x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: שינוי יעוד מבנה

שינוי יעוד מבנה

הי לירן ,
    אני גר בבית קרקע בבאר שבע , מולי השכן החליט לחלק את דירתו ל8 חדרים אשר אותם השכיר לתנועת מכבי צעיר וכיום מתגוררים בבית כ 17 נערים בגיל 18 לפני צבא , לא היה מפריע לי, אך הנערים יוצרים רעש בלתי נסבל כל יום ללא הפסקה עד השעות הקטנות של הלילה כל הגשת תלונה במוקד העיריה וכן במוקד 100 לא עוזר הם מגיעים אחרי שעתיים שלוש ולעיתים לא . הגשתי תלונה על שינוי יעוד מבנה לפני כשנה בעיריה ללא שום תוצאות לעת עתה אין עם מי לדבר , אני מבקש עזרתך האם יש דרך לפתרון הבעיה או שאני צריך למכור את הבית בו אני גר 20 שנה ?
    אודה לך על עזרתך
    אדיר

Re: שינוי יעוד מבנה

שלום אדיר,

לצערי הבירוקרטיה בארצנו הקטנטונת אכן איטית ומסורבלת.
    פנייתך לרשות המקומית הינה הצעד הנכון מבחינתך כאזרח והרשות באמצעות מחלקת ההנדסה שבה צריכה לבדוק את תלונתך ובמידה וישנה חלוקה של הנכס ללא היתר לפעול בכל דרך לאכוף את הדין
    עם אותו פורע חוק.

המלצתי הינה לפנות אף לועדה המקומית לתכנון ובנייה בכיתוב ראש העיר בציון שלל פניותיך הקודמות ללא כל מענה.

כמובן שאם הרשות לא מגיבה לאחר מס' פניות ( מתועדות ) ניתן להגיש עתירה מנהלית כנגד מחדלה של הרשות בגין אי קיום זכויותך המוניציפליות כתושב ( הליך מורכב יותר ).

אפשרות נוספת הינה לפעול דרך דיני הנזיקין בהליך אזרחי עקב אותו מטרד שנגרם לך מהשכן ( רעש יוצא דופן וכד' ) ולבקש צו מניעה להמשך פעילות תנועת הנוער עד לברור מתן או אי מתן ההיתר מהועדה המקומית.

בצער רב אציין כי ישנה אפשרות נוספת והינה פנייה לאחד מגופי התקשורת המסקר כשלי בירוקרטיה כאלו ואחרים ( בדר"כ זו הדרך היעילה ו/או המהירה ביותר ).

חג שמח ובהצלחה,

שלא תדע עוד רעש

בברכה,

לירן מורנו, עו"ד

050-7816842
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות