x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 16

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 22/8/10

אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 22/8/10

אופציות

בוקר טוב.
    אסטרטגיית השבוע החולף טרם נסגרה, מאחר והמדדים התנהלו בניגוד למצופה. נוסף על כך, הסטיה הנמוכה מקשה מאוד על ביצוע כתיבה בתקבול ראוי, אך עדין האסטרטגיה בתוך גבולות הרווח, וכעת בעיקרה גורסת שחיקה.

השבוע, כבכל שבוע פקיעה, אמליץ למי שאינו בקיא בנגזרים להימנע ממסחר .
    נדמה כי אנו מדייקים מאוד בניתוח המצב, אך קריאתו רלוונטית יותר לנעשה בעולם מאחר וישראל טומנת ראשה בחול. בניגוד להערכות רבים כי השחקנים מחזיקים את המדד, הרי שפקיעה אופטימאלית רחוקה מהמדד הנוכחי, ומבט קל בת"א 75 מחדד זאת היטב. קיימת כרגע אוירת אופוריה שאולי אין לה על מה להתבסס אך בהחלט היא חזקה בשלב זה מכל שיקול רציונאלי, והיא המכתיבה את הרמות הגבוהות בבורסה.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
    # פקיעה אופטימאלית מבחינת הכותבים הינה ברמת 114-1150 הנקודות. לאורך כל השבועיים האחרונים חל קידום בכתיבות אופציות ה PUT, ולכן החשש הוא דוקא מירידות חדות ולא מעליות חדות. במצב של צלילה במדד לא יתרחש סקוויז, מאחר ופשוט נעדיף לסגור פוזיציות אך בהחלט בשלב זה ההתערבות היא מינימאלית.
    # הסטיה בשבוע החולף הפכה למגוחכת עת חתמה ברמת 13%. הבוקר הסטיה מטפסת מעט לכדי 16% אך זוהי עדין סטיה הרחוקה מרחק רב במיוחד מהמתרחש בארה"ב (26). בשלב זה האופוריה מנצחת.
    # יחס C/P על הכסף מאותת יציבות. שימו לב כי ההפרש בינו לבין היחס הכללי גבוה בשל ריבוי בכתיבת אופציות PUT רחוקות מהכסף.
    # כבכל שבוע פקיעה, חובה עלינו לבצע אסטרטגיה המוטה יותר מכל לדשדוש.

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה עפ"י מדד 1163. יש לערוך התאמות כנדרש.

נבחר באסטרטגית שוקת מדורגת המנצלת את הסטיה הנוכחית:

נכתוב CALL 1180
    נכתוב CALL 1170
    נכתוב 2 יחידות PUT 1150

גם ההגנות מדורגות:
    נרכוש 2 יחידות CALL 1190
    נרכוש PUT 1140
    נרכוש PUT 1130

האסטרטגיה גורסת כמובן דשדוש, אך רווח נאה יכול להתקבל גם במידה והסטיה תרד. אנו כמובן נעדיף לסגור אסטרטגיה זו בטרם הפקיעה, בכדי שלא להסתכן ביום הפקיעה עצמו בתנועה חדה לאחד הכיוונים.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 22/8/10

שחקן בוקר ושבוע טוב,

בשלב זה לא נראות ירידות באופק...
    גם אם חשבנו שהשחקנים רוצים פקיעה נמוכה יותר (בסביבות 1130-1150) והירידות בארה"ב תמכו בזה, בא היום וטופח על פנינו...ירוק.
    הסטיות נמוכות.
    והצועדים מעלה בטוחים במעבר החצייה...או שמא הם אופטימים מדי שניה לפני שיקרה משהו??

למעשה מה שמי שכמוני מחזיק באסט' 15 לאוג' יכול לעשות לפי דבריך זה לשבת ולהתפלל?

שבוע טוב:
    בוצע בשער 1162.
    תקבול 875 ליחידה.
    בטחונות: 2,125 ש"ח ליחידה.
    יעד רווח: 213 ש"ח ליח'.
    גבולות הרווח (בפקיעה): 1146-1179.
    יווניות:
    דלתא=7-
    טתא=131
    ווגא=71-.

בהצלחה לכולנו ותודה לשחקן.

איציק הרושם שאני מקבל הוא שאתה לא בנוי לאופציות, ואין בזה חלילה בכדי לפגוע אלא ההיפך הוא הנכון. אין כאן אלמנט של תפילה או מזל אלא בעיקר סבלנות. אם יהא צורך נבצע עוד תיקונים אבל בשלב זה צריך בעיקר להמתין להתפתחות. אתה כבר 5 ימים מצין את הלחץ שבו אתה שרוי וכבר 5 ימים שההפסד הולך ומצטמצם. סבלנות.

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    איציק הרושם שאני מקבל הוא שאתה לא בנוי לאופציות, ואין בזה חלילה בכדי לפגוע אלא ההיפך הוא הנכון. אין כאן אלמנט של תפילה או מזל אלא בעיקר סבלנות. אם יהא צורך נבצע עוד תיקונים אבל בשלב זה צריך בעיקר להמתין להתפתחות. אתה כבר 5 ימים מצין את הלחץ שבו אתה שרוי וכבר 5 ימים שההפסד הולך ומצטמצם. סבלנות.
    יכול להיות שאני אכן לא בנוי לזה. ממש לא נעלב ואפילו לא קרוב לנעלב.
    בשיא המשבר ביום כיפור לפני שנתיים חטפתי הפסד של 80 אלף ש"ח ביום אחד. אשתי כמעט העיפה אותי לעזאזל- לא בגלל ההפסד אלא בגלל השינוי ההתנהגותי.
    בגלל זה עברתי לשוקת רחוקה בלבד ולא מפסיק לספור את המזומנים - אמנם בקטנות אבל בראש שקט.
    הייתי שם, במסחר כבד במעו"ף במשך כמה שנים, עשיתי הכל וראיתי הכל- והסטרס כמעט כיסח אותי.
    אני אכן בלחץ - לגיטימי בגבולות ההפסד האפשרי שלי, לא?
    אמתין כעצתך.

איציק

בוקר טוב,

יאללה...כולנו תקווה לעוד ברכות על רווחים.....

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1

יכול להיות שאני אכן לא בנוי לזה. ממש לא נעלב ואפילו לא קרוב לנעלב.
    בשיא המשבר ביום כיפור לפני שנתיים חטפתי הפסד של 80 אלף ש"ח ביום אחד. אשתי כמעט העיפה אותי לעזאזל- לא בגלל ההפסד אלא בגלל השינוי ההתנהגותי.
    בגלל זה עברתי לשוקת רחוקה בלבד ולא מפסיק לספור את המזומנים - אמנם בקטנות אבל בראש שקט.
    הייתי שם, במסחר כבד במעו"ף במשך כמה שנים, עשיתי הכל וראיתי הכל- והסטרס כמעט כיסח אותי.
    אני אכן בלחץ - לגיטימי בגבולות ההפסד האפשרי שלי, לא?
    אמתין כעצתך.

איציק
    אוף איציק. אני כבר במתח בשבילך.
    אני ממש מחכה להזדמנות שתוכל לצאת בסדר.
    תהיה בהיכון. אם יש לך חנינה, תנצל אותה.
    ואל תשכח לעדכן...

ירידה של חצי אחוז במעו"ף תסדר לי יציאה סבירה.
    ציפיתי לפתיחה בירידה של מינוס 0.8 אבל למעו"ף חוקים משלו.
    בנתיים יושב וממתין.

לאיציק
    כמו שאתה אומר למעוף חוקים משלו ולצערך הזמן ממש קצר
    מאידך , אני רואה שלפני שנתיים ספגת הפסד די כבד
    עצות ברגע זה כמובן שלא אתן ומקוה במיוחד בשבילך, גם בשבילי, לצאת מהעניין בכבוד
    להבא, בכמויות גדולות קנה קרנות או סלים ואפילו ספקולטיבים שיאפשר לך כמו שאומרים להפוך בלית בררה מטווח קצר לארוך
    אני בשנת 2000 קניתי כ150000 יחידות בקרן הכי ספקולטיבית אז, מיטב אופ',קניתי בשער 59 וזה הגיע ל24.חיכיתי כמדומני 3-5- שנים ובסוף מכרתי בשער 160.היום הקרן אינה קיימת.
    מאחל לכך הצלחה, ולכל חברי האתר שנה טובה
    אל תשכח כמובן, מה שלא יהיה, לדווח איך היה סיום הפרשה הזאת
    יום טוב, בריאות ואושר
    דוד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות