x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: סקירה ליום שלישי 27.03.2012 המכונה יום ההיפוך התוך יומי

סקירה ליום שלישי 27.03.2012 המכונה יום ההיפוך התוך יומי

בוקר טוב בריאות ופרנסה טובה לכולם.
    סקירה ליום שני המתארת את כל המצב לעומת צילומים קודמים תאריך : 27.03.2012.
    נתחיל כמו כל בוקר איתות קניה של פוט 1130 בשעה 10.40 מחיר 960 ,
    עפנו בסטופ 840 { כמובן } שווה הפסד = 120 שקל, מקווה בכל אופן שאנשים סגרו בסטופ.
    אתמול כמו רבים אחרים כמוני לא האמין למראה עיניו , גילוי נאות לא חשבתי שנפרוץ את 1136 כל כך בקלות , אחרי 6 חודשים שלא פרצנו רמת 1120 , {ייתכן והושפעתי ממצב הפוזיציה שלי } או ההלם היכה אותי כך שידיי היו כבולות , מודה אני שלפי כל הפרמטרים שכתבתי כאן במהלך החודש והתרעתי , וצילמתי , ותיארתי מצב קרב ובא, סופו של כל דשדוש הוא תנועה אלימה כמו קפיץ שמשתחרר , הפעם קיוויתי שזה יהיה לכוון הפוך , אך המדדים בחול , ומצב מפת הפוזיציות הפתוחות , הטעו גם אותי , אולי עכשיו מישהו יבין למה אני מכנה אותה מפת השקרים , אחת למספר חודשים קורה מצב כזה להוציא את הכתבנים משלוותם , ולהחזיר עודף. על 6 חודשים של רווחים נאים.
    1. אסור לפסוק את דינם של הכתבנים טרם אמרו את מילתם האחרונה , עד שלא נגמר לא נגמר , היו דברים מעולם .
    2. יום שלישי ידוע בכינויו יום ההיפוך התוך יומי , ואולי מצפה לנו הפתעה , ירידה של 1% מדד חותכת את הקולים ב – 50% , אך הפוטים המסכנים והשדופים לא ייתנו את אותה תשואה בצד ההפוך { הווה אומר 100% עליה }
    3. המצב כל כך לא ברור , למשל מי עומד אחרי הרכישות המסיביות של מדד הבנקים ,
    כשמראש יודע שמצבם בכי רע , אחד ההסברים שקיבלתי , תעודות שעשו שורט לאורך זמן , פשוט זרקו סחורה { הכוונה קנו במחירים גבוהים } מה שקנו בשורט ,
    להוריד את המדד ,
    4. הנאום של פישר שבא משום מקום , ולדעתי הוא ידע את מצבם הרע של הבנקים ,
    והדוחות הגרועים , הוא גרם למחנק אשראי למתן את עליית מחירי הנדל"ן ועכשיו ,
    יקבל שצב שוק רותח ושוב , יעשה מעשה .
    5. עלה בדעתי רעיון שהוא פשוט העתיק מברננקי את המצב , אם שם זה הצליח {לכאורה} אז למה לא לעשות זאת כאן ??
    6. חברים העליות בעולם נתמכים ע"י ממשלות או גופים שקשורים אליהם , במצב כלכלי כזה גרוע הבורסות טסות בלי מעצורים {לא הגיוני } , עד השמועה הבאה :
    איטליה , סין , ספרד , ויש עוד כאלה , אז לפחות שיהיה להם מהיכן לרדת ,
    וגם משבר בבורסה זה לא בדיוק המצב שהם זקוקים לו.
    7. מי שאינו יודע הממשלות מקבלות מניות עבור הזרמת כספים אז למה לא לממש
    ב 500% או 1000% רווח , תמיד יהיו פראיירים שיקנו , ודוגמאות יש בלי סוף.
    8. שני מצבים יכולים לעזור או לקלקל את הכלכלה , מלחמת מטבעות עולמית ,
    כשכל גוש : אירופה , המזרח , ואמריקה , רוצים מטבע חלש להמריץ את הייצוא ,
    של הגוש שלהם , {עקב אכילס} ומצד שני הזרמת כספים שעדיין לא מרימה ראש לאינפלציה , זה עוזר לכלכלות .
    9. אם האינפלציה תתחיל להרים ראש יצא שכרו בהפסדו , אך הוא פתרון חלקי לגושים
    צמיחה , הקטנת האבטלה , והחזר חובות פחות מערכם הראלי.
    10. מה מצפה לנו היום , לא מעז אפילו לנחש , 1168 ו – 1174 היו רמות הגבוהות בשנה וחצי האחרונות , 993 הנמוך , לאן נגיע , הרבה תלויים בחול , ועוד גורמים ,
    מה שבטוח את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק
    תודה לכולם שימרו על הרווחים {אם עשיתם } ועל הבריאות .
    אמסלם שמעון גולד סיגנל

שמעון תודה על הסקירה המושקעת . בריאות והצלחה דוקי . לפמי פקיעה הכל יכול להיות !

בוקר טוב שמעון חן חן על הכתיבה

תודה רבה שמעון,
    אחת לתקופה השוק בורח לשחקנים, אנחנו יודעים שזה יקרה אבל לא יודעים בדיוק מתי,
    לזכותך יאמר שאתה אתה לא מפחד לתת הערכות מה שיותר חדות ומדוייקת אך מקפיד לסייג אותם ולהסביר שתמיד יש הפתעות,

יישר כוח תמשיך להעשיר אותנו (תרתי משמע) מידי יום...

שמעון תודה לסקירה
    שחקנים ילכו עם המגמה מכסימום ילבו את התנועה לפי רצונם
    זאת כי קשה ויקר ללכת כנגד התנועה בפרט כאשר התמיכה בחול גם היא במגמה חזקה
    לכן הליכה עם התנועה במגמה חדה זולה יותר (לקנות אופציות זולות וליהנות מהשמנתם או לכתוב אופציות שמנות וליהנות מהרזייתם)
    אני מניח שנראה את השינוי היום גם במפת השקרים

ציטוט פורסם במקור על ידי shmon_am צפה בהודעה
    7. מי שאינו יודע הממשלות מקבלות מניות עבור הזרמת כספים אז למה לא לממש
    ב 500% או 1000% רווח , תמיד יהיו פראיירים שיקנו , ודוגמאות יש בלי סוף.
    לידע כללי: ממשלות לא לוקחות בחשבון ולא מעניין אותם בכלל, רווחים עתידיים ו/או הפסדים שאולי יווצרו מהשקעות כאלה ואחרות, כשמדובר במצב שרוצים להניע את הכלכלה.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שמעון, אני חייב לך תודה על השבוע.
    האזהרות שלך לגבי המומחים שטענו שנראה גם 1140 ישבו לי בראש ומנעו ממני להתעקש על מדד 1140 שלשום ועל 1150 אתמול,
    והכותרת שלך על היותו של היום יום היפוך המגמה - איזה חיזוי מדהים, אפילו כפול כפי שאפשר לראות בגרף של המסחר היום - נתנו לי כוח להתעקש על 1160 ולא להשבר גם כשקול 1160 טיפס מ 400 לכמעט 900.
    תודה והרבה בריאות ופרנסה
    חנן

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות