x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 24

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 26/9/10

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 26/9/10

אופציות
    אסטרטגיית השבוע החולף לא היתה מוצלחת והניבה הפסד של כ 10%. הקירבה לפקיעה לא איפשרה לנו לתקן, וכמובן שסקוויז שחוו השחקנים ליבה את מגמת העליות הרחק אל מעבר ליעד הפקיעה אופטימאלי.

אוקטובר הוא חודש שונה למדי מספטמבר בעיקר בשל אורכו, אך לא רק. השחקנים ינסו להשפיע על המדד בצורה אלימה בכדי לכסות על הפסדי ספטמבר ולכן צפויה התערבות בשלב מוקדם של החודש, אם כי מרבית הכתיבות מתמהמהות בשלב זה, עד שיחודש המסחר בשני בארה"ב.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # כתיבות השחקנים אינן רלוונטיות בשלב זה, אם כי מרכז הכתיבות נמוך משמעותית מהמדד הנוכחי ומרוכז סביב 1170 נקודות. זה עדין אינו מרכז קלאסי שכן הוא נובע מגלגול מוקדם, אך העדיפות היא כמובן לשוק יורד גם ללא התערבות.
    # יחס C/P מאותת עליות בצורה מוחלטת ומאשר את הסנטימנט באויר, מרחק נגיעה מהשיא.
    # הסטיה מוסיפה להקשות ועומדת על כ 14% .
    # הסקיו דוקא מאותת כי צפויה תנועה חדה אך לא ניתן לשער את כיוונה.
    # אנו בחודש ארוך מהרגיל ולכן על אחת כמה וכמה התטא אינה משחקת תפקיד בשלב זה.

אנו נבחר באסטרטגית שוק יורד-מדשדש ולא עולה, על אף האמור לעיל ! אם היינו שבוע לפקיעה הרי שזו היתה טעות אך חודש קדימה, אני מעדיף לראות אפשרות של ירידות לאחר הראלי הנוכחי על פני הגעה למחוזות ה 1280. שוב, אני מדגיש בשנית כי אני עושה כן בשל ההנחה כי בפנינו חודש מלא ופחות מתמקד בסגירת האסטרטגיה ברמה השבועית (אע"פ שזה כמובן עדיף).

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה, במדד 1135. נא לערוך התאמות כנדרש.

נבצע צילינדר בשילוב פרפר עם הנחות יסוד סמויות:
    נכתוב 2 יחידות CALL 1280 – מחיר 530
    נרכוש 2 יחידות CALL 1300 – מחיר 250
    נרכוש PUT 1220 - מחיר 1450
    נכתוב PUT 1180 – מחיר 610
    נכתוב PUT 1170 - מחיר 470
    נרכוש הגנה PUT 1130 – מחיר 185

אני מניח כי במהלך החודש הקרוב, בדגש על ראיה חודשית ולא שבועית, הסיכוי לירידות גבוה מהסיכוי לעליות ובהתאם אסטרטגיה זו.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 26/9/10

בוצע בתשלום של 30 ש"ח ליחידה במקום 5 ש"ח במחירים של שחקן.

בטחונות (נטו): 4,030 ומכאן שיעד הרווח הוא 403 ש"ח.

האסט' מרוויחה בין 1,130 לבין 1,220 ואם מתעלמים מהתשלום המינימאלי ששילמנו בהקמה, אז האסט' מרוייחה (בפקיעה) בכל שער הנמוך מ-1280.

תודה לשחקן ובהצלחה לכולנו.

שלום שחקן,

האסטרטגיה נראית כמו Bear Put Ladder רק ללא מיקסום הרגל הנמוכה.
    מדוע לא למקסם ולהינות יותר מהנחת הדשדוש ?

תודה מראש

אם הסקיו מורה על תנועה חדה, לא שווה לקנות אוכף?

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    אופציות

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה, במדד 1135. נא לערוך התאמות כנדרש.

בהצלחה !

עדיין רגיל למספרים נמוכים? התכוונת 1235 בטח.

דרך אגב קרה לא פעם שלאחר שבירת שיא באה תנועה חדה מעלה כשכולם חשבו שיהיה תיקון.
    צריך לקחת גם את האפשרות הזו בחשבון.
    A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing[center:2vjxihnl][/center:2vjxihnl]

ציטוט פורסם במקור על ידי ampiri
    אם הסקיו מורה על תנועה חדה, לא שווה לקנות אוכף?
    אולי בגלל ששחקן מעריך שרוב הסיכויים שהתנועה החדה תהיה מטה?

ציטוט פורסם במקור על ידי devy

דרך אגב קרה לא פעם שלאחר שבירת שיא באה תנועה חדה מעלה כשכולם חשבו שיהיה תיקון.
    צריך לקחת גם את האפשרות הזו בחשבון.
    בהמשך לדעתו של devy ובהתחשב בפקיעה האחרונה, כיצד ניתן לתקן אסטרטגיית "צלינדר" שכזו אם גם הפעם המדד ידשדש רוב הזמן ויזנק קרוב לפקיעה? לפי הסימולטור של בנק הפועלים, במדד 1280 4 ימים לפני פקיעה הנזק מאסט' זו יעמוד על כ 1200- ש"ח ובמדד 1290 על 2000- ש"ח. איך אפשר יהיה לתקן בזמן כה קצר?
    בתיקונים המוצעים בקורסים מניחים תזוזה איטית של המדד והגנות צמודות כך שיתאפשר הזזות של הרגליים עם הכנסת תקבול חיובי, מיקסום רווח וכו'...
    לאחר תסריט חודש שעבר (שגרם לי להפסד רב) הייתי רוצה לדעת מה אפשרות הפעולה בתסריט אימה דומה
    תודה

אם עלות אסטרטגיה יצאה לי 85 ש"ח ליחידה האם זה משתלם לי להכנס?כמה בטחונות יש להשאיר לתיקונים? לרואה ממטר שאתהמקבל אס אמא ס עם האסטרטגיה אתה בודק במהירות באורדרנט עושה חישוב מה העלות ואז מחחליט אם להיכנס ובכמה יחידות? איך אתה בודק בטחונות?איך אני עושה בסימולטור של אופשן ליין רישום של כתיבות לעומת קניות?

שחקן, שלום.
    לא הבנתי את הנחת היסוד: "הסקיו דוקא מאותת כי צפויה תנועה חדה אך לא ניתן לשער את כיוונה."

מהתבוננות בסקיו כרגע בביזפורטל (השוואה של היום לעומת יום שלישי שעבר), דווקא ממש לא נראה שיש ציפייה לתנועה חדה. הסטיות נשארו די אותו הדבר למעלה, ולמטה הם אפילו ירדו, כאשר בכלל הסטייה היא מאוד נמוכה. האם אני לא מפרש נכון את הגרף ?

מצ"ב הגרף נכון ל - 12:54.

[attachment=0:hjznkyo4]skew.png[/attachment:hjznkyo4]

אשמח לתשובה.

ציטוט פורסם במקור על ידי ארי1
    אם עלות אסטרטגיה יצאה לי 85 ש"ח ליחידה האם זה משתלם לי להכנס?כמה בטחונות יש להשאיר לתיקונים? לרואה ממטר שאתהמקבל אס אמא ס עם האסטרטגיה אתה בודק במהירות באורדרנט עושה חישוב מה העלות ואז מחחליט אם להיכנס ובכמה יחידות? איך אתה בודק בטחונות?איך אני עושה בסימולטור של אופשן ליין רישום של כתיבות לעומת קניות?
    שלחתי לך הודעה פרטית.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות