x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 22

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 10/10/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף, לשבוע 10/10/10

[quote="ronenshk"]red
    הדלתא של האסטרטגיה היא 22. ירידה של 10 נקודות + שחיקה של יום יומיים ואנחנו בחוץ

[quote="red-r"]

סביר להניח שהוא בונה על הדלתא, אבל מעניין אותי לדעת איך הוא עושה את החישוב במצב כזה, שהרי עם הירידה במדד יש מצב שהסטייה תעלה והווגא תזיק בסופו של דבר.
    R

[quote=red-r]
    ציטוט פורסם במקור על ידי ronenshk
    red
    הדלתא של האסטרטגיה היא 22. ירידה של 10 נקודות + שחיקה של יום יומיים ואנחנו בחוץ

ציטוט פורסם במקור על ידי "red-r":3fbkax5q

סביר להניח שהוא בונה על הדלתא, אבל מעניין אותי לדעת איך הוא עושה את החישוב במצב כזה, שהרי עם הירידה במדד יש מצב שהסטייה תעלה והווגא תזיק בסופו של דבר.
    [/quote:3fbkax5q]

פקיעה מיטבית היא בין 1210 ל 1220. ולכן ירידה לאזור זה + שחיקה (במידה והסטיה תעלה בחדות) יעשו את העבודה

שתי שאלות / תהיות לשחקן ולפורום, אודה להתייחסותכם:

מסתמנת תבנית קבועה (ומצערת) שבה אנו נכנסים לאסטרטגיה ביום ראשון לפנות הצהריים ובסוף היום יש זינוק חד במדד שמעביר אותנו להפסד. העליות של יום ראשון קשורות אני מניח להתנהלות קרנות הנאמנות והגיוסים שלהם, וכן לאור האופוריה הכללית בשווקים, מתבקשת השאלה האם אנו לא חוזרים שוב ושוב מדי שבוע על אותה טעות שאח"כ קשה לנו לתקן?

הדלתא של האסטרטגיה הזו וקודמתה מהשלישי באוקטובר היא שלילית, כלומר רווח נוצר מירידות (או אם תרצו - הפסד נוצר מעליות). איך הדבר מתיישב עם האמור בסקירה לפיו הציבור מתנהג כעדר שיכור של פרים שרצים צפונה? האם אין להניח דווקא הנחה הפוכה, לפיה המדדים ימשיכו לטפס ולשבור שיאים? בארה"ב יש בחירות, מנהלי הכספים הגדולים רק עכשיו מצטרפים לחגיגה, ונראה כי כל חדשה טובה או רעה היא סיבה טובה להמשך העליות...

RIS=320
    >>100 זה אומר יש להיזהר מירידה חדה מטה!

יש לשחקן אומץ לא רגיל לבנות אסטרטגיה כזו מול הציפיות הרבות של רב הפרשנים לפריצה קרובה אני לא העזתי ללכת הפעם איתו ימים יגידו אם נסיר את הכובע

האם אתה צופה תיקון בקרוב או לחילופין תיקון לאסטרטגיה?

ציטוט פורסם במקור על ידי NavInFin
    RIS=320
    >>100 זה אומר יש להיזהר מירידה חדה מטה!
    Nav תודה רבה.
    עם זאת, חסר מידע כדי שנוכל להעריך נכונה את הנתון שאתה מפרסם. למשל:
    (א): איך הערך הזה 320 (שנראה מאוד מאוד גבוה יחסית ל-100) מתייחס למצבים קודמים שהיו בעבר. האם תוכל לומר לנו מה היה הערך של המדד שלך בכמה מהירידות האחרונות?
    (ב): בקשר לנקודה הקודמת, האם הערך היה שונה, קיצוני פחות או קיצוני יותר במקרים שהירידות היו תיקון לעומת מקרה שבו הירידות היו שינוי מגמה?
    (ג): יש לך איזשהו מדד לטיב ההתאמה בין המדד שלך לשינוי שהוא אמור לנבא? האם זה שונה במקרה של ניבוי ירידה או של ניבוי עלייה?

תודה מראש.

שימו לב, שהעלתי תיקון לשתי האסטרטגיות.
    שבת שלום.

בגלל ביצועים לא טובים במחירים ובריחה של מחיר הכתיבה בתיקון האחרון, האסטרטגיה אצלי באזור מינוס 700 ש"ח ליחידה. הפסד מכסימלי בפקיעה מעל 1244 של כ 1200 ש"ח ליחידה.

הבטחונות עלו ל 10000 ש"ח ליחידה ואין לי הרבה משחק יותר ( מחזיק 10 יחידות)

נראה לי שיהיה קשה לצאת טוב מזה בשוק שרק עולה.

נסמוך על שחקן ונקווה לטוב.

שימו לב, שהעלתי תיקון בראש כל פורום.
    המשך יום טוב.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות