מסרון המערכת הכי טובה בשוק ובעמלות מתקזזות אם אתה פעיל אתה לא משלם כלום
    איזו מערכת זו ?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות