x

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 54

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 17/10/10

Re: מה, אני חייב להמשיך לענות לכם?

כל כך חשוב לך שאני אמשיך להגיב באשכול? לא ברורה לי הסיבה. בכל אופן - הנה בשבילך: אין לי מה להגיב, על הכל עניתי מראש ולמפרע בשתי התגובות הראשונות. על מה אגיב, על ניסיונות להשוות אותי למישהו אחר? מתחת לכבודי. על אריאל שלא מעז להעמיד את עצמו באתגר שהוא הציב לי ונעניתי לו? מתחת לכבודי.
    זה כמו לנסות להראות דעה סותרת למשקיע גבעות. מה שכתוב בתגובות הראשונות שלי מספק תשובות לכל מה שראיתי עד לתגובה זו - הבנת למה אין ברצוני להגיב שוב?

בשבילך - אם תהיה תגובה לגוף דבריי עם תוכן שניתן לתרגם אותו לטרייד, אני אגיב.
    א. אני שמח (באמת) שהגבת
    ב. ננסה להשאר קונקרטיים, לא מבין למה אתה מתכוון במשפט "אם תהיה תגובה לגוף דבריי עם תוכן שניתן לתרגם אותו לטרייד, אני אגיב" - כתבתי לך שאני מתכנן אסטרטגיה מוטת ירידות, זה משנה לך איך אני עושה אותה ?
    ג. עזוב את אריאל, אתה רואה צל הרים כהרים.
    ד. בוא תכתוב את דעתך כמו שביקשו קודמיי, ותציע אסטרטגיה .

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 17/10/10

אסף הנכבד. אין לי כל בעייה עם דיעותיך אלא אופן הבעתם ו"תארים" שאתה מוסיף לכותבים. אם את זה לא הבנת קח גם קורס בהבנת הנקרא
    ממש אינני רוצה לדרדר את השיחה יותר
    דוד אריאל

חברים ניראה לי כולם בלחץ
    אין ספק שאנחנו בלונג ,גם לפי הוול שעלה וירד ועלה אבל דבר חשוב הסטיה לא עלתה מיתחת ל20
    שאלת מיליון הדולר איך מתרגמים לאיסטרטגיה
    גם אם המעוף יעלה כמה נק וירד פחות דישדוש יביא כסף גם דיש עליות
    יכולים גם לממש ושוב לעלות אז מי שלוקח לונג עלול גם לא להרוויח
    תאמינו לי שחקן יודע את העבודה עברנו איסט במיקרים קיצוניים ויצאנו בשלום
    אם יש מישהו שיכול או מסוגל לתת איסט שבועיות נישמח ליראות אותה כתובה כמו שאליקו עשה
    אבל אלה לא מדברים הם יודעים שכמו שהירוויחו יכלו להפסיד האומנות היא בתיקון וגם כשמרוויחים צריך לדעת לקחת רווח במיוחד באופצ
    אני בכל אופן חושב שלכולם כוונות טובות הבעיה בניסוח
    שיהיו רק הצלחות

1) יהודים,
    גם נותנים להם בחינם וגם מתלוננים...

או שתבצעו את האסטרטגיות ותבלמו את הפה או שתלכו למקומות אחרים.

איך יש לו בכלל לשחקן כוח לענות לכל מיני מלעיזים שמחפשים להבעיר אש. הלוואי עליי כזו סבלנות ואורך רוח.

2) מנהל תיקים עאלק... תשעה חודשי סטאז' ומבחנים של קאקאמאייקות לא עושים אותך מומחה בשוק ידידי או מבין יותר מגברת מסעודה משדרות, וזאת אומר לך אחד בעל רשיון, בוגר של שתי מפולות לפחות.

3) המשך שבוע טוב.

גילוי נאות:
    הכותב לא גרופי של שחקן.

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

משעשע משהו
    עד שהולכים על לונג... השוק נזכר לרדת :-)
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

יפה שטרחת להגיב לכל אותם ספקנים
    לא צריך להתרגש ,ישנם מספיק משתתפים שלא קופצים להגיב על כל פוסט
    יש איסטרטגיה מבצעים אותה בשקט
    יש תיקון/מיקסום כנ"ל

עוקבים מבצעים ויושבים בשקט(גם אם לפעמים לא כל כך בשלווה )
    נראה אותם שורדים לבד

עלה והצלח ,חן חן ברכות

ובער בית אומרים "כל מילי דמיטב"

quote="שחקן מעוף"]אסף - 3 אסטרטגיות פתוחות ושלושתן בעלות סיכוי טוב מאוד לרווח, אם כי בהחלט מעניין עוד כמה
    פעמים אנשים יקברו אסטרטגיה אחרי שעתיים- זה באמת מגוחך.
    הבעיה מבחינתי לא בביקורת, אלא בכך שבסיכום חודשי כל אלה נעלמים וקולם לא נשמע.
    כמה שמפתה לתזכר אותם אני נמנע מזה מידי חודש אך אנא גלו הגינות: מי שלא האמין
    שיהיה רווח, שיכתוב טעיתי בסיכום החודשי.
    אני מציב עצמי מידי שבוע למשפט, בחינה, ביקורת ודיון ולכן אם אין שוויון הרי שעדיף לא לכתוב
    הערה בכלל. לא לנצל את זה שבאופיי איני "סוגר חשבונות" עם כל אלה שאמרו על אסטרטגיה מסוימת שתוביל לנזק גדול (ואגב, כך יהיה גם בעתיד).
    ציינתי ואחזור פעם נוספת: הנזק הוא רק לכל המבצעים - אלה נכנסים ללחץ מיותר, ולעיתים עושים
    טעויות שהיו יכולות להימנע אם היה מתגלה כאן יותר שיקול דעת.

ששי - לא מדוייק. לכל שלוש האסטרטגיות נקודות רווח משותפות.
    CAFE - שבועיים לפקיעה, זה חצי חודש [/quote]

יש לי להגיד בלה בלה - זה מה שיש לי להגיד. שחקן המעוף לא גורו שלי אבל הוא ענייני.
    לעומת זאת אתה מבלבל תביצים. (assafb) אל תיקח את זה אישי. :idea:

עם אתה סוחר מקצועי בחיים על תיתן למישהוא להשפיע עליך. לשמוע יותר מידי זה מבלבל.

אני כאן לראות את האסטרטגיות של שחקן המעו"ף לטוב ולרע. לפעמיים אני מבצע אותה.

כיוון השוק רק אני קובע אותו בילבול מיותר גורם להפסד גדול.

בכל מקרה האסטרטגיה של השחקן לטעמי החודש. אני מסכים עם העליות. מסכים שהשוק משוגע ויכול לתת ראלי למעלה.

לכן אני לא הייתי כותב בC למעלה.

מציעה אלטרנטיבה יותר יעילה אבל דורשת יותר ביטחונות ואולי אפס ניהולים.

עם הגנה עד 1200 במילים אחרות עד 1200 החיים טובים מתחת זה יהיה רע!!

האסט' בוצעה בבוקר עם יציאת ה-SMS.
    תשלום של 375 ש"ח ליחידה. (במקום 320 ש"ח אצל שחקן).

האסטר' מרוויחה בפקיעה בכל מדד הגבוהה מ-1263 והנמוך מ-1317.

בטחונות ברוטו: 3,000 ש"ח ליח', ועוד תשלום של 375 ש"ח ליח' נותן בטחונות נטו של 3,375 ש"ח ליחידה ומכאן שיעד הרווח הוא 338 ש"ח ליח' (אצל שחקן היעד יהיה 332 ש"ח).

תודה לשחקן ובהצלחה לכולנו.

בהצלחה לכולם..... גם לשקטים

חברים יקרים
    (כן, הכוונה לכולם, החל מאסף ש"התחלקה" לו ביקורת קצת קנטרנית מדי, וסיים באריאל שלקח את זה קצת אגרסיבי לטעמי), אני מתכוון לכולם, כולם חברים ולכולם חלק חשוב באתר הזה,
    ואיני מתכוון להעיר ספציפית לא לזה ולא לאחר (את מכסת "הכיסוח" החודשית הוצאתי על מנהל תיקים ).

הפעם דווקא אתייחס לתגובת שחקן, בתקווה שבזה נסתום את הגולל על הכיסוחים ההדדיים, ומעתה השירשור הזה יהיה מקצועי "נטו".

ולכן הוספתי משפטים משלי בינות אלו של שחקן:

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אסף - 3 אסטרטגיות פתוחות ושלושתן בעלות סיכוי טוב מאוד לרווח,
    אם כי בהחלט מעניין עוד כמה פעמים אנשים יקברו אסטרטגיה אחרי שעתיים- זה באמת מגוחך
    האם מישהו ספר או בדק כמה פעמים בכל אסטרטגיה (וכמעט לכל אחת מהן) יש כאלו שטענו נגדה, עוד בטרם יבשה הדיו שבה נכתבה ? אילו היו עושים את זה לי או לכל אדם אחר מהישוב, או שהייתי מזמן נשבר ושולח את כ ו ל ם לכל הרוחות, או שהייתי לוקה זה מכבר בפראנויה חריפה.
    נסו לרגע, כל אחד ואחד, לשים עצמכם במקום שחקן, וחשבו לרגע קט כיצד הייתם אתם מרגישים במקומו

הבעיה מבחינתי לא בביקורת, אלא בכך שבסיכום חודשי כל אלה נעלמים וקולם לא נשמע.
    משחקן לא תשמעו מילים יותר קשות מאלו, אבל אני לא שחקן, ואין לי שום בעיה לומר לכל אלו שקולם הרם חיש מהר נשמע כאשר האסטרטגיה בשלב הפחות חיובי שלה, אבל חיש קל עוברים למצב דום שתיקה בסיומה החיובי והמוצלח, לומר רק זאת- בגרות אישית והגינות בסיסית זה להודות בטעות , ולא רק בלב אלא גם מעל "דפי" אתר זה (כפי שיודעים להעביר ביקורת, כך גם ראוי להודות בטעות כאשר הביקורת התבררה בסופו של דבר כשגוייה), ואגב, אף אחד עדיין לא מת מזה שהודה בטעות שעשה.

כמה שמפתה לתזכר אותם אני נמנע מזה מידי חודש אך אנא גלו הגינות: מי שלא האמין
    שיהיה רווח, שיכתוב טעיתי בסיכום החודשי.
    איש חכם אמר פעם "מיהו הגיבור - הכובש את ייצרו"

אני מציב עצמי מידי שבוע למשפט, בחינה, ביקורת ודיון ולכן אם אין שוויון הרי שעדיף לא לכתוב
    הערה בכלל. לא לנצל את זה שבאופיי איני "סוגר חשבונות" עם כל אלה שאמרו על אסטרטגיה מסוימת שתוביל לנזק גדול (ואגב, כך יהיה גם בעתיד).
    שתבינו, מדד המעו"ף לא עושה לשחקן חיים קלים, בפירוש לא, על כל אסטרטגיה הוא עובד די קשה , בתיכנון לפני פירסומה, במעקב אחריה, בשיפוצים השונים ולבסוף בסגירתה, ואם זה לא מספיק, אז כבר בהתחלה תמיד יש את זה שיזרוק עליה איזו אבן או שתיים, ובדרך גם יהיה מי שיוריד עליה מחבט או "נבוט" ולבסוף תמיד יימצא זה שמתלונן כי אצלו היא נתנה רק 9.99% ולא 10.
    ואחרי כל זה, בא שחקן ועוד מצהיר כי גם בעתיד לא יסגור חשבונות....
    יד על הלב, נראה לכם שמישהו אחר היה מחזיק מעמד בתנאים אלו יותר מחודש (עזבו חודש, מישהו אחר, אחרי שבוע היה חוטף את החלסטרה)

ציינתי ואחזור פעם נוספת: הנזק הוא רק לכל המבצעים - אלה נכנסים ללחץ מיותר, ולעיתים עושים
    טעויות שהיו יכולות להימנע אם היה מתגלה כאן יותר שיקול דעת.
    או במילים אחרות ופחות עדינות, מי שמזגזג גורם לעצמו נזק (אבל מותר לו כי את הנזק הוא גורם רק לעצמו) אבל מי שבכתיבתו, תגובותיו, רעיונותיו והערותיו גורם לאחרים לזגזג שיקח זאת לתשומת לבו כי הוא עלול ואף גורם בפועל נזק לאחרים, ואף אינו יודע כמה.
    אז לאלו שמרגישים "חובה" לשפץ בפומבי במקום שחקן או להמליץ על סגירה מיידית בסטופ-לוס, אם יש לכם טיפה מצפון ומעט אחריות, רצוי שתמנעו מכך, ואם בכל זאת אינכם יכולים להתאפק, נסו אולי לשלוח לשחקן, בפרטי, הצעת תיקון/שיפוץ והמתינו לתגובתו, כי הרי בסופו של דבר הוא תכנן את האסטרטגיה ולא אתם וסביר כי הוא מבין אותה לא פחות טוב מכל אחד מאתנו (אם לא יותר).
    ולכל אלו שעושים אסטרטגיה ופתאום מרגישים בלחץ, ונראה לכם כי דווקא השיפוץ שהציע מאן דהוא זה השיפוץ שיציל אותה, קבלו עצה קטנה, תשאלו לפני שתעשו, תשאלו בציבורי או בפרטי, עדיף להתייעץ מאשר להתחרט אח"כ.

ששי - לא מדוייק. לכל שלוש האסטרטגיות נקודות רווח משותפות.
    CAFE - שבועיים לפקיעה, זה חצי חודש
    מאחל לכולם המשך חודש מוצלח, ושכל אחד ינסה מידי פעם (ואפילו למספר שניות) להסתכל במראה ולהחליט האם מה שהוא רואה נראה הולם בעיניו (לפני שהוא מגיב את התגובה הבאה).
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות