x

עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 456
מציג תוצאות 51 עד 56 מתוך 56

נושא: מניית - BIDU

מניית ביידו

שער: 187.86 דולר

בגרף המנייה היומי נוצר דגל ונעקוב ב-20 הימים הקרובים כדי לראות מהיכן תצא הפריצה.
    הגרף היומי במגמה שורית וכך גם בשבועי כשיש שאיפה לרמת מחיר של 232 דולר

BIDU.png

========================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

ניית ביידו BIDU

שער: 188.76 דולר

המגמה שורית וקיימת רמת התנגדות באיזור 196 דולר כשהמעבר בה תאפשר צמיחה שורית ראשית.

BIDU.png
    =============================================

מניית ביידו BIDU

שער: 187.32 דולר

הגרף ממשיך לנוע בתוך הדגל. הקפיצה בשער לרמת 188 דולר שינתה את המגמה היומית שהיא כעת שורית.

BIDU.png

מניית ביידו BIDU

שער: 223.29 דולר

גרף המנייה בצמיחה עם תיקון מסויים בכיוון שער 212 דולר ואפשרויות צמיחה עד ההתנגדות בשער 248 דולר. הגרף הראשי בטווח הארוך שורי.

bidu.png

מניית ביידו BIDU

שער: 226 דולר

המגמה הראשית שורית למרות המשבר בחודשים האחרונים והנפילה בשערים. שירטטי את קווי המגמה ותנועת השורט המהותית לפי מתנד ה-RSI. במתנד ה-MACD נראה סיום מסוים של מהלכי השורט ציינתי במעגל אדום קטן. אך מתנד ה-VTX מראה שהמהלך כנראה טרם אמר את המילה האחרונה, להבנתי הגרף מכוון לרמות נמוכות כדי 100 דולר.
    bidu.png

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מניית ביידו BIDU

שער:139 דולר

לאחרונה נוצרה פריצה בדגל והגרף החל צומח, כנראה בכיוון 195 דולר.

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות