x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 26/9/10

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 26/9/10

בוצע בעלות 60 שח ליחדה..... מקווה שלא יקר מדי.תודה לשחקן.

ציטוט פורסם במקור על ידי ארי1
    אם עלות אסטרטגיה יצאה לי 85 ש"ח ליחידה האם זה משתלם לי להכנס?כמה בטחונות יש להשאיר לתיקונים? לרואה ממטר שאתהמקבל אס אמא ס עם האסטרטגיה אתה בודק במהירות באורדרנט עושה חישוב מה העלות ואז מחחליט אם להיכנס ובכמה יחידות? איך אתה בודק בטחונות?איך אני עושה בסימולטור של אופשן ליין רישום של כתיבות לעומת קניות?
    ארי שלום:
    אני מקווה ש-mike ענה לך כבר על השאלות ששאלת או לפחות על חלק מהן. אם לא, אז תשאל שוב ואשתדל לעזור במה שאוכל.

בכל זאת, פטור בלא כלום אי אפשר, אז בקשר ל-
    (א): כמה בטחונות להשאיר לתיקונים. זאת נקודה כואבת, במיוחד לאור העובדה שחלק מהחברים כאן (אם אני לא טועה אתה אחד מהם) ניזוקו באסט' האחרונה מכך שלא יכלו לבצע את שני התיקונים האחרונים ששחקן הכניס בגלל חוסר בביטחונות. בכל זאת, ולמרות הכל - למיטב הבנתי, לא ניתן לדעת מראש. זאת, כיוון שאם שחקן היה יודע מראש איזה תיקונים יצטרך לבצע, אז מלכתחילה היה בונה את האסטרטגיה כך שלא יצטרך בכלל לתקן אותה.

(ב): מה עושים קודם - מבצעים ואז בודקים באורדרנט או ההיפך? אני קודם כל מבצע ואז מנתח אותה. חשוב מאוד להצמד עד כמה שניתן לאסט' ולתנאים שלה כפי ששחקן מפרסם. זאת, משום שזה מה שהוא מנהל, על פיה סוגר אותה או מבצע בה תיקונים. אני לא מרגיש לגמרי נוח עם זה שאני עושה משהו שלא לגמרי ברור לי מה עומד מאחוריו, מה ההנחות העומדות ביסוד האסט', וכו'. אין ספק שיש כאן trade-off, אבל לפי נסיוני עדיף כך. נושא הבטחונות: אני עושה חישוב מהיר (ולא תמיד מדוייק) בראש כמה צריך ולפי זה אני מחליט כמה פעמים לבצע, למרות שלרוב אני קובע את זה מראש ורק לעיתים רחוקות, החישוב המהיר של הביטחונות משנה לי את ההחלטה שכבר קיבלתי. אם אני לא טועה, זה תמיד הביא אותי לבצע מספר גדול יותר של פעמים ממה שתכננתי בגלל ההיקף הנמוך של הביטחונות (שממנו נגזר יעד הרווח).

(ג): רכישות באופשון ליין: אתה מכניס מספר אופציות בלי סימן. מכירות (כתיבות) - אתה כותב מספר שלילי של אופציות בכל שורה.

מקווה שעזרתי ומועדים לשמחה.

לגבי חישוב הבטחונות - מכיוון שאני משתדל לבצע את כל האסטרטגיות עם אותם בטחונות נטו אני קודם כל מזין את האסטרטגיה לקובץ אקסל (קובץ שאחד המשתמשים פרסם בעבר באתר TA-110F) ומקבל מהם הבטחונות הנדרשים ליחידה אחת. בהתאם לכמות הבטחונות אני מבצע מס' פעמים. אני ממליץ לנקוט בשיטה זו - כך נוח לראות בצורה ויזואלית את האסטרטגיה ואת גבולות הרווח שלה ולקבל נתון מדויק לגבי הבטחונות.
    מי שיודע לחשב את הבטחונות ברוטו הדרושות לאסטרטגיה (וזה די פשוט) לא זקוק לחישוב - יכול לחשב ולהפחית את התקבול מתוך המחירים שפרסם שחקן.

לרואה ממטר איך מחשבים כמה בטחונות נידרש ליחידת אסטרטגיה. מה הוא החישוב שעושים בדיוק בלי הסימולטור? לעיניין תיקונים אסטרטגיה שבוע קודם הבנתי נידרש פי 7 בטחונות מהתחלה אבל יכול להיות שזה שבוע פקיעה מקוצר ולכן ניראהלי בשבוע רגיל נידרש עד פי 5 בלבד.מייק לא שלחת לי בפרטי את הקישור לסימולטור.אופשיין ליין אין בו סימולטור בטחונות הבנתי.אני מקבל חודש ניסיון בטרייד1 עם סימולטור שלהם אז ניראה איך הולך שם עם זה.

ציטוט פורסם במקור על ידי gabbayo
    שחקן, שלום.
    לא הבנתי את הנחת היסוד: "הסקיו דוקא מאותת כי צפויה תנועה חדה אך לא ניתן לשער את כיוונה."

מהתבוננות בסקיו כרגע בביזפורטל (השוואה של היום לעומת יום שלישי שעבר), דווקא ממש לא נראה שיש ציפייה לתנועה חדה. הסטיות נשארו די אותו הדבר למעלה, ולמטה הם אפילו ירדו, כאשר בכלל הסטייה היא מאוד נמוכה. האם אני לא מפרש נכון את הגרף ?

מצ"ב הגרף נכון ל - 12:54.

[attachment=0:30verib2]skew.png[/attachment:30verib2]

אשמח לתשובה.
    אני מקפיץ את ההודעה בשביל שחקן. אשמח מאוד אם תענה לשאלה

ציטוט פורסם במקור על ידי mike317
    לגבי חישוב הבטחונות - מכיוון שאני משתדל לבצע את כל האסטרטגיות עם אותם בטחונות נטו אני קודם כל מזין את האסטרטגיה לקובץ אקסל (קובץ שאחד המשתמשים פרסם בעבר באתר TA-110F) ומקבל מהם הבטחונות הנדרשים ליחידה אחת. בהתאם לכמות הבטחונות אני מבצע מס' פעמים. אני ממליץ לנקוט בשיטה זו - כך נוח לראות בצורה ויזואלית את האסטרטגיה ואת גבולות הרווח שלה ולקבל נתון מדויק לגבי הבטחונות.
    מי שיודע לחשב את הבטחונות ברוטו הדרושות לאסטרטגיה (וזה די פשוט) לא זקוק לחישוב - יכול לחשב ולהפחית את התקבול מתוך המחירים שפרסם שחקן.
    האם תוכל לעלות כאן את הקובץ הנ"ל?

ל MIKE317 .
    אתה יכול לשלוח קישור לסימולטור EXCEL אותו הזכרת ?
    תודה,
    עודי

סימולטור לאסטרטגיה (בטחונות + שווי בפקיעה)
    http://hotfile.com/dl/72160754/567aef2/ ... .xlsm.html

תודה מייק.

האסט' ב-11.7% רווח!!!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות