x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 16 מתוך 16

נושא: אסטרטגיה 09-10 +שיפוצים.

Re: אסטרטגיה 09-10 +שיפוצים.

גיל לא בדיוק שאלת.
    התשובה היא פשוטה אם השוק מדשדש בין 1120 ל-1180 אתה מרויח 10,000 ש"ח בערך.
    במידה והשוק נע חזק לאחד הכיוונים{1120 למטה או 1180 למעלה }.הופכים את האסטרטגיה לקופסה.[/quote]

באמת שאני מעונין להכיר את האיסטרטגיה הזו
    א.האם מדובר על האיסטרטגיה כפי שהוצגה
    כתיבה 8 פוט 1170
    קניה 8 פוט 1120

כתיבה 8 קול 1120
    קניה 8 קול 1170

ב.אם לא ,אז מה היא האיסטרטגיה
    ג.אם כן ,הרי בכל מצב נתון חייבים בין ה -קול 1120
    לבין המ-פוט 1170
    תקן אותי בבקשה

ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה
    גיל לא בדיוק שאלת.
    במידה והשוק נע חזק לאחד הכיוונים{1120 למטה או 1180 למעלה }.הופכים את האסטרטגיה לקופסה.
    כתיבה 8 פוט 1170
    קניה 8 פוט 1120

כתיבה 8 קול 1120
    קניה 8 קול 1170

לבין המ-פוט 1170
    תקן אותי בבקשה[/quote]
    הכותב בפורום זה עשוי ליהיות באסטרטגיה,אין אחריות.

האמת כואבת אולם פירותיה טובים לנפש.

.

ציטוט פורסם במקור על ידי קאריה
    גיל לא בדיוק שאלת.
    במידה והשוק נע חזק לאחד הכיוונים{1120 למטה או 1180 למעלה }.הופכים את האסטרטגיה לקופסה.
    כתיבה 8 פוט 1170
    קניה 8 פוט 1120

כתיבה 8 קול 1120
    קניה 8 קול 1170

לבין המ-פוט 1170
    תקן אותי בבקשה[/quote]

http://www.zerosum.co.il/Users/561/Positions/Show/6656

.

משה, ערב טוב , אסטרטגיות שלך, כרגיל מעניינות ומאתגרות, כל הכבוד.

הבעיה שלי, בתיקון מספר אחד- במדד 1120, אך במדד 1120 תקבל 6K על פוט 1180 מבלי שיחתכו אותך?

זה תמיד הבעיה שלי כיצד לממש אופציות עמוקות בכסף, במהלך החודש, מבלי לאבד "הרבה" כסף למכונות, מה אתה עושה?

הרי אם תסגור את כל האופציות האחרות-זה הרי "קל" הם באזור הכסף. אבל העמוקות להמתין, אתה חשוף לתנודה, שתחתוך אותך.

אגב, למה אתה חושב כי במדד 1120 פוט 1130 יהיה שווה רק 850 ש"ח?

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    משה, ערב טוב , אסטרטגיות שלך, כרגיל מעניינות ומאתגרות, כל הכבוד.

הבעיה שלי, בתיקון מספר אחד- במדד 1120, אך במדד 1120 תקבל 6K על פוט 1180 מבלי שיחתכו אותך?

זה תמיד הבעיה שלי כיצד לממש אופציות עמוקות בכסף, במהלך החודש, מבלי לאבד "הרבה" כסף למכונות, מה אתה עושה?

הרי אם תסגור את כל האופציות האחרות-זה הרי "קל" הם באזור הכסף. אבל העמוקות להמתין, אתה חשוף לתנודה, שתחתוך אותך.

אגב, למה אתה חושב כי במדד 1120 פוט 1130 יהיה שווה רק 850 ש"ח?
    סאן אני מודע שאין מיסחר בעמוקים,במחירים של 6000 ש"ח.
    לכן מוכרים אופציה עמוקה במחיר של 4000 ש"ח שם יש מיסחר.במקביל קונים קול 1160 להגן מפני עלייה אפשרית.
    בסגירת הקופסה יש צורך ליקנות 10 יחידות קול במדד 1180 אז במקום, קונים 10 יחידות בקול 1160
    כמה שמיתקרבים לסוף הפקיעה כך המחיר של פוט 1120 נמוך יותר,
    במידה ופוט 1120 יקר מ-850 ש"ח,גם בסגירת קול 1120 אתה מקבל במקום 1600 ש"ח 2100 ש"ח,אחד מחפה על השני.

אם אני הקטן צריך ללמד תותחים איך ליסגור קופסה אנה באנו.

.

1. במימוש אופציה עמוקה בכסף, אפשר להשיג אותו דבר ע"י מימוש אופציה מאותו סוג , רק פחות עמוקה, נניח בחצי הדרך בין האופציה שברצונך לממש לבין היכן שהמדד באותו זמן + קניית אופציה נגדית על אותו סטרייק + אם רוצים (ואם בכלל שווה לבצע) אפשר גם לכתוב אופציה נגדית על הסטרייק של האופציה המקורית שרצינו לממש, לדוגמה:
    המדד 1120 ורוצים לממש פוט 1180, אז במקום זאת ניתן לבצע- כתיבת פוט 1150, קניית קול 1150 ואם כדאי אז גם כתיבת קול 1180.

2. למרות שניסיתי מידי פעם להתחקות אחר האסטרטגיות נתקלתי לא אחת בקושי להבין מהיכן נשאבו המחירים שהוצגו בזירוסם, כי כידוע ישנו יחס די מדוייק בין מחירי האופציות השונות (ונניח שמדובר בתחילת החודש, עם פחות עיוותים בין מחירי ביקוש והיצע בטווח של בין 5 סטרייקים בתוך הכסף ועד 8 סטרייקים מחוץ לכסף), והיחס הזה נשמר לאורך מרבית המסחר היומי (נשמר תודות לשחקני הארביטראז' ובעיקר בזכות פעילותן של תוכנות האלגו). כך שאם באופציות מסויימות המוצגות בזירוסם, ישנה חריגה מהיחס הזה, המסקנה המתבקשת היא כי הקמת האסטרטגיה (או ביצוע השיפוץ) לא נעשתה כמקשה אחת, תוך פרק זמן מינימאלי, אלא בהפרשי זמן, תוך כדי מסחר יומי ונטילת סיכון, כי באותה מידה שהיחס בין מחירי האופציות "הופר" בעזרת המסחר היומי, לטובת מי שמבצע את האסטרטגיה, יכול לקרות כי הוא יופר גם לרעתו.

3. בנוסף לאמור עד כה, באם ע"י הצגת אסטרטגיה מסויימת בפני חברי האתר, ולא משנה כלל מי מציג אותה, המטרה שהמציג שם לנגד עיניו היא שיתוף החברים בידע והנסיון שצבר, מה טוב, אולם לדעתי, אין להניח כמובן מאליו, כי מרבית חברי האתר יוכלו להבינה ללא שמץ של הסבר מקדים או נלווה.
    יתרה מכך, באם מחירי האופציות השונות אינם מאוזנים, כלומר- הושגו במהלך מסחר תוך יומי, אין כמעט סיכוי שמישהו הבא לבחון את כדאיות ביצוע האסט' יוכל לשחזר בעצמו את המהלכים התוך יומיים שהובילו להשגת אותם מחירים "משופרים" (משופרים ביחס לאלו שניתן היה להשיג בביצוע עד כמה שניתן מיידי, של כל הרגליים/אופציות). לכן, ישנו לדעתי יתרון מסויים באם יצורפו נתוני רקע למחירים השונים, ובמיוחד באם הושגו תוך כדי מסחר יומי (לדוגמה- שעת ביצוע, מדד גלום וכו')

4. נכון הדבר, ואף צויין על ידך פה ושם, כי מי שאינו מבין יכול לשאול, ובהחלט גם ניתנות התשובות, אולם האם לא יותר פשוט ונח לעשות זאת מראש, קרי - לרשום מהן ההנחות בבסיס האסטרטגיה, מה יעד הרווח, כיצד האסטרטגיה מותאמת להנחות היסוד, ואילו שיפוצים אפשריים בשלושת מצבי השוק העיקריים.

אני די משוכנע כי הוספת הסבר (אף אם יהיה תמציתי מאד) יקל לא מעט בהבנת האסטרטגיות, כמו גם ימנע שאלות מיותרות ולעיתים אף כאלו שעלולות להביך את השואל.

בברכה
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות