x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: גלגולים לחודש הבא

גלגולים לחודש הבא

שחקן יקר,
    רציתי לשאול אותך, אם יש כללים לאיך ולאן ומתי מגלגלים אופציות?
    תוכל בבקשה ללמד אותנו את הכללים? אפילו באופן כללי ביותר (אני מבין שכל חודש המצב שונה).
    תודה מראש!

Re: גלגולים לחודש הבא

מצטרף לבקשה.
    תודה.

גם מצטרף לבקשה,
    תודה וחג שמח

ציטוט פורסם במקור על ידי dfrog
    שחקן יקר,
    תוכל בבקשה ללמד אותנו את הכללים? אפילו באופן כללי ביותר (אני מבין שכל חודש המצב שונה).
    תודה מראש!
    חג שמח,
    אומנם אני לא שחקן מעוף, אבל בכל זאת אנסה להסביר,
    למיטב הבנתי ברגע שסגרת אופציה בהפסד, למעשה קיבעת את ההפסד לאותו חודש, בלי שום קשר אם גלגלת לחודש אחרי,
    רצית לגלגל את אותה אופציה באותו תזרים לחודש אחרי, זה בדיוק כמו לפתוח אסטרטגיה חדשה לחודש אחרי, אסטרטגיה פותחים לפי הצפי שלך, אם לדעתך השוק ירד כנס לשורט, והפוך,
    אם גלגלת כתיבת קולים לחודש אחרי ואתה יוצא מתוך הנחה שהשוק יתקן למטה כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכתוב קולים באותו תזרים, ( אם סגרת אופציה ששווה 1000 ש"ח, תכתוב באותו סכום אופציה לחודש אחרי)
    חג שמח

ציטוט פורסם במקור על ידי מוטי א
    שחקן יקר,
    תודה מראש!
    חג שמח,
    למיטב הבנתי ברגע שסגרת אופציה בהפסד, למעשה קיבעת את ההפסד לאותו חודש, בלי שום קשר אם גלגלת לחודש אחרי,
    רצית לגלגל את אותה אופציה באותו תזרים לחודש אחרי, זה בדיוק כמו לפתוח אסטרטגיה חדשה לחודש אחרי, אסטרטגיה פותחים לפי הצפי שלך, אם לדעתך השוק ירד כנס לשורט, והפוך,
    אם גלגלת כתיבת קולים לחודש אחרי ואתה יוצא מתוך הנחה שהשוק יתקן למטה כל מה שאתה צריך לעשות הוא לכתוב קולים באותו תזרים, ( אם סגרת אופציה ששווה 1000 ש"ח, תכתוב באותו סכום אופציה לחודש אחרי)
    חג שמח
    כאשר מגלגלים לחודש הבא,תמיד מוכרים אוכף לחודש הבא.
    אם למשל אתה היית קונה קול 1180 לחודש 09-10 והשוק במדד1200 אתה מוכר אוכף 1180 עם הגנות לשתי הכיוונים{גם בפוט וגם בקול 40 נקודות מהאוכף}.
    הסיבה היא לקבל יותר כסף מימה שקנית .
    הכותב בפורום זה עשוי ליהיות באסטרטגיה,אין אחריות.

האמת כואבת אולם פירותיה טובים לנפש.

.

ציטוט פורסם במקור על ידי mosheb
    ציטוט פורסם במקור על ידי מוטי א
    שחקן יקר,
    תודה מראש!
    חג שמח,
    חג שמח
    כאשר מגלגלים לחודש הבא,תמיד מוכרים אוכף לחודש הבא.
    אם למשל אתה היית קונה קול 1180 לחודש 09-10 והשוק במדד1200 אתה מוכר אוכף 1180 עם הגנות לשתי הכיוונים{גם בפוט וגם בקול 40 נקודות מהאוכף}.
    הסיבה היא לקבל יותר כסף מימה שקנית .
    הכל תלויי בצפי שלך, אם היה לך אוכף על 1200 ספטמבר וכרגע המדד 1230 ואתה צופה שהמדד יירד לכיוון ה1200, אז תגלגל אוכף ל1200, ואם המדד יעלה אתה תפסיד שוב., הגילגול נתון לשיקולו של כל סוחר, ותלויי בצפי.

לא בהכרח מוטי.
    גלגול משמעו = אי-פגיעה בתקבול. כלומר על פניו אם כתבתי קול 1270 עם הגנה 1280 וקבלתי לצורך הדוגמא 500 ש"ח, והמדד עלה. כעת אני מצוי בנזק של 1000 ש"ח. כלומר עלי לכתוב לחודש הבא 2 יחידות 1320 עם הגנה של 2 יחידות 1320. העיקר הוא התקבול.
    ומדוע לא בדיוק מוטי - משום שגלגול לא בהכרח מהוהה סגירה של אסטרטגיה. יכולתי במצב אחר לשמור את הגנת 1280 ולכתוב לחודש הבא 1300. במצב בו רק חלק מההגנה/כתיבה מגולגל אין סגירה של אסטרטגיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    לא בהכרח מוטי.
    גלגול משמעו = אי-פגיעה בתקבול. כלומר על פניו אם כתבתי קול 1270 עם הגנה 1280 וקבלתי לצורך הדוגמא 500 ש"ח, והמדד עלה. כעת אני מצוי בנזק של 1000 ש"ח. כלומר עלי לכתוב לחודש הבא 2 יחידות 1320 עם הגנה של 2 יחידות 1320. העיקר הוא התקבול.
    ומדוע לא בדיוק מוטי - משום שגלגול לא בהכרח מהוהה סגירה של אסטרטגיה. יכולתי במצב אחר לשמור את הגנת 1280 ולכתוב לחודש הבא 1300. במצב בו רק חלק מההגנה/כתיבה מגולגל אין סגירה של אסטרטגיה.
    גילגול =לרוב הכרה בטעות ובהפסד וניסיון נוסף להמשיך ולגלגל עד ש..... השוק יחליט לכיוון הפוזיציה שלך

כתבת מרווח הפוך ב500 ש"ח הגיע ל850 גילגלת לחודש הבא או אפילו בתוך החודש למעלה/למטה שוב ב500 ש"ח תקבול והשוק ברח וגילגלת שוב =הפסד כפול

שאלה לשחקן
    האם השחקנים הגדולים ובכללם אתה ...לא קורה שלוקחים כיוון על השוק ?
    בתמיכה/היתנגדות קריטיים

חודש ספטמבר מהלך של מעל 80 נקודות
    איפה זה בא לידי ביטוי ?

ציטוט פורסם במקור על ידי jimi4141
    ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    לא בהכרח מוטי.
    גילגול =לרוב הכרה בטעות ובהפסד וניסיון נוסף להמשיך ולגלגל עד ש..... השוק יחליט לכיוון הפוזיציה שלך

כתבת מרווח הפוך ב500 ש"ח הגיע ל850 גילגלת לחודש הבא או אפילו בתוך החודש למעלה/למטה שוב ב500 ש"ח תקבול והשוק ברח וגילגלת שוב =הפסד כפול
    ג'ימי,

גלגול לא בהכרח משמעותו הפסד.

ניתן לגלגל בכמה צורות :
    גלגול באותו חודש ע"י הרחקה והגדלת כמויות- קרי שמירה על התקבול, תוך הגדלת הסיכון/ניצול הבטחונות, או גלגול לחודש הבא ע"י סגירה ופתיחה על אותם סטרייקים- ז"א שמירה על אותו גובה בטחונות, אך הגדלת הסיכון עקב התארכות הזמן, ומנגד תוספת לתקבול, או סטרייקים רחוקים יותר- תוך שמירה על התקבול, הגדלת הסיכון ע"י הארכת הזמן אך מנגד, הקטנת הסיכון בחזרה ע"י הרחקה מהמדד, וכמובן גם גילגול חלקי ע"י סגירה ופתיחה של הכתיבות בלבד בלי לגעת בקניות , וכו'.
    כלומר- גם אם נוצר הפסד (זמני) ע"י סגירת אסט' מפסידה וגילגולה קדימה בזמן, עדיין לא סופי שיש כאן הפסד אלא יותר נכון להגיד שישנה דחייה של הרווח הפוטנציאלי מהאסטרטגיה (בגלל עקרון השמירה על התקבול)

אבל, ככלל אצבע, אני מעדיף לבצע גלגול בטרם האופציה הכתובה נכנסה לתוך הכסף, כי באם נכנסה אזי התקבול שאקבל בגין הכתיבה החדשה לרוב לא יכסה את התשלום בגין סגירת הקניה (כפי שציינת בתגובתך, מ- 500 שהופך ל- 850 , ובהנחה שמדובר בהפרש של סטרייק אחד, משמע האופציה הכתובה נכנסה לתוך הכסף)
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות