x

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 54

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 17/10/10

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 17/10/10

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף טרם הניבה את הרווח המיוחל, ואנו בצענו תיקון בכדי להביאה לשם. בעוד ההנחה היתה כי המדד יעצור לקחת הפסקה, הרי שהמעוף הוסיף וטיפס. אמנם אנו עוד רחוקים מפקיעה אך במהלך השבוע ננקוט בתיקונים אגרסיביים יותר, שמטרתם סגירה טרם הפקיעה.

נדמה כי המדד עולה אך ורק בשל תכנית ברננקי לצפת השוק בדולרים, ומכיוון והדברים מתוכננים לנובמבר הרי שמעניין עד כמה יוסיפו מדדי ארה"ב לשעוט. קיימת כאן גם מידה מסוימת של חוסר מזל, היות וימי הירידות מגיעים בשבועות האחרונים רק בחמישי, אך זוהי הבורסה ואנו נתמודד עם זאת ע"י פתיחת ספריידים רחבה הרבה יותר.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # מרכז הכתיבות עודנו נמוך מהמדד הנוכחי . כמצויין בסקירה מתחילה היערכות לסקוויז, שאולי תטיב דוקא עם השחקנים. זוהי פעולהמ אוד ספקולטיבית (מפורט בהרחבה בסקרה) אך היא לקח מהחודש החולף.
    # יחס C/P מאותת המשך עליות חדות.
    # התטא כבר הופכת השבוע לבעלת תפקיד מרכזי. יש צורך אמנם באלמנט הדלתא אך הוא פחת ומאפשר לעבוד רחוק מהסטרייק.
    # החשש מהיפוך כמובן קיים ולכן נבצע כתיבה יחסית מרוחקת מהסטרייק.
    # הסטיה יציבה על רמות 15%. תומך בשוק עולה אך מקשה מאוד על קבלת פריה נאה.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה, במדד 1261. נא לערוך התאמות כנדרש.

נבצע אסטרטגיית שוק עולה מתונה:
    נכתוב 3 יחידות PUT1230 - מחיר 470
    נרכוש הגנה 3 יחידות PUT 1220 - מחיר 330
    נרכוש CALL 1260 - מחיר 1470
    נכתוב CALL 1280 - מחיר 580
    נכתוב CALL 1300 - מחיר מחיר 200
    נרכוש CALL 1330 - מחיר 50

הנחת המוצא היא עליות ממוצעות. דשדוש יוביל אף הוא לרווח, וירידות חדות יצריכו תיקונים אגרסיביים.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 17/10/10

איזה קטע, לראשונה מזה שבועות אסטרטגיה שלא מנסה להילחם בשוק מתוך הנחה שכולם טועים ורק אתר זה צודק, ודווקא על האסטרטגיה הזו אני לא רואה שלושים שמזנקים על ההתחלה?

אישית לא מבצע אותה, כיוון שצילינדר לונג רב חודשי מאפשר לי להיות סימטרי ברמה החודשית, וכמו כן מאמין שאסטרטגיה שתיכננת לבד, תנוהל יותר טוב פסיכולוגית, אבל עדיין מפתיע שדווקא עכשיו חסידי האתר לא מזנקים בתגובות. חבר'ה, אם מיניתם לעצמכם גורו, היצמדו אליו תמיד ושימרו על התוחלת.

איזה קטע,
    אם אתה כל כך חכם, מה אתה עושה פה?
    R

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

אסף, לא מתאימות האנרגיות המתחכמות האלו פה...

וד.א. אני בהחלט מסכים עם המסר של התוחלת וכו'.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

אדרבא אסף. בוא נעקוב אחרי האסט' שלך
    פרסם אותם עכשיו
    יום נעים
    דוד אריאל
    ירושלים

שמח לראות אסטרטגיה ירוקה
    בהצלחה!!!

ציטוט פורסם במקור על ידי assafb
    איזה קטע, לראשונה מזה שבועות אסטרטגיה שלא מנסה להילחם בשוק מתוך הנחה שכולם טועים ורק אתר זה צודק, ודווקא על האסטרטגיה הזו אני לא רואה שלושים שמזנקים על ההתחלה?

אישית לא מבצע אותה, כיוון שצילינדר לונג רב חודשי מאפשר לי להיות סימטרי ברמה החודשית, וכמו כן מאמין שאסטרטגיה שתיכננת לבד, תנוהל יותר טוב פסיכולוגית, אבל עדיין מפתיע שדווקא עכשיו חסידי האתר לא מזנקים בתגובות. חבר'ה, אם מיניתם לעצמכם גורו, היצמדו אליו תמיד ושימרו על התוחלת.
    אסף,

אני מכיר ארבע דרכים עיקריות להעביר ביקורת:
    1. ביקורת בונה
    2. ביקורת כשכואב משהו באופן אישי (ואז לא משנה אם הביקורת בונה או לא, העיקר להשקיט את הכאב הפרטי)
    3. ביקורת שנועדה להראות כמה מישהו "גדול" ביחס ל...
    4. ביקורת שנועדה להרוס.

מכיוון שאני דווקא כן נותן לך קרדיט, בוא תסביר בבקשה כיצד מתיישבת הביקורת שלך עם העובדה שהייתה לך כוונה לכתוב ביקורת בונה.

אגב,
    ביקורת בונה היא הביקורת שהכי מסובך לכתוב אותה, הכי קשה לנסח אותה נכון, והכי קל לגלוש ממנה לביקורת מסוג אחר, גם כאשר הכוונה הייתה טובה.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

אריאל - צילינדר מ1227, כבר מורווח כמובן, אבל ימשיך ויתגלגל במהלך השוק השוורי האגרסיבי שיגיע אחרי מימוש בשווקים, שוקת 1200-1250, ממעמד 1220, הפוט גולגל ברווח מעלה מספר פעמים ועומד על 1240, אם היום/מחר יהיו סימני עוצמה, יגולגל לאוכף 50, או ייסגר, כמובן שמורווח עליו, הקול לא יזוז, כי יש צילינדר. ההמשך אחרי סגירת שוקת זו יהיה כנראה שוקת 1220-70 עם אפשרות לתזוזה של סטרייק או שניים לכל כיוון בהתאם למצב הטכני של השוק בעת פתיחת האסטרטגיה. כמובן שברקע יש ערימה של אג"ח קונצרני (אך ורק אג"ח בסיכון, שום תל בונד כמובן) עוד מסוף 2008, ומניות נדל"ן שנרכשו לאחרונה, עם מיקוד בחברות המשקיעות בנדל"ן במצוקה בחו"ל. אחרון הוא קול עמוק בכסף על הנאסד"ק 100.

המשך לאריאל - אתה חוצפן, לבקש מאדם לפרסם את התיק שלו זו חוצפה, שחקן עושה זאת למטרתו ולרווחתו וגם הוא לא חושף באמת את התיק שלו, לי אין מטרות, פרט מלהציג דעה משלימה פה. אילצת אותי להציג, אז עכשיו תורך, פרסם את תיקך ואת האסטרטגיות המקוריות שלך.

רד - מאד חשוב לשמוע דעות משלימות על השוק, לכן אני קורא את שחקן, לכן אתה צריך לקרוא גם אנשים כמוני וכמובן שאני הקטן שבין בעלי הדעות הסותרות. ובלי קשר, לפי תורתcontrarian investing, קריטי לשים לב מתי אחרוני הפסימיים ומתי הציבור הרחב משוכנע כבר בלונג, זה יהיה סימן אזהרה. לכן תמיד צריך לקרוא את שני הצדדים.

אריאל, הראל ו-רד: זה מאד טבעי לבוא ולהתרגז כשמוצגת תאוריה שונה משלכם לגבי השוק, הרי יש לכם כסף שמושפע מהשוק, נכון? איך מעז מישהו לבוא ולא להסכים איתכם או עם מישהו שחושב כמוכם?
    אם תשימו לב, אין דבר בסגנון שלי שיש בו אלימות, מילים לא נאותות או כל דבר אחר, הכל מוסף לדבריי בראשו של הקורא העויין.
    עצתי, תקראו גם את מי שלא מסכים איתכם, (במיוחד שאני לא טועה פה מזה זמן מה), אני עושה זאת וזה עוזר לי לשמור ראש פתוח ולהקשיב קודם כל לשוק, לחתוך את ההפסדים שלי קטנים ולזרום עם הרווחים. וכשיגיע תיקון במגמת העליה, אשתדל גם להיות פתוח אליו עד שתחזור העליה.

___אבל הכי חשוב: עדיין אני לא רואה אתכם מצטרפים לאסטרטגיה?

גיל, אני רואה בדבריי ביקורת שיש בה עצה לשיפור, ורעיון לפתיחת הראש בנושאים מסויימים, אני רואה בתגובות אלי חוץ מבשלך, ובכן, אני לא רואה בהם דבר חוץ מזעם אליי על הדעה החולקת שהבאתי כאן. אז אני חושב שמבין הנוכחים אני יכול להיות שלם עם דבריי.

ואגב, בעקבות הבקשה החוצפנית להראות את התיק שלי, שנענתה, אני לא אציג שוב דבר באשכול זה, הסיקו את המסקנות שלכם או שארו בעולמכם שאינו מרשה לדעה סותרת לשחקן להיות מוצגת, אבל מצד שני לא מספיק dedicated בשביל לקחת כל אסטרטגיה על ההתחלה, דבר אחד בטוח, גם שחקן וגם אנשים שמשקיעים בדומה אלי __גם_אם_אנו_הפכים__ נרוויח יותר ממי שסוחר בחוסר החלטיות שכזו.

assafb = מנהל תיקים ????? יש מצב ?

מה קורה לאחרונה למשתתפי האתר ? מה עקץ אתכם ?

מי מכריח אתכם לקרוא את האתר ? מי מכריח אתכם להגיב ?

ואסף, למרות שגם אני כבר חודשיים הולך הפוך משחקן - התגובה שלך שידרה ציניות ולעג. וזה מיותר. שלא לדבר על התגובה האחרונה שלך "לא אכתוב יותר" - מה אתה ילד ? אנשים היבו לרוח הדברים שלך .

ובכלל מה איכפת לך ? כסף שלך ? לכל אחד יש זכות לעשות בכספו מה שהוא רוצה.

שכתי לכתוב שהיות והאסטרטגיות הנוכחיות שלי מוטות עליה, דווקא השבוע אני אכנס לאסטרטגיה מוטת ירידה - אבל אעשה זאת רק מחר כשאראה איך גרמניה נפתחת.

שבוע טוב !

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות