x

עמוד 2 מתוך 15 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 145

נושא: שרשור לשאלות בנושא ניתוח טכני ,ונרות יפנים.

בוקר טוב ושובע טוב,

פעמים רבות נתקלתי במילים הבאות בפוסטים שלך "הגרף רוצה המשך ירידות"
    תוכל בבקשה לפרט כיצד אתה מגיע למסקנה הזאת ? אני מניח שהתשובה קשורה גם למתנדים ולא רק לנרות אך אשמח אם תרחיב בנושא.

תודה

בוקר אור ,

ושבוע מבורך ושקט.

אתה צודק , אני מרבה להשתמש במילים אלא !

גרף יומי בשבילי הוא הגרף הקטן בטווחי הזמן ( בהקשר למניות )שבו ניתן דרכו להעביר את המידע לקורא או העוקב, יחד עם זאת גם הגרף המתאים ליצירת כניסות או יציאות ! (כי במטח זה שונה , ומדדים גם.) , ואני הרי פעיל בשלושתם.

אבל הוא לא לבד במערכה ! כי מסחר על פי גרף שבועי , הוא אשר יקבע את המשכיות העליות או הירידות או את טווח הדשדוש. בפרט באם גרף מנייה מסויים עשה מהלך של עליה או ירידה של 12% +- , כי אז הוא כבר קובע , ולא היומי.

על כן מילים אלא הם שילוב מוחלט בין נרות יפנים ומתנדי מומנטום או ו מגמה, אשר מושפעים מהטווח הגדול יותר שהוא השבועי, כאשר בגרף יומי אנו יכולים בהחלט לראות תיקון עולה מעלה אבל תיקון זה כלל לא משפיע על מתנדי מומנטום בשבועי שעומדים על דעתם שהכיוון הוא הפוך. או לחילופים כאשר גם גרף יומי וגם שבועי נמצאים במכירות יתר על פי מתנדי מומנטום אזי זה הזמן הטוב ליציאה אגרסיבית למהלך עולה.

שילוב זה של שני טווחי זמן נותנים תמונה גרפית טובה ואמינה יותר למספר ימים קדימה , ומאפשר לנטרל נרות אדומים קטנים , או נרות דוגי על כול סוגיו ,המופיעים ביומי ,מאשר עבודה עם הגרף היומי לבד , שיש בו רעשים שונים , כמו , פקיעה שבועית וחודשית, התאמה לחו"ל , הסלמה מבחינה בטחוני ועוד....

יתרה מכך אני חסיד של מסחר על פי שבועי כך שאצלי הוא קובע יותר מהיומי כמובן.

ובהקשר לעדכונים או סקירות שאני מוציא כאן, ! אין עדכון אחד ולו הפשוט ביותר שאני לא נותן מבט מהיר על גרף שבועי פעמיים , כאשר פעם אחת נקי ללא מתנדים ופעם שנייה אותו גרף עם המסקנות של הטכני והנרות אבל יחד עם מתנדים בשבועי.

זהו, אני מקווה שהצלחתי להסביר.

תודה על שאלתך,

בהצלחה רבה
    נערך לאחרונה על ידי לוי עובדיה, 06.07.2014 בשעה 10:18
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום לוי,
    רציתי לדעת לגבי הפיבונצ'י. מתי אני לוקח אותו על מהלך ממטה למעלה ומתי ממעלה למטה. האם זה משנה?

היי יוסי,

תודה על השאלה .

זהוא חלק מאוד מיוחד בניתוח טכני , לעבוד עם ערכי פיבו,

התשובה לא קצרה על כן נעשה זאת בפעמיים ברשותך.

ערכי פיבו הם החלק בניתוח הטכני שעוסק ב עתיד , ולהבדיל מכול חומר הניתוח הטכני שעוסק בעבר !

ערכי פיבו משמעותיים הם :

1- 38.2% ( נהוג לקרא לו בארץ שליש ,למרות שהוא לא, אבל הוא קרוב ).

2-% 50, ( נהוג לקרא לו חצי ).

3- 61,8% ( נהוג בארץ לקרא לו שני שליש למרות שהוא לא אבל הוא קרוב ).

בכדי למדוד ערכי פיבו , אנו זקוקים ל" מהלך " על כן יש להסביר קודם מה זה מהלך ?

מהלך = תנועת מחיר מהרגע שהוא חיובי, עד אשר הופך להיות שלילי שוב ,

או

מהלך = תנועת מחיר מהרגע שהוא שלילי והופך להיות חיובי.

או לחילופין במידה וקיים לאותו גרף קו מגמה אזי בכול נקודת מפגש בקו מגמה וממנו נוצר נניח התנגדות ( בקו מגמה יורד ) אזי ניתן להשתמש בנקודה זו כ תחילת מהלך חדש.

באם הבנו מה זה מהלך אז בוא ברשותך נדגים במניית רמי לוי:

ואנו ניקח את המהלך הארוך מהגבוה לנמוך.

RAMI33.jpg

וכרגע כאשר אנו רוצים בעתיד עקב היפוך מעלה למצא קווים איכותיים ועקרוניים אשר יכולים ליצור התנגדות למסחר , אנו נמתח את סרגל הפיבו , מה גבוה לנמוך, מהסיבה שזהוא מהלך יורד= מותחים מלמעלה מטה, ואנו נקבל 3 קווים שהם החלוקה של אותם , 38.2%
    50%
    61.8%

ובאם מרגע ההפוך נשאיר אותם על הגרף , נוכל לראות בבירור איזה קו הוא פורץ ואיזה לא, וקווים אלא בנושא הטכני " חוזק הקווים " ( הרי יש שוני רב בין חוזק מקו אופקי לאלכסוני נניח ) אזי חוזק קווי הפיבו, הם בדרגה גבוהה של חוזק.

כרגע על אותו מהלך נמתח את סרגל הפיבו.

ולאחר שנמתחו הקווים קיבלנו שרמי לוי פרצה בהיפוך שלה את ה 32.8% וזה אומר שהיא בדרכה ל 50 %, שם היא מצאה התנגדות במשך יומיים וממנו חזר לירידות.
    RAMI444.jpg

אז מה למעשה קיבלנו?

ברגע שמדדנו את ערכי פיבו , קיבלנו חיזוי עתידי על קווים מסויימים שבעתיד יכולים ליצור התנגדות למחיר ועל ידי כך להחזיר אותו למהלך יורד נוסף או כהמשך.

נמשיך מאוחר יותר את ההסבר.

תודה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

היי יוסי,

המשך לתשובתך ,

בוא נראה את אותו רמי לוי אבל הפעם בשלבים.

ההסבר בגרף .

RAMI4433.jpg

RAMI665544.jpg

RAMI445566.jpg

RAMI7.jpg

אסכם את הנושא בפעם הבאה.

תודה ובהצלחה

לידיעה בלבד: 50% הוא לא מס' פיבונצ'י, והשתרבב איפה שהוא
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

היי יוסי,

בוא נשתדל לסכם :

1- ערכי פיבו הם כלי חשוב במסחר.

2-ערכי פיבו מאפשרים חישוב עתידי על מקומות עקרוניים בגרף.

3-בכדי למדוד ערכי פיבו , אנו זקוקים למהלך .

4- בכדי למצוא תיקונים פיבו לאחר מהלך עולה עליך למדוד מלמטה מעלה.

5- בכדי למצוא תיקוני פיבו לאחר מהלך יורד עליך למדוד מלמעלה מטה.

6- ערכי פיבו אחראי על חישובי פיבו , ולא על המהלך עצמו , ואין לו שום השפעה עליו, כך שהמהלך יוכל להתבטל בלי קשר עליו.

7- עקב כך שאנו זקוקים למהלך, ניתן להבין מכך שתיקוני פיבו לא נלקחים בדשדוש.

8-תיקוני פיבו עובדים בכול הנכסים , מניות , מטח , מדדים , יומי ותוך יומי.

9- ישנם סוחרים רבים שעוקבים אחרייהם באופן צמוד.

10- ורמז חשוב נוסף שתיקוני פיבו יודעים לגלות:

א- לאחר מהלך יורד במידה והמחיר פורץ את התיקון הגבוה ב 61.8% , הסבירות ל חזרה לתקרה כפולה או פריצת הנקודה של תחילת מדידת הפיבו עולה ! .

ב- לאחר מהלך עולה במידה והמחיר חוזר מטה לאחר נגיעה ב 38.2% או 50% , הסבירות לחזרה לתחתית כפולה או לשפל חדש עולה.! ( מקרה חזרת ה מחיר של רמי לוי )

על כול שאלה אתה מוזמן.

תודה ובהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי לוי עובדיה, 08.07.2014 בשעה 09:14

תודה רבה על השיעור המושקע!
    עזרת לי מאוד.

בכייף יוסי,

בהצלחה רבה ,

ועל כול שאלה אתה מוזמן.

ברכת חזרה הביתה בשלום לכול חייל סדיר או מילואים אשר כבר נקרא למערכה שנוצרה וכול פעיל במערכת הביטחון השונים , מוסד , שב"כ , משטרה, כיבוי אש , ומד"א.
    אמן

שלום רב לחברי הפורום:

אני מביא בפוסט זה חוקים שבעזרתם ניתן לשמור על תיק ההשקעות,

מיותר לומר שחוקים אלא מתאימים כמובן לסוחרים טכניים , ולא פונדמנטלים,

החוקים נכתבו על ידי WILLIAM D. GANN, שהוא אומנם הלך לעולמו מרושש, אבל נחשב ל" אבי " הניתוח הטכני. כאשר כול החוקים הכתובים כאן הם מעבר להכרח לכול סוחר, מלמדים ופועלים על פיהם עד היום, כאשר כמובן בתקופת הדברים שנכתבו על ידו, לא היו גרפים ומחשבים והכול נעשה בזמנו ידנית כולל הכנת הגרף עצמו על פי ערכי סגירה.

ב פוסט זה אני מביא את החוקים וב פוסט הבא אתן פרשנות מקצועית לכול הסעיפים.
    William d. Gann
    חוקי גאן שבעזרתם ניתן להצליח.

.1לעולם אל תשקיע בדבר מסוים יותר מ 10% מסך הכסף העומד לרשותך.

.2השתמש תמיד בהוראת stop loss
    .

.3אל תהפוך עסקה מרוויחה לעסקה מפסידה בכל רווח קבוע , עלה את רמת ה stop loss.

.4אל תהמר על מגמה ,אל תקנה או תמכור אם אינך בטוח במגמה.

.5כאשר יש ספק צא החוצה,כאשר יש ספק אל תכנס פנימה כלל.

.6סחור תמיד בדברים בעלי סחירות גבוהה ,והתרחק מדברים בעלי סחירות נמוכה.

.7חלק תמיד את סיכון ההשקעות, והימנע מלהשקיע הכול בדבר אחד.

.8אל תסגור פוזיציה ללא סיבה טובה ,תקן את ה stop loss מיד בתנועה לטובתך בכדי להגן על הרווח שלך.

.9צבור את העודף ברווחים לאחר שבצעת סידרה של עסקאות מוצלחות ,שים חלק מהכסף בחשבון עודפים שישמש רק בזמני חרום או בזמני פאניקה.

.10אל תקנה אף פעם רק לשם קבלת דיווידנד.

.11אל תעשה מיצוע בהפסד ,זאת השגיאה הגדולה ביותר שסוחר יכול לעשות ( אלא אם אתה סוחר תוך יום,או איש מקצוע).

.12אל תכנס לשוק רק בגלל שאתה משתוקק לסחור,ואל תצא ממנו רק בגלל חוסר סבלנות.

.13המנע מלקחת רווחים קטנים והפסדים גדולים.

.14אל תבטל הוראה לאחר שקבעת אותה בזמן שבצאתה טרייד.

.15המנע מלהיכנס ולצאת מהשוק לעתים קרובות מדי(over Trade ).

.16אל תקנה בגלל שהמחיר רק זול.,לכל תחתית ישנה עוד תחתית.

.17הישמר מכניסה בעליה בעיתוי גרוע,המתן עד חציית קו התנגדות טרם תגדיל את הפוזיציה.
    ברכת חזרה הביתה בשלום לכול חייל סדיר או מילואים אשר כבר נקרא למערכה שנוצרה וכול פעיל במערכת הביטחון השונים , מוסד , שב"כ , משטרה, כיבוי אש , ומד"א.
    אמן

תודה ובהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות